Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda,.ze nikt na.etapie projektowania nie pomyślano o sygnalizacji w tym miejscu. Zachowanie niektórych przypomina kamikadze, zwlaszcza jak zobacza rowna prosta.droge
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tutaj powinno być duże rondo - sprawa byłaby załatwiona.
0
No jak jeszcze dojdzie ruch z botanika i innych osiedli bo Ducha będzie zamknięta to dopiero będzie się działo.
0
a dalej na następnym skrzyżowaniu światła sobie mrugają i mrugają (mały ruch z bocznych ulic a ziemie wywożą ) pozdrowienia dla tych co projektowali i decydowali gdzie będą światła jak zwykle ktoś musi zginąć żeby było dobrze
0
A może juz czas nauczyć się czytać znaki pionowe, poziome Gdyby nie było świateł to jak byście jeździli drodzy kierowcy
0
NO PROSZĘ NIECH NIKT NIE ZAPRZECZY WIĘKSZOŚĆ "KIEROWCÓW" RANO WSTAJE PIERDOLNIE DUDPĄ NA SIEDZENIE I JEDZIE NA KRECHĘ NIE WIDZICIE TEGO --------- ZNAKI A CO TO TAKIEGO JA MUSZE DO PRACY DOJECHAĆ ALE O CO CHODZI ---- IDIOCI ŚPIĄ ZA KIEROWNICĄ A POTEM PŁACZ BO CÓRKA DO PRZEDSZKOLA , BO BABCIA NA ZABIEG---------- WIĘKSZOŚĆ KIEROWCÓW NIE ORIENTUJE SIĘ W RZECZYWISTOŚCI KTÓRA ----ICH OTACZA.
0
To raczej skrzyżowanie Zelwerowicza i Bohaterów Września.
0
a ja uwielbiam jak wypowiada się nasza Renatka, policjantka, nie ważne są słowa ale ten wdzięk
0
Od cho***y niebezpieczne miejsce. Ruch znikomy prawie nigdy nic nie jedzie a jeżdżę tamtędy parę razy dziennie. Ale jak się zapytała jak mały samolocie bo piękna prosta bez wertepow i brak wyobraźni połączony z brakiem ogólnym w rozpoznawaniu znaków to jest skutek uboczny.
0
TO SIĘ NAZYWA MIEĆ SZCZĘŚCIE
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: