Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Zana. Samochód potrącił matkę z dzieckiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2017 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Szczerze? Odcinek od Targu na Wileńskiej do skrzyżowania na Juranda jest fatalnie oświetlony. Pieszych ubranych na czarno w ogóle nie widać w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widać tutaj, nie widać pieszych na ul. Dlugosza, ani na Nadbystrzyckiej od Zana do Głębokiej. Po prostu jest tam CIEMNO!!!!!!!!!! i pieszy pojawia się jak zjawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika dostrzega problem. To jest nagminnie nierozwiązany mankament w Polsce. Każde przejście dla pieszych MUSI być dobrze oświetlone gdy jest zmierzch lub noc. Należy zastosować LED-owe lampy uliczne z automatycznym włącz/ wyłączaniem zależnie od oświetlenia naturalnego. Takie od czterech lat stosują w UK. Lampa (latarnia) uliczna ma 16szt LED-ów na powierzchni ok. 20x20cm i daje bardzo dużo światła pod sobą przy małym zużyciu prądu. W większości miast i osiedli UK są w użyciu lub masowo wprowadzane. Idealne do oświetlania ulic- lepsze niż żarówki sodowe. Może urzędnicy odpowiedzialni pogłówkują i z unijną dotacją zmienią oświetlenie ulic Lubelszczyzny. Lepsze oświetlenie mniej ofiar. Ponadto edukacja od najmłodszych do najstarszych ze strony policji i mediów. Współczuje matce z dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBILIZM USTAWODAWCY - NO I CZĘSTO GŁUPOTA PIESZYCH - CZĘSTO WIDZĘ JAK DWIE PANIUSIE "BUJAJĄ SIĘ NA KRAWĘŻNIKU" PEWNIE OBGADUJĄC SĄSIADÓW - KIEDYŚ SIĘ ZATRZYMAŁEM, ZATRĄBIŁEM I ZAROBIŁEM PARĘ KUR.... . TO PRAWO TO DLA LUDZI INTELIGENTNYCH CZYLI DLA 10% SPOŁECZEŃSTWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy czy w Lublinie jest system obniżający napięcie na lampach w celu oszczędzania energii oraz jak taki system jest zaprogramowany (jeśli istnieje). Ja nie czuję się komfortowo prowadząc samochód w tym półmroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając też fakt,że piesi na przejsciu bez sygnalizacji, prowadzącym.wprost do Leclerca zapomninaja, że jest to przejście dwuetapowe i wlaza bez namysłu wprost pod kola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...