Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Witosa: Zderzenie trzech aut

Utworzony przez gość, 23 października 2010 o 08:28 Powrót do artykułu
co gówniane informacje przekazał wam czytelnik 1. wypadek mial miejsce po godz 18 2. policja nie kierowala ruchem tylko zabezpieczyla teren
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jechałem tamtędy koło 19.30, sznur samochodów był pod sortownię poczty i nawet rósł jeszcze ja jechałem do Lublina, co do samochodów, obrażeń na nich i pozycji na jezdni (zauważyłem 2 auta) to porsche cayen (lub coś mocno podobnego) jechało Witosa w kierunku Świdnika, czerwony samochód jadąc od Świdnika skręcał w stronę Majdanka i się puknęli. Uszkodzone przody aut świadczą że kierowca czerwonego zbyt wcześnie ruszył.
0
świadek napisał:
jechałem tamtędy koło 19.30, sznur samochodów był pod sortownię poczty i nawet rósł jeszcze ja jechałem do Lublina, co do samochodów, obrażeń na nich i pozycji na jezdni (zauważyłem 2 auta) to porsche cayen (lub coś mocno podobnego) jechało Witosa w kierunku Świdnika, czerwony samochód jadąc od Świdnika skręcał w stronę Majdanka i się puknęli. Uszkodzone przody aut świadczą że kierowca czerwonego zbyt wcześnie ruszył.
to slaby swiadek z ciebie byly 3 auta czerwona mazda 323f jechala tak jak mowisz jakis SUV czarny i srebrny vw golf kombi na nr LZ stal pare metrow dalej i mial rozwalony caly prawy bok
0
Sprawcą wypadku był kierowca porsche, który jechał od Majdanka i skręcał w Witosa. Nie zachował ostrożności, wymusił pierwszeństwo. Pierwszy uderzył w niego golf, potem mazda - kierowcy jechali od Lublina w stronę Piask. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Polecam sprawdzanie informacji zanim umieści się je w sieci. Pozdrawiam - uczestnik wypadku.
0
x napisał:
Sprawcą wypadku był kierowca porsche, który jechał od Majdanka i skręcał w Witosa. Nie zachował ostrożności, wymusił pierwszeństwo. Pierwszy uderzył w niego golf, potem mazda - kierowcy jechali od Lublina w stronę Piask. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Polecam sprawdzanie informacji zanim umieści się je w sieci. Pozdrawiam - uczestnik wypadku.
wiec dobrze gosc napisal nie powiedzial jak bylo tylko jakie auta braly udzial
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: