Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie wy ten objazd widzieliście. Stoi się w korku od Turki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
powtórzyli za radiem lublin, gdzie zadzwoniłem że lepiej jechać Kasprowicza i Mełgiewską, a oni powiedzieli na antenie, że policja wyznaczyła objazd. Tak, jadąc od Turki warto skręcić w Kasprowicza i Mełgiewską kierować się w stronę centrum.
0
Ja też żadnego objazdu nie widziałam, ani policji! 1 godz. 20 min. do Lublina -porażka!
0
Ja na szczęście rano przeskoczyłem bez problemów w kierunku Łęcznej obok rozbitych pojazdów (karetka na sygnale akurat ruszała w kierunku szpitala). Ale od strony Łęcznej już stał sznurek aut. Opona strzeliła (może i strzeliła), ale na tym zakręcie średnio jest jeden wypadek na dwa miesiące. Jadący od strony miasta nie widzą że zakręt jest taki ostry (zasłaniają budynki) i rozwijają "wieksze" prędkości. Wchodzą w zakręt lekko ich wynosi (prawa fizyki) no i wypadek gotowy, a dziś było mokro - ślisko. Całe szczęście jak od strony Łęcznej nic nie jedzie - wtedy lądują w ogrodzeniach pobliskich posiadłości, ale rano ruch pojazdów od tej strony jest bardzo duży, więc wynikają podobne zdarzenia jak dziś. Nawiasem mówiąc widziałem już kilkakrotnie naprawianie ogrodzenia posiadłości tuż za tym zakrętem (po obu stronach jezdni). Ostatnio gość wyremontował ogrodzenie kilka (kilkanaście) dni wcześniej - ciekawe na jak długo?
0
Gdyby była już obwodnica...no ale nie ma. Spokojnie od Turki wszyscy mogliby pojechać do Spółdzielczości pracy lub Witosa, trochę dłużej ale na pewno nie półtorej godziny. Masakra.
0
na tej trasie codziennie stoi się w korku nawet bez dodatkowych utrudnień.
0
rano nie da sie jechac z turki do lublina jedzie sie 40 min. + dojdzie do tego wypadek zrobcie cos z tym!!! nie da sie zyc z takim porranym problemem
0
ja napisał:
Ja na szczęście rano przeskoczyłem bez problemów w kierunku Łęcznej obok rozbitych pojazdów (karetka na sygnale akurat ruszała w kierunku szpitala). Ale od strony Łęcznej już stał sznurek aut. Opona strzeliła (może i strzeliła), ale na tym zakręcie średnio jest jeden wypadek na dwa miesiące. Jadący od strony miasta nie widzą że zakręt jest taki ostry (zasłaniają budynki) i rozwijają "wieksze" prędkości. Wchodzą w zakręt lekko ich wynosi (prawa fizyki) no i wypadek gotowy, a dziś było mokro - ślisko. Całe szczęście jak od strony Łęcznej nic nie jedzie - wtedy lądują w ogrodzeniach pobliskich posiadłości, ale rano ruch pojazdów od tej strony jest bardzo duży, więc wynikają podobne zdarzenia jak dziś. Nawiasem mówiąc widziałem już kilkakrotnie naprawianie ogrodzenia posiadłości tuż za tym zakrętem (po obu stronach jezdni). Ostatnio gość wyremontował ogrodzenie kilka (kilkanaście) dni wcześniej - ciekawe na jak długo?
Przecież ul. Turystyczna jest dosyć szeroka, nie wiem jak można wjechać w ogrodzenie przecież to teren zabudowany?Tylko deb*** łamiący prawo oraz wszystko co jest logiczne może to zrobić.
0
Jechałam rano do pracy na godz 8, podroż Łęczna-Lublin zajęła mi 1.20 h !!!!! Dzisiaj była Turystyczna zablokowana, ale na co dzień wcale nie jest lepiej, zawsze wjazd do Lublina od strony Łęcznej jest zakorkowany!!! Czy powstanie w końcu obwodnica??? W ogóle postawienie świateł w Wólce jest pomyłką...
0
Wioleta napisał:
Jechałam rano do pracy na godz 8, podroż Łęczna-Lublin zajęła mi 1.20 h !!!!! Dzisiaj była Turystyczna zablokowana, ale na co dzień wcale nie jest lepiej, zawsze wjazd do Lublina od strony Łęcznej jest zakorkowany!!! Czy powstanie w końcu obwodnica??? W ogóle postawienie świateł w Wólce jest pomyłką...
Czy powstanie w końcu obwodnica?? No.... może być z tym problem, już trąbią że nie będzie kasy na odcinki: węzeł Dąbrowica - węzeł Lubartów oraz węzeł Lubartów - węzeł Witosa. Jak będzie - czas pokaże. Dodatkowo dochodzą protesty: "Baner zatrzyma S17? Protesty przeciwko wywłaszczeniom pod ekspresówkę" - artykuł w Dz.W. - będziemy mieli więc ekspresówkę od węzła Sielce do węzła Dąbrowica oraz od węzła Witosa do obwodnicy Piask. A tak potrzebnej obwodnicy - chyba na razie NIE (obym się mylił i był złym prorokiem).
0
Już nie pierwszy raz dziennikarze a przede wszystkim mieszkańcy zwracają uwagę na koszmarne korki na na skrzyżowaniu na ulicy Kasprowicza i Turystycznej. W artykule z 14 października otrzymaliśmy zapewnienie ze strony Urzędu Miasta Lublina: "Zostanie przeprogramowany sterownik sygnalizacji świetlnej. Wydłużymy cykl światła zielonego dla kierowców poruszających się ulicą Turystyczną. Ograniczy to w znacznym stopniu tworzące się tam dotychczas korki. Kierowcy powinni odczuć zmiany już w przyszłym tygodniu – dodaje Karol Kieliszek, z biuro prasowe Urzędu Miasta Lublin." Minął miesiąc. ZMIAN NIE MA!!! Zostały chyba tylko na papierze. Po raz kolejny prosimy o interwencję. Odcinek 3-4 km od miejscowości Turka do skrzyżowania z ul. Kasprowicza pokonuje się 20 minut!!! Po pokonaniu tego odcinka i dojechaniu do skrzyżowania z ul.Kasprowicza wyjeżdża 2-3 samochody i przechodzą 2 osoby podczas gdy korek w stronę Łęcznej o godz 7 15 i w stronę Lublin a o godz 16 30 sięga 3-4 km ! Kochani Urzędnicy ponownie apelujemy o zmianę niniejszej sytuacji!
0
Już nie pierwszy raz dziennikarze a przede wszystkim mieszkańcy zwracają uwagę na koszmarne korki na na skrzyżowaniu na ulicy Kasprowicza i Turystycznej. W artykule z 14 października otrzymaliśmy zapewnienie ze strony Urzędu Miasta Lublina: "Zostanie przeprogramowany sterownik sygnalizacji świetlnej. Wydłużymy cykl światła zielonego dla kierowców poruszających się ulicą Turystyczną. Ograniczy to w znacznym stopniu tworzące się tam dotychczas korki. Kierowcy powinni odczuć zmiany już w przyszłym tygodniu – dodaje Karol Kieliszek, z biuro prasowe Urzędu Miasta Lublin." Minął miesiąc. ZMIAN NIE MA!!! Zostały chyba tylko na papierze. Po raz kolejny prosimy o interwencję. Odcinek 3-4 km od miejscowości Turka do skrzyżowania z ul. Kasprowicza pokonuje się 20 minut!!! Po pokonaniu tego odcinka i dojechaniu do skrzyżowania z ul.Kasprowicza wyjeżdża 2-3 samochody i przechodzą 2 osoby podczas gdy korek w stronę Łęcznej o godz 7 15 i w stronę Lublin a o godz 16 30 sięga 3-4 km ! Kochani Urzędnicy ponownie apelujemy o zmianę niniejszej sytuacji!
0
Wioleta napisał:
Pomyłką to chyba jest tok Twojego myślenia kobieto. Ciekawe jak byś ćwierkała gdybyś musiała wyjechac z ul.Kasprowicza w godzinach szczytu. ! dziękuję. kropka.
0
Tomek napisał:
Chyba jeździsz bardzo rozkojarzony skoro nie zauważyłeś zmian w fazie sygnalizacji..samochody z ul.Kasprowicza wyjezdzające mają juz zdecydowanie mniej czasu na wyjazd. A poza tym nawet jak nie było tej sygnalizacji korki się tworzyły! i nie narzekajcie tylko na tą sygnalizację , tylko w godzinach szczytu wszędzie są korki, nawet większe!pozdr
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: