Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fast and furious = dead
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest kowalem swojego losu ! Szkoda gówniarzy ale za głupotę sie płaci czasami najwyższą cenę ! Szkoda bo 25 latek powinien mieć juz coś w głowie . Kondolencje dla rodzin !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zakręt jest bardzo niebezpieczny. Wcale nie trzeba tam bardzo szybko jechać żeby auto znalazło się na granicy przyczepności. Nie wiem czy to wina nawierzchni czy złego wyprofilowania zakrętu. Moim zdaniem zamiast 70 powinien tam stanąć znak 50 i ostrzeżenie śliska nawierzchnia. Może wtedy takie wypadki by się nie zdarzały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika, że chłopaki rozbili się na prostym odcinku ale chciałbym zauważyć na na Witosa większość zakrętów wyprofilowana jest w odwrotnym kierunku! Gdybym ja stanowił prawo, to za wypadek śmiertelny na odwrotnie wyprofilowanym zakręcie siedziałby jako współwinny wykonawca i/lub projektant drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
75 % wypadków w Polsce jest spowodowane stanem i jakością naszych niestety dróg,dopiero potem alkohol,prędkość,pijani sędziowie i politycy. Wstydliwa sakramęcko sprawa,dlatego nie podają tego ogólne statystyki, bojąc się utracić licencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się w stu procentach ! Jak droga ekspresowa może być nie zabezpieczona barierkami ! ile już było śmiertelnych wypadków przy prędkości 60 km/h gdzie przez latarnie ludzie ginęli albo co najgorsze wyjeżdżali na przeciwległy pas ?! Głupota młodych głupotą ale większe tępaki te drogi budują i kontrolują ! Wolą wydawać na fotoradary super radiowozy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
Ten zakręt jest bardzo niebezpieczny. Wcale nie trzeba tam bardzo szybko jechać żeby auto znalazło się na granicy przyczepności. Nie wiem czy to wina nawierzchni czy złego wyprofilowania zakrętu. Moim zdaniem zamiast 70 powinien tam stanąć znak 50 i ostrzeżenie śliska nawierzchnia. Może wtedy takie wypadki by się nie zdarzały...
Z pewnością Ś.P. kierowca jechał 70km/h ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
Ten zakręt jest bardzo niebezpieczny. Wcale nie trzeba tam bardzo szybko jechać żeby auto znalazło się na granicy przyczepności. Nie wiem czy to wina nawierzchni czy złego wyprofilowania zakrętu. Moim zdaniem zamiast 70 powinien tam stanąć znak 50 i ostrzeżenie śliska nawierzchnia. Może wtedy takie wypadki by się nie zdarzały...
O którym Ty zakręcie piszesz ? To nie jest zakręt przy Makro tylko z tego co zrozumiałem - przy poczcie na Felinie. W ten zakręt można wjechać z prędkością sporo ponad dopuszczalne 80 km/h na tym odcinku. Poza tym wypadając latarnie ma dopiero na drugim pasie po stronie poczty. Nie bardzo potrafię sobie wyobrazić ten wypadek skoro zakręt jest w prawo, a ktoś jadąc szybko zamiast przelecieć zgodnie z prawami fizyki na drugi pas i dopiero uderzyć w słupa, uderza w słupa po stronie Felina. Chyba że źle odczytałem zdjęcia i opis redaktora, to mnie poprawcie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matysz napisał:
zgadzam się w stu procentach ! Jak droga ekspresowa może być nie zabezpieczona barierkami ! ile już było śmiertelnych wypadków przy prędkości 60 km/h gdzie przez latarnie ludzie ginęli albo co najgorsze wyjeżdżali na przeciwległy pas ?! Głupota młodych głupotą ale większe tępaki te drogi budują i kontrolują ! Wolą wydawać na fotoradary super radiowozy ;/
A jaką masz tam ekspresówkę??? Czytaj ze zrozumieniem i dopiero komentuj. Z trego co wiem, to na pewno nie jechali z przepisową prędkością, więc śmierć na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jest jak się szaleje starym (z pierwszej połowy lat 90-tych Audi) nieco podrasowanym i podmalowanym, szkoda ludzi, ale trzeba myśleć, kierowcy do 28 lat powodujący dużo kolizji i wypadków powinni być pod szczególnym nadzorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści w Polsce nie umieją budować dróg, albo żle zakręt wyprofilowany,albo sama smoła w asfalcie,przez co droga jest bardzo śliska, można by wymieniać godzinami,a główny komunistyczny majster od dróg przymyka na to OKO ,i łyka kolejny śikor za 35 patoli. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym zakręcie spokojnie można jechać ponad 100km/h, więc ile musiało pędzic to Audi, że straciło przyczepność? 160?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
W tym zakręcie spokojnie można jechać ponad 100km/h, więc ile musiało pędzic to Audi, że straciło przyczepność? 160?
W samym zakręcie wpadł w dziurę urwał koło, no i stało się,nawet taki ORZEŁ jak ty by poprawnie nie wylądował, i nad tym nie zapanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lublin112...-zyje-kierowca/ W tym artykule macie wszystko opisane, zawrotna prędkość bezpośrednią przyczyną wypadku. Spójrzcie na zdjęcia, kierowca nie miał szans przeżyć tego uderzenia. Sam sobie jest winien. Godzina była późna, znacznie mniejszy ruch na drodze, więc można pojechać troszkę szybciej, ale dlaczego akurat na zakręcie? Myślał, że to Audi jest przyklejone do drogi? Pare metrów później znowu mógł sobie przyspieszyć, no ale po co zwalniać przed zakrętem i tracić ułamki sekund? Ja nie rozumiem takiego podejścia, człowiek 25 lat na karku, a myśli jak małolat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolarz napisał:
W samym zakręcie wpadł w dziurę urwał koło, no i stało się,nawet taki ORZEŁ jak ty by poprawnie nie wylądował, i nad tym nie zapanował.
Mistrzu, gdzie Ty masz tam dziurę? Jeżdzę tamtędy codziennie, wczoraj koło 24 też tamtędy jechałem i Audi wszystkie koła miało na swoim miejscu, no chyba, że urwał prawe przednie, bo od prawej strony go nie widziałem, no ale musiałaby być ta Twoja dziura na środku drogi, a taka nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu wina Tuska i Rostowskiego! iich fotoradarów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu wina Tuska i Rostowskiego! jak by tam postawili fotoradar co jest potrzebne to by wszyscy zganiali na nich! na ich potrzeby łatania dziury budżetowej! na niepotrzebne patrole POlicji! jak stoją ITD fordem pod czerwonym wiaduktem w tamtej okolicy to wszyscy się wkurzają a dziś co drugi na forum to święta krowa jeżdżąca zgodnie z przepisami! Może dzięki temu za kilka dni nie zabił by kierowca kogoś np. na przejściu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
znowu wina Tuska i Rostowskiego! iich fotoradarów!
Dlaczego tak się temu dziwisz ??? Właśnie za ich rządów fotoradarów jest już w tym kraju tyle co drzew w lesie,i nadal kasory brakuje na przekręty, nagrody,premie,odprawy,jak żyję już sto lat ,to takiej bucówy jeszcze nikt nie wykręcał. Śierpem i młotem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolarz napisał:
W samym zakręcie wpadł w dziurę urwał koło, no i stało się,nawet taki ORZEŁ jak ty by poprawnie nie wylądował, i nad tym nie zapanował.
Jaka dziura ? Jakie urwane koło ?.Urwane zawieszenie prawego przedniego koła w wyniku uderzenia w wysoki krawężnik (na samym końcu zatoki). Koło było na miejscu tyle że złożone pod samochodem. Brak śladów hamowania. Ślady pozostawione na jezdni wskazują z bardzo dużym prawdopodobieństwem że przyczyną utraty panowania nad samochodem była nadmierna prędkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, ten kierowca , wczoraj troche wczesniej, jadąc w ierunku lublina, na witosa właśnie jak mnie mijał to na budziku ze 150 miał leciutko, poza tym LSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...