Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Nałęczowskiej: Motocyklista trafił do szpitala

Utworzony przez smutny marian, 19 czerwca 2012 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Kobieta kierująca tojotą to jakiś nierozgarnięty babsztyl, do okulisty i na egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężkie skrzyżowanie do wyjazdu z Gnieźnieńskiej, szczególnie w szczycie. Pewnie czekała trochę i chciała "przeskoczyć", ale motocykla już nie zobaczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jaki egzamin!!!!???? zabrać prwo jazdy dożywotnio!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widział, że samochód ma zamiar włączyć sie do ruchu powinien zachować szczególną ostrożność i przewidzieć manewr skrętu samochodu ,ale po co najlepiej zwiększyć predkość proponuje 300km/h uważam że obopulna wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile tych wypadków,nie widzą motocyklistów czy co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję o sygnalizację świetlną na tym miejscu. Jest bardzo niebezpieczne. Sam uciekałem z piskiem opon już parę razy przed kolizją właśnie tam. Współczuję motocykliście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Widział, że samochód ma zamiar włączyć sie do ruchu powinien zachować szczególną ostrożność i przewidzieć manewr skrętu samochodu ,ale po co najlepiej zwiększyć predkość proponuje 300km/h uważam że obopulna wina.
gratuluję toku rozumowania i interpretacji przepisów... ja bym na to nie wpadł!!! A i życzę ci "obopulnej winy" jak ktoś ci wyjedzie większym pojazdem od twojego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż baba za kierownicą...sprawcy poważnych wypadków powinni z własnej kieszeni ponosić koszty leczenia rannych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy samochodów wogole nie zwracaja uwagi na motocyklistów a nawet jadący 50 czy 60km/h motocykl trudno jest zatrzymac w miejscu motocyklista nie ma zadnych szans.... ludzie patrzcie co robicie bo niedlugo wogóle nas motocyklistow nie bedzie na świecie ... mam male dziecko i kocham motocykle i nie chce zeby kiedys policja zapukala do moich drzwi i powiedziala 6-cio letniemu dziecku ze jego tata juz nie wróci do domu bo jakas baba za kierownica nie ustapila mu pierwszenstwa chociaz znak widziala z daleka i motocykliste napewno też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś wie jak nazywa się kierowca motocykla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze że każdy będzie pamiętał że był tam wypadek z udziałem motocyklista a to żę to nie jego wina już prawie nikt. Tak samo jest z ciężarówkami. Dużo mówi się że jak biorą udział w wypadkach to zawsze giną ludzie zapominając że to najczęściej osobówki wymuszają pierwszeństwo. Dodam że jeżdżę osobówką i nie mam motoru ale nie raz słyszałem na CB wyroki na motocyklistów i tzw. TIRY a potem okazywało się że to wina osobówek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kchasz dziecko to lepiej wolniej jezdzij ! a napewno nikt nie zapuka do twich drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo wina kobiety , ale motorowcy tez nie sa swieci , wystarczy troche pojezdzic po miescie i sie sami przekonacie , jak stoicie sobie w korku a tu nagle jak ci ryknie taki motor koło ucha to az słabo sie robi , bo jak wiadomo motor to pojazd uprzywilejowany i nie ma obowiazku stac w korku , tylko smigaja miedzy samochodami na grubosc lakieru . A jak ruszaja ze swiateł to mało asfaltu nie zwina !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego koloru była Toyota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żebym generalizował ale jako motocyklista przeglądam wiele for internetowych o tej tematyce i w opisach wypadków w 3/4 winnymi wymuszeń są właśnie kobiety najczęściej w dużych autach typu SUV. Do przedmówcy @adi jak widzisz tylko czubek własnej maski a lusterek używasz by poprawić fryzurę to nie dziw się że jadący między autami w korku w tempie roweru motocykl cię zaskakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "motor", tylko motocykl analfabeto. Nie jest to pojazd uprzywilejowany, ale tak jak w "normalnych" krajach ludzie umożliwiają motocyklistom szybszy przejazd, tak samo ty możesz to zrobić. Nie widziałem nigdy, żeby przez takie "przeciskanie" jak piszesz, ktoś inny miał utrudniony przejazd. W Polsce po prostu żyje dużo ludzi zakompleksionych, zazdrosnych o to, że ktoś może coś a on sam nie i stąd takie zachowanie i wypowiedzi... Czemu np. we Włoszech szanuje się motocyklistów, którzy przeciskają się jeszcze bardziej niż u nas, jest ich więcej i jeżdżą tak samo jak nasi??? Najbardziej boleje nasze społeczeństwo i codzienne życie przez takich ludzi jak adi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tej okazji pytanie/prośba do Zarządu Dróg - czy istnieje szansa na zrobienie prawoskrętu z Gnieźnieńskiej w Nałęczowską? Kierowcy skręcający w lewo lub jadący na wprost blokują wyjazdy w godzinach szczytu czasem na dobre 10 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z "motocyklistą" jestem na codzień PH, duzo jeżdżę i nie tylko kobiety ale ogólnie dużo kierowców nie używa niestety lusterek , i to jest podstawowy błąd, a potem się dziwia że nagle ktoś ich wyprzedza. proste. A o używaniu kierunkowskazów nie wspomnę. Nie wrzucajmy motocyklistów do jednego worka, większość z nich to rozsądni i poważni ludzie którzy chcą dojechać do celu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklista oczywiście jechał jak zwykle z dozwoloną prędkością,czyli poniżej 50km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty samochodem zawsze jezdzisz przepisowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...