Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Związkowej w Lublinie

Utworzony przez interest, 22 marca 2013 o 15:39 Powrót do artykułu
http://www.lublin112.pl/ul-zwiazkowa-zderzenie-autobusu-z-osobowka-ranne-dziecko/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj tam ciężko jest czasami wyjechać, bardzo ciężko. No, ale żeby na autobusie wymuszać (i to jadąc z małym dzieckiem) to już przesada. Często tam na mniejszych osobówkach, motorowerach i motocyklach wymuszają (o rowerzystach nie wspominam, oni na Związkowej przez kierujących wyjeżdżających z ul.Bursaki od strony WKTS i Wyspy traktowani są zupełnie jak powietrze) - ale na autobusie?
0
A ja ciekaw jestem jak długo jeszcze w tym miejscu bedzie tak niebezpiecznie ta kobieta w tym kiosku ruchu to chyba kiedys zejdzie na zawal niemal co 2-3 dni jest tam wypadek Nie ma sposobu na zmiane organizacji ruchu?????????????????????? przejechanie prostopadle przez Związkową graniczy niejednokrotnie z cudem na szczescie dawno nikt nie zginal tylko stłuczki
0
moim zdaniem to glownie kierowcy mpk nagminnie wymuszaja pierszestwo i lmia przepisy zachowuja sie jak swiete krowy my mamy im w miare mozliwosci ustepowac ,ale juz wyjerzrzanie przed maske auta przez kierowcow mpk to przegiecie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: