Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek nocnego (noc z 23 na 24 lipca)

Utworzony przez trolled, 24 lipca 2010 o 10:44
Ktoś wie może co tam się stało? Wracałem godzinę później i nieciekawie to wyglądało. Jakiś bobcat totalnie rozwalony, N2 na słupie na Łęczyńskiej z kabiną kierowcy totalnie rozwalona i mocno uszkodzonym bokiem. Mnóstwo karetek i straży pożarnej było, dziwi mnie, że nigdzie nie ma wiadomości o tym jeszcze...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
######artykuly/pokaz/8978/lublin,cztery,osoby,ranne,w,nocnym,wypadku,na,meczennikow,majdanka/
0
Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w nocy w Lublinie. Kierujący samochodem ciężarowym zderzył się z autobusem. Cztery osoby odniosły obrażenia. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 1: 30 w nocy przy skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z Łęczyńską. Doszło do zderzenia samochodu ciężarowego m-ki Mercedes z autobusem jadącym Drogą Męczenników Majdanka w kierunku Fabrycznej. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, uwolnili obydwu kierowców z rozbitych pojazdów. Z obrażeniami ciała do lubelskich szpitali trafili kierowcy oraz dwoje pasażerów jelcza. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: