Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mirek napisał:
Ten zakręt jest bardzo niebezpieczny. Wcale nie trzeba tam bardzo szybko jechać żeby auto znalazło się na granicy przyczepności. Nie wiem czy to wina nawierzchni czy złego wyprofilowania zakrętu. Moim zdaniem zamiast 70 powinien tam stanąć znak 50 i ostrzeżenie śliska nawierzchnia. Może wtedy takie wypadki by się nie zdarzały...
Wreszcie wiem kto robi te wszystkie korki na wylocie z Lublina - Mirek jadacy 35 na 70-tce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie-dajcie sobie na luz...Chłopak zginął-niech spoczywa w spokoju....Nasze komentarze na forum życia mu nie zwrócą.Wiem,że temat gorący,bo sam nie chciałbym spotkać takiego kierowcy na drodze ale ten człowiek już zapłacił najwyższą cenę za swój błąd...Drugiego nie popełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zero poszanowania dla osoby, która zginęła. Przekrzykują się znawcy LKA i VAG Lublin, co wy możecie w ogóle wiedzieć? Audi źle bo audi, bmw bo dres i co dalej? Opel zły bo rdza a Alfa bo zawieszenie do dupy? Z takim podejściem to wszyscy na rower i heja, zastanówcie się co piszecie! Młodzi ludzie w szpitalu i na cmenatarzu wylądowali a tu zamiast trochę współczucia to beznadziejne, puste teksty, ręce opadają! Więcej pokory, więcej myślenia, żeby ludzie kiedyś o was nie pisali tak jak Ci wyżej teraz! ZAPRASZAMY NA SPOTA 19.05, poznacie ludzi, będziecie się wypowiadać na temat klubu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się szaleje ponad 15-letnimi samochodami A3 trochę podrasowanymi i podmalowanymi, to już nie ta technika A3 z 96-98 r. to nie te zawieszenie co np A3 2008 czy 2011 r. Audi ciągle doskonali swoje zawieszenia, ponadto A3 ma dużo bardziej uproszczone zawieszenia w porównując np do A4 czy A6. Nadmierna ZNACZNIE prędkość i kolejna ofiara... szkoda.... Powinni szczególnie kontrolować kierowców do 28 lat i powyżej 70 lat... 220 KM w benzynie to tak jak 170 KM w Dieslu - bo maja wyższe maksymalne momenty obrotowe od niskich wartości obrotów silnika w szerokim zakresie np od 1500 do 3500 - 420-550 nm chyba że jest benzyna-smok czyli bi turbo benzyna,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nic nie pisać na tym żałosnym forum ale muszę, widzę że 99% użytkowników to bezrobotni i sfrustrowani ludzie u których zanikły podstawowe ludzkie odczucia z "ciasnymi" umysłami.Znałem kierowcę od dawna i wiem co sobą reprezentował i jak jeździł i na pewno nie było tak jak można w postach powyżej przeczytać.Popełnił błąd a błędy czasami kończą się tragicznie, taki jest ludzki los.Zamiast ujadać na forach to może przemyślelibyście swój opłakany stan w jakim tkwicie a od zmarłego i jego rodziny się odwalcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomal napisał:
bezwzględny zakaz wjazdu do miasta dla gamoni LSW,LHR,LZA,LTM,LCH ,parking na Kalinówce i wozić wieśmaków rykszami po Lublinie
Od kiedy Lublin to miasto??? Z perspektywy Londynu to zadupie, bez urazy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW,LHR,LZA,LTM,LCH napisał:
stary - przecież dzięki mnie masz robotę, możesz mi szybki umyć jak stoję na światłach - ale.. w sumie.. masz rację - wożąc mnie rykszą więcej zarobisz - widzę, że chłopak ma smykałkę do interesu! pogratulować!
dajesz jak ma cyka do miasta wjechać , mogę cię i furmanką w sieczce powozić co byś się panocku zbytnio nie poobijał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW,LHR,LZA,LTM,LCH napisał:
stary - przecież dzięki mnie masz robotę, możesz mi szybki umyć jak stoję na światłach - ale.. w sumie.. masz rację - wożąc mnie rykszą więcej zarobisz - widzę, że chłopak ma smykałkę do interesu! pogratulować!
dajesz jak ma cyka do miasta wjechać , mogę cię i furmanką w sieczce powozić co byś się panocku zbytnio nie poobijał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co mam jechac na jakiegos spota zeby zobaczys poubierane jak choinki stare audi czy vw i pewnie na tym waszym spocie bedzie nagonka na wszyskich ktorzy nie sa z vaga czy lka jacy to sa zli bo wyrazili opinie na temat tych klubów widze dziwny klimat panuje na tym waszym wagu ze skoro komus cos sie nie podba albo ma inne zdanie niz wy tu juz jest obrazany i wyzywany od cweli np ogarnijcie sie troche wielcy milosnicy sie znalezli jak ktos jest milosnikiem marki to i bez uczestniczenia w tym waszym klubie moe lubic dana marke a wy widze macie podjescie inne ze sko nie jestem w klubie to nie jestem milonikiem wielki mi klub milosnikow ze zeby tam u was byc trezba placic co roku abonamet smieszne 50zl czy tam iles tam tak samo na orkiestrze stal samochod na tym waszym sercu calym innej marki tu mu calu zaklejili jakimis plakatami i to sa milosnicy motoryzacji wydaje sie wam ze lublin do was nalezy ale wezma sie i za was i za te wasze spoty po których pelno butelek zawsze po alkoholu i smieci zostaje milosnicy marki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się zastanowił że zginął młody człowiek,po co te Wasze durne obrażanie jeden drugiego w komentarzach.Kozak w necie d*** w świecie.Pomódlce się za zmarłego bohaterzy internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i po co mam jechac na jakiegos spota zeby zobaczys poubierane jak choinki stare audi czy vw i pewnie na tym waszym spocie bedzie nagonka na wszyskich ktorzy nie sa z vaga czy lka jacy to sa zli bo wyrazili opinie na temat tych klubów widze dziwny klimat panuje na tym waszym wagu ze skoro komus cos sie nie podba albo ma inne zdanie niz wy tu juz jest obrazany i wyzywany od cweli np ogarnijcie sie troche wielcy milosnicy sie znalezli jak ktos jest milosnikiem marki to i bez uczestniczenia w tym waszym klubie moe lubic dana marke a wy widze macie podjescie inne ze sko nie jestem w klubie to nie jestem milonikiem wielki mi klub milosnikow ze zeby tam u was byc trezba placic co roku abonamet smieszne 50zl czy tam iles tam tak samo na orkiestrze stal samochod na tym waszym sercu calym innej marki tu mu calu zaklejili jakimis plakatami i to sa milosnicy motoryzacji wydaje sie wam ze lublin do was nalezy ale wezma sie i za was i za te wasze spoty po których pelno butelek zawsze po alkoholu i smieci zostaje milosnicy marki
OMG, gosciu, co ci jest? Jak na razie , to ty plujesz na VAGa i LKA, az ci slina po brodzie ścieka. To ty dyszysz agresja i brakiem kultury, ciekaw jestem dlaczego? Czegos musisz zazdroscic i cos cie kole w oczy, skoro cie tak wzielo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co tu wypisujecie, znałem kierowcę i po1 nie należał do żadnego klubu, a po 2 już go nie ma popełnił błąd i za niego zapłacił najwyższą cenę. Troszkę szacunku dla zmarłego. Żal czytać te wasze bzdury piszecie o kimś kogo nigdy nie znaliście.No chyba że piszecie o samych sobie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób , w tym ja, straciło wczoraj kolegę, a tylko cudem nie straciliśmy dwóch kolejnych które na szczęście wyszły z tego z zyciem. Trzeba byc totalnym burakiem i ignorantem żeby do tego wypadku podpinać łatki "LKA jest chu jowe, VAG jest chu jowy, nie odpowiedzilni bandyci, chamscy itd" BURACTWO. Nie należal do żadnego z nich, tak jak zwykły człowiek popełnił błąd z którego już niestety nie będzie mógł wyciągnąc lekcji, a tu banda buraków z których 3/4 nie ma ani prawa jazdy ani samochodu, a pozostała 1/4 uważa sie z zaj..bistych kierowców którzy nigdy nie popełniają błedów. Jestescie burakami, wieśniakami i załosnymi skuta-siałymi pajacami. Życze wam otrzeżwienia i spojrzenia na ten wypadek z perspektywy osób które go znały i które nigdy więcej go nie zobaczą, a nie tylko z perspektywy własnego burackiego nosa. Wsióry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie prawda ze predkosc zabija. zabija jej nagłe wytracenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie nalezal jak byl klubowiczem lka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Wiele osób , w tym ja, straciło wczoraj kolegę, a tylko cudem nie straciliśmy dwóch kolejnych które na szczęście wyszły z tego z zyciem. Trzeba byc totalnym burakiem i ignorantem żeby do tego wypadku podpinać łatki "LKA jest chu jowe, VAG jest chu jowy, nie odpowiedzilni bandyci, chamscy itd" BURACTWO. Nie należal do żadnego z nich, tak jak zwykły człowiek popełnił błąd z którego już niestety nie będzie mógł wyciągnąc lekcji, a tu banda buraków z których 3/4 nie ma ani prawa jazdy ani samochodu, a pozostała 1/4 uważa sie z zaj..bistych kierowców którzy nigdy nie popełniają błedów. Jestescie burakami, wieśniakami i załosnymi skuta-siałymi pajacami. Życze wam otrzeżwienia i spojrzenia na ten wypadek z perspektywy osób które go znały i które nigdy więcej go nie zobaczą, a nie tylko z perspektywy własnego burackiego nosa. Wsióry.
A czy któryś z was powiedział kiedyś koledze "jeździj wolniej" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy któryś z was powiedział kiedyś koledze "jeździj wolniej" ?
A czy nie powiedziano w Biblii - Czyz jestem stróżem brata mego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i po co mam jechac na jakiegos spota zeby zobaczys poubierane jak choinki stare audi czy vw i pewnie na tym waszym spocie bedzie nagonka na wszyskich ktorzy nie sa z vaga czy lka jacy to sa zli bo wyrazili opinie na temat tych klubów widze dziwny klimat panuje na tym waszym wagu ze skoro komus cos sie nie podba albo ma inne zdanie niz wy tu juz jest obrazany i wyzywany od cweli np ogarnijcie sie troche wielcy milosnicy sie znalezli jak ktos jest milosnikiem marki to i bez uczestniczenia w tym waszym klubie moe lubic dana marke a wy widze macie podjescie inne ze sko nie jestem w klubie to nie jestem milonikiem wielki mi klub milosnikow ze zeby tam u was byc trezba placic co roku abonamet smieszne 50zl czy tam iles tam tak samo na orkiestrze stal samochod na tym waszym sercu calym innej marki tu mu calu zaklejili jakimis plakatami i to sa milosnicy motoryzacji wydaje sie wam ze lublin do was nalezy ale wezma sie i za was i za te wasze spoty po których pelno butelek zawsze po alkoholu i smieci zostaje milosnicy marki
Jako skarbnik obydwu klubów wypowiem się w tej sprawie. Po pierwsze to nikt nie jest do niczego zmuszany. Dobrowolna składka jest między innymi dla osób które chcą Nam pomóc w utrzymaniu tego forum i klubów, organizowaniu wszelakich imprez etc. Ty jako były klubowicz powinieneś o tym doskonale wiedzieć. Jeżeli ktoś nam pomaga dostaje specjalne przywileje jak możliwość korzystania z giełdy klubowej i możliwości sprzedawania różnych rzecz za pomocą forum. To jedna sprawa. Druga sprawa jest tego typu, że osoby z obydwu klubów przestały się udzielać z tego względu, że większość tych napinaczy którzy tu piszą, albo nie mają prawa jazdy albo nie mają samochodu lub po prostu zazdroszczą nam pasji i wspólnych zainteresowań. To druga sprawa, a trzecia to taka, że tak się składa że żaden z tych napinaczy forumowych nie potrafi się ujawnić i powiedzieć kim jest. Ja się z tego co widzę ujawniłem jako pierwszy i mam gdzieś to co sobie mówicie. To byli nasi znajomi i bliskie osoby. Nigdy na żadnym spocie nie były zostawione ani śmieci ani tym bardziej butelki. Również uważam teksty typu zakaz wjazdu dla Świdnika itp za bezsensowne ponieważ to dzięki Świdnikowi mamy lotnisko pod nosem. Dlaczego walczycie między sobą, a nie z prawdziwym Naszym wspólnym wrogim którym jest rząd?? Niech ten który jest mądrzejszy ustąpi głupszemu i przestanie dolewać oliwy do ognia bo to jest bez sensu. Spotkajcie się dajcie sobie po mordzie i po temacie. Po co robić z siebie pajaców na forum?? Jedna osoba bardzo słusznie napisała "kozak w necie, pi*** w świecie" i w pełni to popieram. Dlatego uważam, że jeżeli chce się dodać jakiś komentarz to najpierw powinno się pokazać a nie chować za monitorem.. Tyle chciałem dodać od siebie. Myślę, że osoby ogarnięte teraz odpuszczą i ustąpią idiotom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
to nie prawda ze predkosc zabija. zabija jej nagłe wytracenie.
