Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś z rodziny napisał:
Czytam komentarze i dosłownie nie wierzę własnym oczom... Wiem, że istnieją ludzie podli, chamscy i bezmyślni, ale żeby do tego stopnia??? Czy w ogóle zastanowiliście się co może czuć rodzina i przyjaciele czytając takie komentarze??? Trzeba być BEZ SERCA wypowiadając się w ten sposób o osobie zmarłej nie znając przy tym przyczyny powstania tragedii. Nie znacie żadnych faktów! Nie rozmawialiście z żadnym świadkiem zdarzenia. Mało kto wspomina o aucie, które zajechało im drogę. Nie znacie nawet Sebka... Opieracie się tylko na bzdurach, które podają wam gazety... Żal mi was. Tak łatwo oceniacie zmarłego, a wy jacy jesteście??? O czym świadczą wasze komentarze??? Nie dorastacie Sebie do pięt!!! Jednocześnie chcielibyśmy wszystkim szczerym osobom podziękować za wyrazy współczucia. BARDZO PROSIMY O DODAWANIE PRZEMYŚLANYCH KOMENTARZY I SZANOWANIE GODNOŚCI BARDZO DROGIEJ NAM OSOBY.
Gdyby kierujący martwił się o to co może czuć w takiej sytuacji jego rodzina to na pewno nie doszło by do niej. A teraz na kolana i do Częstochowy Bogu dziękować, że nie zabił dwójki pozostałych. I nauczcie się wieśniaki ze Świdnika , że Witosa to nie pas startowy do k..wy nędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Sznujcie godność zmarłej osoby. Z tragedią borykać będzie musiała się rodzina do końca życia bo odeszła bliska osoba. Szkoda młodego chłopaka bo życie stało przed nim otworem ale czas i nieprzewidziane zdażenie zamknęło mu droge.Ale na tym nie koniec. Sebuś do zobaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą czy policja zainteresowała się tym delikwentem który zajechał im drogę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bullet napisał:
A swoją drogą czy policja zainteresowała się tym delikwentem który zajechał im drogę?
Swoją drogą tam nikt mu nie zajechał drogi i snucie teori spiskowych w momencie gdy gość poprostu zapierd... bo mu się jeszcze adrenalina z wyścigu nie skończyła i chciał zabłysnąc przed kolegami swoją głupotą, to jest godne zainteresowania przez policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domiś napisał:
Szkoda chłopaka całe życie było przed nim-jeden głupi wybryk i cmentarz,naprawdę współczuję rodzinie i jego bliskim. Co do napinaczy na tym forum to chcę Was w jednym uswiadomić-Wy też super przepisowo nie jeździcie i na pewno macie coś na sumieniu,a różnica między Wami a tym chłopakiem jest taka że on nie miał tyle szczęscia co Wy.. Młody wiek rządzi się troszkę innymi prawami już tego nie pamiętacie!!!! ,z resztą dla Was jest każdy inny gorszy,biedny zły,bogatszy zły,posiadacz Audi zły,mieszkaniec LSW zły,itp--NAJWAŻNIEJSZE TYLKO TY JESTEŚ OK...
Jak możecie pisać że to był jeden głupi wybryk ? Niech się rodzina cieszy że nie zabrał ze sobą kogoś jeszcze. Jak jeździł to nie jedna osoba z forum miała okazje zobaczyć na żywo. Rozbity samochód miałem okazje zobaczyć dzisiaj pod SABATem na Budowlanej. Ten człowiek nie miał za grosz mózgu - z taką prędkością można jechać na upartego samemu - bo jest spora szansa, że przy własnym błędzie zabierzesz się na tamten świat sam. Każdemu normalnemu człowiekowi który jedzie z kimś powinna zapalić się w głowie lampka oznaczona ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie lotnisko napisał:
Gdyby kierujący martwił się o to co może czuć w takiej sytuacji jego rodzina to na pewno nie doszło by do niej. A teraz na kolana i do Częstochowy Bogu dziękować, że nie zabił dwójki pozostałych. I nauczcie się wieśniaki ze Świdnika , że Witosa to nie pas startowy do k..wy nędzy.
A czy zawsze o wszystkim myślisz i wszystko przewidujesz??? Czy nigdy nie zdarzylo ci się przekroczyć prędkości??? A może jesteś doskonały??? Zdobądź się chociaż na trochę przyzwoitości i nie wypowiadaj się już w tej sprawie. A epitety na temat mieszkańców Świdnika zachowaj dla siebie (arcy kulturalny człowieku...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
Swoją drogą tam nikt mu nie zajechał drogi i snucie teori spiskowych w momencie gdy gość poprostu zapierd... bo mu się jeszcze adrenalina z wyścigu nie skończyła i chciał zabłysnąc przed kolegami swoją głupotą, to jest godne zainteresowania przez policję.
Jak nikt nie zajechał drogi jak świadczą o tym spójne i zgodne zeznania dwóch poszkodowanych osób?!?! Zaznaczam ze jedna osoba od razu wysiadła z auta o własnych siłach bez wiekszych obrazeń i WSZYSTKO PAMIĘTA!!! A propo błyszczenia głupotą to jesteś w tym numerem 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie lotnisko napisał:
Gdyby kierujący martwił się o to co może czuć w takiej sytuacji jego rodzina to na pewno nie doszło by do niej. A teraz na kolana i do Częstochowy Bogu dziękować, że nie zabił dwójki pozostałych. I nauczcie się wieśniaki ze Świdnika , że Witosa to nie pas startowy do k..wy nędzy.
NAPRAWDĘ SZANUJECIE ZMARŁĄ OSOBĘ, NAPRAWDĘ NIE DO WIARY, JACY JESTEŚCIE PROŚCI, ŻEBY PISAĆ TAKIE RZECZY TUŻ PO APELU RODZINY... LUDZIE, NIE ŻYCZE WAM ŹLE, ALE OBYŚCIE NIE MUSIELI SIĘ DOWIEDZIEĆ, CO PRZEŻYWAJĄ BLISCY I PRZYJACIELE. MOŻE GDYBY WAM PRZYSZŁO POWIEDZIEĆ TO PROSTO W TWARZ, POMYŚLELIBYŚCIE, JAK WY BYŚCIE SIĘ CZULI. NAPRAWDĘ NIE MOŻECIE SOBIE DAROWAĆ TYCH KOMENTARZY?... TAK TRUDNO JEST ZAMKNĄĆ TEMAT?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciel napisał:
Jak nikt nie zajechał drogi jak świadczą o tym spójne i zgodne zeznania dwóch poszkodowanych osób?!?! Zaznaczam ze jedna osoba od razu wysiadła z auta o własnych siłach bez wiekszych obrazeń i WSZYSTKO PAMIĘTA!!! A propo błyszczenia głupotą to jesteś w tym numerem 1.
a czy pamiętali o tym żeby powiedzieć kierowcy żeby zwolnił bo moga stracić życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
a czy pamiętali o tym żeby powiedzieć kierowcy żeby zwolnił bo moga stracić życie...
według mnie to ci "poszkodowani" są współodopowiedzialni za to co się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
według mnie to ci "poszkodowani" są współodopowiedzialni za to co się stało
nie są, kierowca jadąc wie co robić... Policja napewno wszczeła już dochodzenie, tak więc wszystko niebawem się wyjaśni kto zawinił, prędkość swoją drogą ale nie możemy oskarżać nikogo nie znajadz realiów. Niech mu ziema lekką będzie... Seba [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem na 100% że jeden z poszkodowanych wydostał się o własnych siłach i już wyszedł ze szpitala, zeznał on także że zajechał im drogę inny samochód. Myślę że zeznania drugiego poszkodowanego wszystko zweryfikują.Co do niektórych komentujących, większej hipokryzji nie widziałem, same świętoszki którzy nigdy nie przekraczają prędkości!!!Zawistne prymitywy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim napiszesz jakikolwiek komentarz pomyśl ,że piszesz o swoim kumplu, może przyjacielu,albo ojcu czy bracie , może dziadku lub babci . POMYŚL że właśnie zadzwonił telefon i dowiedziałeś się że ,któraś ww osób ci zmarła albo zginęła w wypadku, lub w jakikolwiek inny sposób straciła życie. POMYŚL sobie że słodko śpisz i ktoś dzwoni w nocy do twych drzwi i budzi cię , otwierasz drzwi a policja informuje ciebie że twój syn lub córka zginęli w wypadku, Co wtedy byś byś napisał? NIC , NIC byś nie napisał bo brakło by ci sił by zmierzyć się z takim ciosem. został byś powalony twe serce by pękało z bólu , z tęsknoty , żalu. Chciałbyś aby ktoś podał ci rękę ,bo straciłeś blisko ci osobę , przyjaciela ,syna ,brata czy ojca. i co ?Ktoś podchodzi i kopie cię, nie masz sił a on ci dowala . Takim ciosem są kretyńskie komentarze tych co nie stracili bliskiego. Każdy z was będzie musiał zmierzyć się takim bólem. Co byś wtedy chciał usłyszeć? To właśnie napisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel rs napisał:
Zanim napiszesz jakikolwiek komentarz pomyśl ,że piszesz o swoim kumplu, może przyjacielu,albo ojcu czy bracie , może dziadku lub babci . POMYŚL że właśnie zadzwonił telefon i dowiedziałeś się że ,któraś ww osób ci zmarła albo zginęła w wypadku, lub w jakikolwiek inny sposób straciła życie. POMYŚL sobie że słodko śpisz i ktoś dzwoni w nocy do twych drzwi i budzi cię , otwierasz drzwi a policja informuje ciebie że twój syn lub córka zginęli w wypadku, Co wtedy byś byś napisał? NIC , NIC byś nie napisał bo brakło by ci sił by zmierzyć się z takim ciosem. został byś powalony twe serce by pękało z bólu , z tęsknoty , żalu. Chciałbyś aby ktoś podał ci rękę ,bo straciłeś blisko ci osobę , przyjaciela ,syna ,brata czy ojca. i co ?Ktoś podchodzi i kopie cię, nie masz sił a on ci dowala . Takim ciosem są kretyńskie komentarze tych co nie stracili bliskiego. Każdy z was będzie musiał zmierzyć się takim bólem. Co byś wtedy chciał usłyszeć? To właśnie napisz.
Oj, jakie to rzewne - aż się spłakałem! http://emotikona.pl/emotikony/pic/01icon_lol2.gif Ale nawet najdurniejsze twoje teksty nie zmienią tej prostej prawidłowości, że głupota zabija! Głupotą zaś jest przekraczanie dozwolonej prędkości co nie podlega dyskusji. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajac zycie to na pogrzeb zjadą sie wszystkie pseudo WYSCIGÓWKI lubelskie policja powinna sie tym zainteresować i zweryfikowac to toważystwo dogłebnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździł na wariat... Dobrze ,że nikogo nie zabił postronnego (nie chodzi mi o jego kolegów) to całe towarzystwo jest siebie warte !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde a ja to AUDI widzialem tego samego dnia jak przepuszczalo mnie na swiatlach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...