Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda wszystkich poszkodowanych ===> StrefaKulturalnejJazdy.pl <=== Blog o kulturze polskich kierowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AdamR napisał:
Oprócz testów na alkohol i narkotyki policja powinna mieć testy na głupotę,
Święte słowa!!! ~ArekP~ A czy była prowadzona w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i naczelną zasadą w ruchu drogowym: zasadą ograniczonego zaufania? Dlaczego w miejscu gdzie jest podjazd i zakręt ograniczające widoczność grupa rowerzystów stanęła właśnie za tym zakrętem? Dlaczego przed zakrętem nie stał ktoś ostrzegający kierowców? Dlaczego start rajdu musiał być właśnie na tym zakręcie, a nie kilka(naście) metrów dalej? Wydaje mi się, że organizotorzy wykazali się jednak pewną nieodpowiedzialnością. Ja wiem, że teraz wszędzie rowerowe organizacje głoszą, że rowerzystom wszystko wolno, że wszedzie mają pierwszeństwo itp. Ale jednak od myślenia zwalniać to nie powinno... Czy wiesz żałosny człowieku, nadużywający znaków zapytania, jakie są obowiązki uczestnika ruchu drogowego, który znajduje się na drodze podporządkowanej??? Tępe babsko powinno być pozbawione prawa jazdy i skazane na kilka lat prac społecznie użytecznych. Może wtedy coś by trafiło do pustego łba ( nie napiszę "baraniego", bo to obraza dla barana).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta kierująca VW widziała tych rowerzystów, sama wyznała, że miała dużo miejsca, aby przejechać, poza tym wyjeżdżała z szutrowej drogi na asfalt, powinna zachować ostrożność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ja coś mówiłem o tym konkretnym przypadku? No skoro stali i wjechala w nich jakaś tępa baba no to chyba logiczne że jej wina i nie ma o czym dyskutować. Mnie jedynie denerwuje takie ogólne larum podniesione przez rowerzystów jacy oni sa poszkodowani bo sporo jeżdżę autem, motocyklem i jak jest ciepło rowerem - i wiem jakie melepety potrafią na tych rowerach jeździć co rozglądają się na boki nie patrząc czy coś jedzie, czy nie tamują ruchu, czy nie stwarzają zagrożenia, bo najważniejsza jest np. rozmowa z kolegą z roweru obok, tak samo co to za kretyński niedawno uchwalony przepis żeby 2 rowery jechały obok siebie jednym pasem? pojazdy zawsze mają jezdzić jak najbliżej prawej strony, zwłaszcza te wolnojadące, przecież to tamuje ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to szczęście, że bardzo często jeżdżę do Skandynawii i z podziwem przyglądam się kulturze oraz spokojowi tamtejszych kierowców. Rowerzyści są wszędzie w ilościach przyprawiających o zawrót glowy. Kierowcy zaś z szacunkiem do osób niezabezpieczonych blachą starają się jeździć ostrożnie dbając o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Oczywiście różnice cywilizacyjne pomiędzy naszymi narodami są drastycznie wręcz wielkie, ale zastanawiam się, jak wielkie i czy nie mamy szansy doścignąć ich w sztuce wzajemnego poszanowania. Dla mnie rowerzysta jest takim samym kierowca, jak ja z tym tylko, że bardziej narażonym na idiotow. A szkoda, ponieważ każdy siedzący za kierownica jutro może również przemierzać drogi i ulice polskich miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal - jak ten zdezelowany pojazd może być dopuszczony do ruchu? Takie rzeczy tylko na Lubelszczyźnie. Do tego wszędzie wałęsający się piesi i rowerzyści bez oświetlenia - to charakterystyczne dla wiejskich regionów tego biednego kraju. Zero kultury drogowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam, kobicie się spieszyło na zakupy do galerii a tu jakieś pokemony się kręcą... Myślała, że się rozbiegną na czas jak przyspieszy, w końcu u niej na wsi kurczaki jakoś sobie radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VW i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiesz żałosny człowieku (...)
Nie widzę, aby Twój przedmówca użył jakiegokolwiek obraźliwego zwrotu. Nic nie uprawnia Cię do obrażania innych w ten sposób, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich opinią. Jeśli odnosicie się do innych w ten właśnie sposób, drodzy rowerzyści, nie dziwcie się, że macie opinie ludzi niezbyt kulturalnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniew napisał:
Nie widzę, aby Twój przedmówca użył jakiegokolwiek obraźliwego zwrotu. Nic nie uprawnia Cię do obrażania innych w ten sposób, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich opinią. Jeśli odnosicie się do innych w ten właśnie sposób, drodzy rowerzyści, nie dziwcie się, że macie opinie ludzi niezbyt kulturalnych!
Nie jestem rowerzystą, ale jak ktoś pisze oczywiste bzdury to żałosne. I gdzie tu obrażanie kogokolwiek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...