Nie zabija nagłe wytracenie szybkości np. 20 km/h. Za mała jest energia na odkształcenie pojazdu i przemieszczenie pasażerów, którzy wytracają szybkość dłużej niż nagle. Praca niszczenia pojazdu i pasażerów czyli energia wytracana = masa pojazdu x prędkość do kwadratu podzielone przez 2. Pojazd o masie x kg i prędkości 20 km/h w porównaniu do mającego 100 km/h ma energię jak 400 do 10000 czyli 25 razy większą. Skutki muszą być różne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MichałLublin napisał:
Jako skarbnik obydwu klubów wypowiem się w tej sprawie. Po pierwsze to nikt nie jest do niczego zmuszany. Dobrowolna składka jest między innymi dla osób które chcą Nam pomóc w utrzymaniu tego forum i klubów, organizowaniu wszelakich imprez etc. Ty jako były klubowicz powinieneś o tym doskonale wiedzieć. Jeżeli ktoś nam pomaga dostaje specjalne przywileje jak możliwość korzystania z giełdy klubowej i możliwości sprzedawania różnych rzecz za pomocą forum. To jedna sprawa. Druga sprawa jest tego typu, że osoby z obydwu klubów przestały się udzielać z tego względu, że większość tych napinaczy którzy tu piszą, albo nie mają prawa jazdy albo nie mają samochodu lub po prostu zazdroszczą nam pasji i wspólnych zainteresowań. To druga sprawa, a trzecia to taka, że tak się składa że żaden z tych napinaczy forumowych nie potrafi się ujawnić i powiedzieć kim jest. Ja się z tego co widzę ujawniłem jako pierwszy i mam gdzieś to co sobie mówicie. To byli nasi znajomi i bliskie osoby. Nigdy na żadnym spocie nie były zostawione ani śmieci ani tym bardziej butelki. Również uważam teksty typu zakaz wjazdu dla Świdnika itp za bezsensowne ponieważ to dzięki Świdnikowi mamy lotnisko pod nosem. Dlaczego walczycie między sobą, a nie z prawdziwym Naszym wspólnym wrogim którym jest rząd?? Niech ten który jest mądrzejszy ustąpi głupszemu i przestanie dolewać oliwy do ognia bo to jest bez sensu. Spotkajcie się dajcie sobie po mordzie i po temacie. Po co robić z siebie pajaców na forum?? Jedna osoba bardzo słusznie napisała "kozak w necie, pi*** w świecie" i w pełni to popieram. Dlatego uważam, że jeżeli chce się dodać jakiś komentarz to najpierw powinno się pokazać a nie chować za monitorem.. Tyle chciałem dodać od siebie. Myślę, że osoby ogarnięte teraz odpuszczą i ustąpią idiotom...
zal,pl najpierw piszecie ze nie byle teraz ze jest i okazuje sie ze kto nie jest w klubie jest idiota ludzie smierc czlowieka jest wazna a nie ten cały obsrany vag
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...