Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Lublina. Dwie osoby w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2016 r. o 11:06 Powrót do artykułu
"Co się tak czepiliście tego cofania? Samochód po to ma bieg wsteczny, żeby można było cofnąć jak potrzeba, byle z głową i zachowując ostrożność. " Podstawowe przepisy ruchu drogowego zabraniają cofania na drodze ekspresowej i autostradzie kolego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko od 2018r jazda na suwak będzie obowiązkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a co miał zrobić jak zorientował się tuż po minięciu zjazdu? Musiał jakoś wycofać, a że ten z tyłu nie zachował ostrożności, to wyszło jak wyszło. Powiedz, ze zartujesz. Chlopie ty ze wsi jakiejs przyjechales czy z ukrainy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trochę przesadzacie. Do kolejnego zjazdu może być nawet kilkanaście kilometrów. Poza tym, jak ktoś nie zna miasta i wjedzie do niego w innym miejscu niż planował, to się pogubi i będzie stwarzał jeszcze większe zagrożenie. W takiej sytuacji ostrożne wycofanie tych paru metrów po pasie awaryjnym uważam za mniejsze zło, mimo ze nie całkiem zgodnie z przepisami. Taka prawda.
idiota czy prawko za zrobienie laski? co to znaczy "nie całkiem zgodne"? a że debilu możesz kogoś zabić? może tak nie do końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Widzę, że tu sami eksperci. Po zbadaniu okoliczności przez rzeczoznawców (trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, prędkość, itp.) wcale nie jest pewne że kierowca opla zostanie uznany winnym wypadku. To ze coś stoi na drodze (popsuty samochód, pojazd drogowców, skrzynia która spadła z ciężarówki) to jeszcze nie powód, żeby z pełną prędkością pakować się w d..ę tego czegoś.
kpisz czy ciągnąłeś na egzaminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bo zjazdy są BARDO FATALNIE OZNACZONE i do tego zbyt krótkie. Wjazd z S17 na węzeł na ul. Mełgiewska od Zamościa - to masakra.
PRAWDA, INTEWENIUJCIE NIECH POPRAWIĄ. A tylu już pojechało pod prąd, np. ten autobus z Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,fatalnie są oznakowane te piękne zjazdy za nasze pieniądzę podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi sa oznakowane normalnie, tylko ludzie maja budyn zamiast mozgu. Jak mozna zawracac na ekspresowce, to powinno byc zdawanie po raz drugi egzaminu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bo zjazdy są BARDO FATALNIE OZNACZONE i do tego zbyt krótkie. Wjazd z S17 na węzeł na ul. Mełgiewska od Zamościa - to masakra.
Masakra? A ile trupów, analfabeto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznakowanie jest w porządku - tylko wsiowe miszcze po prostu nie mają bladego pojęcia o zasadach bezpiecznej jazdy i przepisach PoRD, czego zresztą dowody dają nie tylko na drodze, ale i w licznych w tym wątku postach - aż włos się jeży na tę totalną głupotę niektórych wpisów! Nie dość, że nie potrafią jeździć i nie znają przepisów - to jeszcze próbują innych obarczać odpowiedzialnością za swoją ignorancję i bezmyślność... Zaprawdę - trafne jest powiedzonko, że jak g ó w n o pływać nie umie, to mówi, że woda mokra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LZA .... i wsystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni cię zamknąć ! mam nadzieję, że nawet karyy rowerowej nie wyrobusz palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że gazeta powinna przekazać do policji dane tych kierowców którzy nie widzą problemu w cofaniu na ekspresówce.To potencjalni mordercy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bo zjazdy są BARDO FATALNIE OZNACZONE i do tego zbyt krótkie. Wjazd z S17 na węzeł na ul. Mełgiewska od Zamościa - to masakra.
jasne, od Piask powinien być już pas zjazdowy na Mełgiewską i tablice informujące co 100 metrów. jedno jest pewne - dla wielu  ta ekspresówka powstała za wcześnie, za duży przeskok cywilizacyjny - z szutrówki przez wieś ne drogę ekspresową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam LZA. Zapraszam na tor, zobaczymy który z nas jest lepszym kierowcą. Poza tym nie mogę zrozumieć jak spaczony umysł trzeba mieć, żeby oceniać kierowców po rejestracji. Idiota na drodze zawsze będzie idiotą, nieważne na jakich blachach. A jak wezmę samochód w leasing w Lublinie to już bedę dla Ciebie w porządku, tak kołku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do sprzedania dobry tył z vectry tylko z hatchback ale myślę że się nada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale naprawdę to, że na drodze znajduje się coś co nie powinno się znaleźć nie oznacza, że należy się w to wpakować z pełną prędkością. Na suchej drodze, przy dobrej widoczności kierowca dostawczaka powinien być w stanie uniknąć zderzenia. Nie uniknął? To jest współwinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
widzę, że tu sami eksperci. po zbadaniu okoliczności przez rzeczoznawców (trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, prędkość, itp.) wcale nie jest pewne że kierowca opla zostanie uznany winnym wypadku. to ze coś stoi na drodze (popsuty samochód, pojazd drogowców, skrzynia która spadła z ciężarówki) to jeszcze nie powód, żeby z pełną prędkością pakować się w d..ę tego czegoś.
ty *** gościu jesteś po***ony czy z***y? gość cofał *** na ekspresówce połową pasa prawego, w tym czasie wyprzedzał mnie samochód po mojej lewej, miałem *** skasować boguducha wianną osobę wyprzedzającą mnie? gdybym chciał go omijać prawą stroną to w***iłbym się w 2-3 metrowy rów. jak czytam komentarze osób broniących pana z opla to aż mi się żyć odechciewa. nie dość, że gość mógł roz***ić mnie to jeszcze swoich pasażerów.. widzę, że osoby twojego pokroju przed planowaniem robienia prawa jazdy powinny zajebać z barana w ścianę. szczerze z wielką chęcią zamieniłbym się z tobą miejscami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca opla NIE COFAŁ, tylko zjechał na bok i STAŁ W MIEJSCU, ty zakłamany idioto. Dobrze było naopowiadać funkcjonariuszom bzdur na własną korzyść, kiedy kierowca opla nie był w stanie złożyć zeznań. A co do reszty znawców z internetu: nie łykajcie wszystkiego jak pelikany i się nie wymądrzajcie, bo gówno wiecie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofał nie cofał to i tak był beznadziejny !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...