Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Witosa: Zderzenie trzech aut

Utworzony przez gość, 23 października 2010 r. o 08:28 Powrót do artykułu
co gówniane informacje przekazał wam czytelnik 1. wypadek mial miejsce po godz 18 2. policja nie kierowala ruchem tylko zabezpieczyla teren
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem tamtędy koło 19.30, sznur samochodów był pod sortownię poczty i nawet rósł jeszcze ja jechałem do Lublina, co do samochodów, obrażeń na nich i pozycji na jezdni (zauważyłem 2 auta) to porsche cayen (lub coś mocno podobnego) jechało Witosa w kierunku Świdnika, czerwony samochód jadąc od Świdnika skręcał w stronę Majdanka i się puknęli. Uszkodzone przody aut świadczą że kierowca czerwonego zbyt wcześnie ruszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
jechałem tamtędy koło 19.30, sznur samochodów był pod sortownię poczty i nawet rósł jeszcze ja jechałem do Lublina, co do samochodów, obrażeń na nich i pozycji na jezdni (zauważyłem 2 auta) to porsche cayen (lub coś mocno podobnego) jechało Witosa w kierunku Świdnika, czerwony samochód jadąc od Świdnika skręcał w stronę Majdanka i się puknęli. Uszkodzone przody aut świadczą że kierowca czerwonego zbyt wcześnie ruszył.
to slaby swiadek z ciebie byly 3 auta czerwona mazda 323f jechala tak jak mowisz jakis SUV czarny i srebrny vw golf kombi na nr LZ stal pare metrow dalej i mial rozwalony caly prawy bok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcą wypadku był kierowca porsche, który jechał od Majdanka i skręcał w Witosa. Nie zachował ostrożności, wymusił pierwszeństwo. Pierwszy uderzył w niego golf, potem mazda - kierowcy jechali od Lublina w stronę Piask. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Polecam sprawdzanie informacji zanim umieści się je w sieci. Pozdrawiam - uczestnik wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Sprawcą wypadku był kierowca porsche, który jechał od Majdanka i skręcał w Witosa. Nie zachował ostrożności, wymusił pierwszeństwo. Pierwszy uderzył w niego golf, potem mazda - kierowcy jechali od Lublina w stronę Piask. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Polecam sprawdzanie informacji zanim umieści się je w sieci. Pozdrawiam - uczestnik wypadku.
wiec dobrze gosc napisal nie powiedzial jak bylo tylko jakie auta braly udzial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...