Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież wiadomo, że niedziela jest dla pijaków za kierownicą. Picie w piątek, sobotę, obiad rodzinny. Policja patrzy też pewnie przez palce, bo obsada zmniejszona. Nie zauważyłem akcji "Trzeźwa niedziela". Wystarczy stanąć pod kościołami na parkingach i kontrolować wiernych przybyłych na mszę - 50% na bank będzie trafiona.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zen napisał:
Policja patrzy też pewnie przez palce, bo obsada zmniejszona. Nie zauważyłem akcji "Trzeźwa niedziela".
Z tego nie ma wpływów do budżetu, co innego postawić kolejny foto-trzepacz-kasy-radar.
0
Immunitet miał, jest nie do ruszenia, chleje dalej, niby z rozpaczy że auto musi za swoje ciężko zarobione pieniądze zrobić.
0
d upa, nie immunitet, beknie jak każdy pijus ...
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany przestępca nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
0
A w poniedziałek policja urządziła kolejną akcję "Trzeźwy poranek" i pewnie odtrąbi sukces jak to dba o nasze bezpieczeństwo. Bo przecież zatrzyma zapewne kilku kierowców, którzy na kacu stali w korku na wjeździe do Lublina. Tylko że pjani kierowcy jeżdżą bezkarnie przez cały weekend, a w ponidziałek wstają około godz. 10 i dalej bezkarnie siadają za kierownice....
0
Ten co prowadził to do trzeźwych nie należy. U niego to była codzienność. Sam ma dzieci o które nie potrafi zadbać. Mieszka na Watykańskiej 8. Powinien dostać maksymalny wymiar kary!!!
0
Osoby [poszkodowane proszę o kontakt 690 800 710
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: