Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Zelwerowicza. Samochód nauki jazdy zderzył się z suvem (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2016 r. o 15:06 Powrót do artykułu
kierująca toyotą rav4 i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby to był egzamin to na pewno by oblała :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ją nauczył jeździć. Trza było nie trzymać za kolano kursantki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekoniecznie musialo to być z winy kursantki. Ja jak robilem prawo jazdy zatrzymalem sie przed znakiem STOP przy makro i kierowca w srednim wieku uderzyl w tył auta ktorym uczylem sie jezdzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina jest kierującego toyotą. Wyjechał na czerwonym świetle. Trzymać trzeba kciuki za instruktora z nauki jazdy bo widać było że jechał bez pasów bezpieczeństwa i wybił przednią szybę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suv + biały/czarny + kobieta = pustostan umysłowy i buractwo na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mi wytłumaczy po co kobietom SUV-y? Co one takiego tym wożą? Nawet dla mnie jak na faceta jazda czymś takim byłaby niesamowicie ciężka, więc co takiego determinuje kobiety do jazdy takimi samochodami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktor nauki jazdy nie musi mieć zapiętych pasów. Nie znasz przepisów :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam SZOWISTO jesteś "pustostan umysłowy" :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suv i okulary na ryju czy slonce czy deszcz okulary na mordzie!! Po co kobietom okulary czy przez to sprawiaja wrazenie ze jezdza lepiej??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam SZOWISTO jesteś "pustostan umysłowy" :( 
Kto to Szowista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ukłony" dla policji. Szkoda, że nie chciało im się pokierować ruchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety baby to idiotki szczególnie za kierownicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździsz SUVem, bo po neologizmie "SZOWISTA" domyślam się, że tak? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź być idiotą gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam świadkiem zdarzenia  kursantka jechała wg.zasad prawa drogowego to Toyota pędziła z dużą prędkością  nie było nawet hamowania wjechała na czerwonym świetle Trzymam  kciuki za instruktora  był w bardzo ciężkim stanie  a kursantka w ogromnym szoku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czują się bezpieczniej tak usłyszałem przedstawicielki od płci pięknej a że nie ogarniają tych aut przy parkowaniu, przy większych prędkościach kto bogatemu zabroni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sm napisał:
niestety baby to idiotki szczególnie za kierownicą
Twoja matka, babka, siostra i córka może tak... Po genach sądząc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowane osoby z samochodu nauki jazdy proszę o kontakt pod adresem email: patrycja.legnicka@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę z innej beczki. Kiedy instruktorzy zaczną być czujni podczas szkolenia kursanta na drodze publicznej? Niejednokrotnie widziałem, jak instruktor prawie leży na rozłożonym fotelu, lub gada przez telefon, lub się nim bawi. Panowie instruktorzy, nie jesteście święci, zaprzeczcie, że tak nie jest. To Wy musicie myśleć za kursanta i przewidywać. Zostawcie te komórki w spokoju na czas szkolenia. Kto wie, może i w tym przypadku zajęty był rozmową przez telefon i nie zauważył, że inny samochód nie zwalnia przed czerwonym światłem. Może mógłby zareagować i w porę zatrzymać L-kę. Przecież za kierownicą nie siedzi doświadczony kierowca, tylko osoba, która tak na prawdę nie potrafi jeździć i nie do końca zna przepisy. A wy polegacie na jej niedoświadczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...