Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gosc napisał:
Kierowca Laguny ma 26 lat,mial zielone,byl trzezwy,Audi dobrze mialo na blacie.Tyle z mojej wypowiedzi
widziales to zdarzenie? to dla mnie bardzo wazne. kierowca z laguny to moj chlopak. prosze o odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Kierowca Laguny ma 26 lat,mial zielone,byl trzezwy,Audi dobrze mialo na blacie.Tyle z mojej wypowiedzi
widziales to zdarzenie? to dla mnie bardzo wazne. kierowca laguny to moj chlopak. prosze o odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
ja widziałem
czy faktycznie bylo tak jak napisal kolega wczesniej ze kierowca z laguny mial zielone a audi chcial wymusic pierwszenstwo ? prosze o odpowiedz badz jakis prywatny kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widzialem to zdarzenie . audi stało na światłach , gdy mieli zielone ruszyli , nagle nie wiem skad pojawila sie laguna wjezdzajaca prosto na nich , audi nie mialo szans by gdzie kolwiek uciec by uniknąc wypadku . Kierowcy obu aut sa mlodzi , 22-26lat. Wina tego wypadku stoi po stronie pana kierującego laguna gdyz chcial przejechac przez skrzyzowanie na czerwonym. tak to jest jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy. Laguna uderzyla w sygnalizator swietlny ktory się popsul , zalaczylo sie swiatlo pomaranczowe i stad te sugestie ,ze to wina audi. Moi drodzy pilnujcie sie przepisiow. Pan z laguny nie powinien swobodnie przejezdzac na czerwonym, mimo ze to byla godz 22 i mniejszy ruch na jezdni. wg mnie wina jest w 100% po stronie laguny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
ja widzialem to zdarzenie . audi stało na światłach , gdy mieli zielone ruszyli , nagle nie wiem skad pojawila sie laguna wjezdzajaca prosto na nich , audi nie mialo szans by gdzie kolwiek uciec by uniknąc wypadku . Kierowcy obu aut sa mlodzi , 22-26lat. Wina tego wypadku stoi po stronie pana kierującego laguna gdyz chcial przejechac przez skrzyzowanie na czerwonym. tak to jest jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy. Laguna uderzyla w sygnalizator swietlny ktory się popsul , zalaczylo sie swiatlo pomaranczowe i stad te sugestie ,ze to wina audi. Moi drodzy pilnujcie sie przepisiow. Pan z laguny nie powinien swobodnie przejezdzac na czerwonym, mimo ze to byla godz 22 i mniejszy ruch na jezdni. wg mnie wina jest w 100% po stronie laguny.
skoro audi wbilo sie z wielka predkoscia az tak w lagune to nie mozliwe ze ruszylo ze swiatel. pozdrawiamy znajomego osob z audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak by to bylo BMW .... stron by było już 67 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...