Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Lublina. Dwie osoby w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2016 r. o 11:06 Powrót do artykułu
"No coś w tym jest LZ, LZA, LRY,LLE, LC, LCH ci kierowcy nie ogarniają nie tylko tej trasy.Oni nie ogarniają nawet polnej drogi. " Dziwne mam to samo zdanie - jak widze rejestracje zaczynająco sie od L** albo R** to mam wrażenie że trzeba mogli zostać po swojej stronie wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile, przywaliliście się do lsw a sami za bardzo nie ogarniacie jazdy. Wczoraj jakiś koleś na LU wjechał pod prąd i jeszcze miał pretensje.. haha, ogarnijcie d*py bo czepiliście się lsw, a sami jeździcie jak pi***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minimum staranności przy pisaniu artykułu by się przydało. Nie wiadomo w końcu czy zablokowany jest pas w kierunku Warszawy czy też w kierunku Lublina. Rozbieżne informacje podajecie w treści artykułu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy popatrzeć jak włączają się rano do ruchu ci z LSW na Felinie koło Skody. Co drugi powinien skończyć mandatem za wymuszanie pierwszeństwa na tych, co jada od Zamościa z S17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak w właśnie jeżdżą buraki z Zamościa myślą że są u siebie dobra nauczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ułomni kierowcy na LSD , lepiej ich omijać z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatnie nic nie mam do ludzi z LSW ale jedno trzeba przyznać ludzie w tym przypadku nie czepieją się bez powodu. Osobiście wielokrotnie widziałem jak ludzie jeżdżący samochodami na tych numerach robili korek nawet na parkingu pod centrum handlowym lub supermarketem więc pewne rzeczy już mnie nie dziwią. I nie takie rzeczy działy się nie tylko w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WR to Radom, Wrocław ma DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakim trzeba być bezmyślnym wieśniakiem żeby cofać na drodze ekspresowej bo się zjazd przegapiło...takiego gościa powinni w psychiatryku zamknąć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze drogi są ogólnie źle oznakowane, a celują w tym drogi lubelskie. Na trasie szybkiego ruchu znaki powinny być powtarzane i wyraźne. Obwodnica jest fatalnie oznakowana, bo pewnie się skończyły pieniądze na niedoróbkach. Ktoś uczył się tu projektowania, a tak na prawdę wynika to z systemu przetargów "zaprojektuj i wykonaj". Szybki projektowanie bo wykonawca musi zdążyć, a po drodze wszelkie zatwierdzenia i uzgodnienia i to dla wygrywającego roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Oznakowanie jest tam bardzo ch... slabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejstracja LZA... i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę przesadzacie. Do kolejnego zjazdu może być nawet kilkanaście kilometrów. Poza tym, jak ktoś nie zna miasta i wjedzie do niego w innym miejscu niż planował, to się pogubi i będzie stwarzał jeszcze większe zagrożenie. W takiej sytuacji ostrożne wycofanie tych paru metrów po pasie awaryjnym uważam za mniejsze zło, mimo ze nie całkiem zgodnie z przepisami. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten zjazd to jest bardzo złe rozwiazanie, uważam że wjazd do lublina powinien byc tak jak gośc pojechal, a połączenie z obwodnica własnie tym górnym zjazdem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"No a co miał zrobić jak zorientował się tuż po minięciu zjazdu? Musiał jakoś wycofać, a że ten z tyłu nie zachował ostrożności, to wyszło jak wyszło." Najwidoczniej ten z tyłu zakładał, że ten z przodu może być tylko umiarkowanym idiotą, a nie kompletnym idiotą zagrażającym życiu i zdrowiu innych uczestników ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież miał jeszcze kolejne węzły do zjazdu !!! nawet jak jeden minął !!! Zadębie, Tatary, Czechów, Sławinek ! Zadębie jest bardzo blisko - więc po co cofać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogięło Was? Koleś cofa 500 metrów pod prąd i mówicie kilka metrów. Zjechałby na Mełgiewską i też by było, a tak to niewiele brakło i zabiłby chłopa, który spokojnie jechał dostawczakiem. Ale nie, znaki za małe, za mało razy powtórzone (tak, tylko 3 razy, powinno być co najmniej 10 razy), zna tylko jeden wjazd do miasta (jak jest z Zamościa to wiadomo, że pierwszy raz się wypuścił dalej niż do Krasnegostawu). Weźcie się leczcie, albo oddajcie prawko do urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zamojskich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LZA i wszystko jasne! nie wiem kto tym ludziom dal prawo jazdy ale jak widze lza to odrazu uwazam bo moze odwalic taki albo inny nr jak juz mi sie to kilka razy zdarzylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No a co miał zrobić jak zorientował się tuż po minięciu zjazdu? Musiał jakoś wycofać, a że ten z tyłu nie zachował ostrożności, to wyszło jak wyszło.
O, następny debil. Mam nadzieję, że nie poruszasz się po drogach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...