Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na rondzie przy ZUS. Potrącony rowerzysta

Utworzony przez Piotr, 22 lipca 2013 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Biały volkswagen Golf a nie passat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak swoją drogą, to nikt nie wkurwia tak kierowców jak właśnie rowerzyści. Na codzień obserwuję ich wyczyny i jestem pełen podziwu, że część z nich jeszcze w ogóle żyje. Przykładów można mnożyć - a to zmiana pasa jak jedzie na rondzie, a to jedzie środkiem drogi, albo nie zsiada z roweru na przejściu dla pieszych tylko śmiga przed maską samochodu. Nie raz już miałem tak, że w trakcie skrętu w prawo w ostatniej chwili wyleci jakiś rozpędzony debil i trzeba ostro hamować, ryzykując, że ktoś mi wjedzie w dupę. To samo tyczy się pieszych niestety, ludzie albo zaczniecie używać mózgu albo zostanie z was mokra plama bo już nie jeden raz miałem ochotę po prostu dodać gazu i nauczyć "myślenia". Jedynie co mnie powstrzymuje to "potrąć idiotę a odpowiesz za człowieka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Don - przesiądź się na rower i sprawdź jak to jest przemieszczać się po mieście z zupełnie innej perspektywy. Rowerzysta też człowiek, rower to też świetny miejski środek transportu, niestety skazany na łaskę i niełaskę kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak swoją drogą, to nikt nie wku***a tak kierowców jak właśnie rowerzyści. Na codzień obserwuję ich wyczyny i jestem pełen podziwu, że część z nich jeszcze w ogóle żyje. Przykładów można mnożyć - a to zmiana pasa jak jedzie na rondzie, a to jedzie środkiem drogi, albo nie zsiada z roweru na przejściu dla pieszych tylko śmiga przed maską samochodu. Nie raz już miałem tak, że w trakcie skrętu w prawo w ostatniej chwili wyleci jakiś rozpędzony deb*** i trzeba ostro hamować, ryzykując, że ktoś mi wjedzie w dupę. To samo tyczy się pieszych niestety, ludzie albo zaczniecie używać mózgu albo zostanie z was mokra plama bo już nie jeden raz miałem ochotę po prostu dodać gazu i nauczyć "myślenia". Jedynie co mnie powstrzymuje to "potrąć idiotę a odpowiesz za człowieka".
Jeżdżę rowerem, motocyklem i samochodem i przerażają mnie tacy ludzie jak Ty. Nie umiesz odnaleźć się w społeczeńswtwie to dla naszego wspólnego dobra, chódź na piechotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę rowerem, motocyklem i samochodem i przerażają mnie tacy ludzie jak Ty. Nie umiesz odnaleźć się w społeczeńswtwie to dla naszego wspólnego dobra, chódź na piechotę.
A ja popieram kolege Dona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...