Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO NIE TAXI TO PRZEWOZ OSOB PEWNI SIE ZGUBI I NIE WIEDZIAL ZE TAM JEST SKRZYZOWANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można wiedzieć pod jakim względem Oszuści ? Gdyż z nimi jechałam i zawsze tanio za kurs wychodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzkie życie się nie liczy, liczy się kasa, taksówkarz nie mógł sobie przecież pozwolić na zatrzymanie się, tylko dlatego, że jakiśtam ambulans śpieszył z pomocą.. ja niedawno zostałabym potrącona przez taxi na przejściu dla pieszych, gdy dochodiłam już do krawężnika upadła mi czapka, taksówkarz w ostatniej chwili mnie mina przejeżdzając ciagłą przed pasami, może złóżmy sie i zamontujmy im hamulce w samochodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinga napisał:
ludzkie życie się nie liczy, liczy się kasa, taksówkarz nie mógł sobie przecież pozwolić na zatrzymanie się, tylko dlatego, że jakiśtam ambulans śpieszył z pomocą.. ja niedawno zostałabym potrącona przez taxi na przejściu dla pieszych, gdy dochodiłam już do krawężnika upadła mi czapka, taksówkarz w ostatniej chwili mnie mina przejeżdzając ciagłą przed pasami, może złóżmy sie i zamontujmy im hamulce w samochodzie? [/quote] [quote name='kinga' timestamp='1360265888' post='731204'] ludzkie życie się nie liczy, liczy się kasa, taksówkarz nie mógł sobie przecież pozwolić na zatrzymanie się, tylko dlatego, że jakiśtam ambulans śpieszył z pomocą.. ja niedawno zostałabym potrącona przez taxi na przejściu dla pieszych, gdy dochodiłam już do krawężnika upadła mi czapka, taksówkarz w ostatniej chwili mnie mina przejeżdzając ciagłą przed pasami, może złóżmy sie i zamontujmy im hamulce w samochodzie?
nie wiem czy to troche nie przesada, bo to nie była karetka pogotowia, tylko ambulans, który nie jechał ani z chorym, ani do chorego, poza tym nie wszyscy taksówkarze są tacy sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli miałeś wypadek • Komunikacyjny ( byłeś poszkodowanym lub pasażerem ) • Na chodniku ( chodnik był nierówny lub śliski ) • W rolnictwie • Doszło choćby do niewielkich uszkodzeń ciała • Wypłacono odszkodowanie zbyt niskie • Straciłeś w wypadku kogoś bliskiego NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE !!! • Nie wiesz jak załatwić formalności • Zadzwoń, grono naszych prawników bezpłatnie doradzi i poprowadzi Twoją sprawę. • Pomagamy również osobom pracującym w Niemczech, Belgii, Holandii …. • Jeśli rozbito Ci auto – oferujemy samochód zastępczy • Pomagamy do 15 lat wstecz zadzwoń - Tel. 509-281-468
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...