Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie 2 osoby były ranne, tylko 6 osób. 2 osoby dorosłe i 4-ro dzieci uwięzionych w pojeździe Renault Clio. Jedna osoba zmarła, bo na miejsce udał się prokurator.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
6 osób rannych w pojeździe Renault Clio
0
To że na miejscu pojawił się prokurator nie oznacza że ktoś zginął.
0
I znowu zderzenie z latarnią! Usunąć wszystkie latarnie - będzie mniej ofiar! Przecież to oczywiste, że gdyby nie ta cholerna latarnia, to nikt by nie zginął, a co najwyżej byłoby kilkoro lekko podrapanych! Gdyby nie trafił na latarnię, to spokojnie przejechałby przez chodnik czy tam pas zieleni i spokojnie zahamował - analogicznie jak w przypadku drzew. Wyciąć wszystkie drzewa i latarnie!
0
Tam zawsze będą wypadki, a to za sprawą mądrych którzy gonią na złamanie karku prawym pasem, żeby wcisnąć się na lewy. Jakie są tego efekty często widać
0
wiecie moze skad sa te osoby ???
0
jaaaa napisał:
wiecie moze skad sa te osoby ???
Z clio.
0
Z Niedrzwicy
0
z Krebsówki
0
Z relacji świadków kierującemu Clio, drogę zajechało szarę Audi, przez co kierowca spanikował i odbił w prawo w latarnię.
0
Bardzo mi przykro jedna z tych dziewczynek to koleżanka mojej córki. dowiedziałam się ze właśnie ich mama zmarła składam kondolencje najblizszym .
0
Te dziewczyny chodzą do mojej szkoły do Niedrzwicy Dużej a mieszkają na Krebsówce.
0
To moja koleżanka zmarła jedna córka walczy o życie na ojomie a dwie są na ortopedii. To straszne co sie stało
0
xxx1 napisał:
Bardzo mi przykro jedna z tych dziewczynek to koleżanka mojej córki. dowiedziałam się ze właśnie ich mama zmarła składam kondolencje najblizszym .
one nie wiedzą jeszcze, że ich mama nie żyje, żeby im się stan zdrowia nagle nie pogorszył. masakra
0
aga napisał:
To moja koleżanka zmarła jedna córka walczy o życie na ojomie a dwie są na ortopedii. To straszne co sie stało
jedna jest w depresji na prochach i nie kontaktuje, to cztery. w ogóle nie pamięta wypadku. ta na oiomie w najlepszym przypadku będzie roślinką jeżeli przeżyje. nikomu nie życzę czegoś takiego
0
Moja córka leżała na sali z jedną z tych dziewczynek straszne. Martynka trzymaj się. Pozdrawiamy
0
Znałam jedą z dziewcząt, tę któr ależy na oiomie. Nie mogę uwierzyć w to co się stało. Jak rodzina sobie z tym poradzi? Mam nadzieję że dojdą do siebie na ile to możliwe.
0
moniki pogrzeb w sobote nie chce nawet myślec jak wielka bedzie to cisza i jakże ogromny płacz. życie miała ciężkie złego męża i dzieci chore i ona w tym wszystkim sama. silna była każdego dnia silniejsza odemnie...była....nie ona jest w moim sercu do końca życia. bardzo prosze o modlitwe za nasza Monie. I za dzieci by to wszystko przeżyły.
0
a zkad ta rodzina?
0
A co z kierowcą.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: