Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cudnie sobie Panowie zaparkowali tą "zwyżką" / podnośnikiem na pół nałęczowskiej jeszcze przy ruchliwym skrzyżowaniu, bez żadnego oznakowania cud że nikt nie zginą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mhm... co trzeba odjebać samochodem żeby dachować w mieście? na trasie to jeszcze rozumiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz napisał:
Mhm... co trzeba odjebać samochodem żeby dachować w mieście? na trasie to jeszcze rozumiem ...
Nic nie trzeba "odejbywać" . Wystarczy najechać jedną stroną pojazdu na podwyższenie / przeszkodę tak, że koła po jednej stronie znajdą się o pół metra wyżej niż koła po drugiej stronie. Wystarczy 40 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zaczęło obracać ją po ulicy i bokiem przyjebała w nierówność? Mimo wszystko trzeba być mega pechowcem,żeby na prostej drodze wywrócić się na dach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechała wężykiem bo malowała usta pomatką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechała wężykiem bo malowała usta pomatką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem podobny przypadek na ul.Wojciechowskiej.Samochód przede mną w pewnym momencie zaczął się dziwnie zachowywać ,jechać wężykiem.Wyprzedziłem go i zobaczyłem że kierująca pojazdem trzyma jedną ręką kierownicę a w drugiej komóra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Zrelacji kierowcy (...) kobieta mogła być chora na cukrzycę bo jej auto nagle zaczęło jechać wężykiem.." - czyli ludzie chorzy na cukrzycę jeżdżą wężykiem lub co lepsze auta kierowców chorych na cukrzycę jeżdżą wężykiem. No jakiś ewenement.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za specjalista od cukrzycy.Dzisiaj rano wyjeżdżałem z łużyczan.Za mną wypadła zza zakrętu kobieta na rejestracjach LRY,zaczęła mnie wyprzedzać.Trafiła w koleiny i samochodem zaczęło rzucać z jednej strony na drugą.Stwierdziłem padaczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomatką? matką po matką? lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona przywaliła w tą zwyrzke, a dokładnie w jej tzw stabilizator, który stał dokładnie w połowie ulicy, az jej koło urwało i podbiłą ją w powietrze z tąd dachowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ona przywaliła w tą zwyrzke, a dokładnie w jej tzw stabilizator, który stał dokładnie w połowie ulicy, az jej koło urwało i podbiłą ją w powietrze z tąd dachowanie...
a nie z tamtąd ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inna sprawa że barany co wieszają reklamy swoimi podnośnikami staja gdzie im sie podoba i blokuja ruch. Im sie wydaje że maja pojazd uprzywilejowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nigdy nie miałem z nimi problemu i zawsze dało się ominąć, więc nie pierdzielcie a jakbyście byli na miejscu to byście wiedzieli, że ona jechała za szybko i nie zachowała odpowiedniej odległości od wymijanego pojazdu. Koniec waszego gdybania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze na zdjeciu fajne felgi, moge kupic moge gg 39535072
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno ta kobieta dostała jakiegos udaru i jak by nie w zwyżke to by w słup za nią przywaliła a jesli chodzi o ten podnosnik to stał co prawda na jezdni ale był oznakowany pachołkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geszeft ponad wszystko!! Widać, że samochod wieszający reklame sti na jezdni obok ciągłej linii i praktycznie uniemożliwia przejazd bez łamania przepisow drogowych, bo omijając go trzeba przekroczyc tą linię. Taka reklama rozprasza uwagę kierujących i powinna być zakazana, ale komu ma zależeć na luidności tubylczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest passat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
op napisał:
co za specjalista od cukrzycy.Dzisiaj rano wyjeżdżałem z łużyczan.Za mną wypadła zza zakrętu kobieta na rejestracjach LRY,zaczęła mnie wyprzedzać.Trafiła w koleiny i samochodem zaczęło rzucać z jednej strony na drugą.Stwierdziłem padaczka
hahaha :-) ale się uśmiałam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioto ! podnośnik stał na poboczu a nie na jezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...