Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na skrzyżowaniu Zana i Nadbystrzyckiej

Utworzony przez _krzysiek, 10 maja 2012 r. o 15:11 Powrót do artykułu
Codziennie przejeżdząm przez to skrzyżowanie kilka razy i widzę ciągle jadących na czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek Ty konfituro!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te światła są źle ustawione. Czas od zapalenia się czerwonego na nadbystrzyckiej w kierunku jp2, do czasu zapalenia się pomaranczowego/zielonego na zana jest stanowczo zbyt krótki. Sam niejednokrotnie ruszając na zielonym musiałem hamować, bo w ciągu nadbystrzyckiej jeszcze leciały samochody na późnym pomarańczowym/wczesnym czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jezdze na czerwonym i nietylko tam bo w miescie inaczej sie nieda.a jak ktos ma problem to na miejski nieh idzie.albo na pipidówe mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazda rx8 napisał:
Ja tez jezdze na czerwonym i nietylko tam bo w miescie inaczej sie nieda.a jak ktos ma problem to na miejski nieh idzie.albo na pipidówe mieszkać.
Ty to sie wogóle do mieszkania między ludźmi nie nadajesz. Obyś na którymś z tych czerwonych zabił tylko siebie a nie niewinną osobę poruszającą się zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazda rx8 napisał:
Ja tez jezdze na czerwonym i nietylko tam bo w miescie inaczej sie nieda.a jak ktos ma problem to na miejski nieh idzie.albo na pipidówe mieszkać.
A potem narzekają na chamską policję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Now chloe bags sale so tense situation in the Huangyan Island, Fu Fang Shan is not worried, he said, Since the Government has let them fishing there, there would be dangerous, chloe bag if you want to fight, it will certainly notice them to evacuate.Fishermen Yi April 27, 2006 Tanmen super where Qiong Qionghai 03012 "fishing boat in the Nansha Islands, the South Shoal production, was an armed vessel attacked, four fishermen were killed, three fishermen were injured, two of which seriously injured. Chloe Paddington Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...