Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierowca ma obrażenia twarzy, ale żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W prasie podano że ma 34 lata,ale to chyba jest pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księdzu było szkoda na murowany grób, bo rodzina nie miała pieniędzy. : ( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak
jola napisał:
W prasie podano że ma 34 lata,ale to chyba jest pomyłka.
Tak, to pomyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie obrażenia po zderzeniu z latarnią musiała mieć ta kobieta że zmarła? Masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie wiesz jak jest to nie pisz głupot bo on wyzdrowieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
jedna jest w depresji na prochach i nie kontaktuje, to cztery. w ogóle nie pamięta wypadku. ta na oiomie w najlepszym przypadku będzie roślinką jeżeli przeżyje. nikomu nie życzę czegoś takiego
jak chcesz wiedzieć to ta co była na oiomie to będzie żyć i nie będzie żadną roślinką jak niewiesz to nie pier*** głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
jak chcesz wiedzieć to ta co była na oiomie to będzie żyć i nie będzie żadną roślinką jak niewiesz to nie pier*** głupot
chwała za to że wyszła z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiecie a takie głupoty piszecie nie no ludzie opamiętajcie sie nam nie jest wcale miło czytać takie żeczy na nasz temat nie życzymy sobie takich wpisów ..dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** nie piście takich głupot bo nie mogę czytać je nie wiecie jak to było to nie piście my naj lepiej wiemy niż wy i nie życzę sobie takich głupich wpisów dajcie spokój rodzinie i zmarłemu.....[*] DZIĘKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ja jestem z tego wypadku i wprawdzie straciłam przytomność ale ja pier***e ludzie zastanówcie się co wy wogóle piszecie nie byliście tam a roślinkami możecie być w pizdu wy. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięwczymy nie zwracajcie uwagi na tych co piszą te głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie umiecie pisać po polsku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to , ze zamiast współczuc straty matki i modlic sie o pełne zdrowie dla pozostałych, ludzie piszą takie żeczy to straszne, ze czlowiek czlowiekowi jest taki ochydny... Przeciez dziewczyny i rodzina to czytaja zastanówcie sie co piszecie prosze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gtg napisał:
ludzie umiecie pisać po polsku ???
Ludzie przestańcie komentować tę patologię. Tylko bluzgi i błędy ortograficzne. Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie umiecie się odpier***ić od ludzi lepiej zaijmijcie się swoimi sprawami dzieki :/ Dajcie im ku*** spokój nara :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbychu ma racje weście ogar odpier***cie sie od nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
echhhh.... a jednak nie zostałam roślinką ...zyjeee, ale jeszcze długa droga leczenia mnie czeka...... NIe piszcie takich głupot jak nie wiecie jak było ..... Musimy sobie same dać z tym rade... a wy się już zamknijcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie ninie spokój jestem Tomek z zmc i znam ją osobiście jak się od niej nie odwalicie to będziecie mieli problem. dziewczyna przeżywa koszmar psychiczny i fizyczny więc proszę was żebyście ją wspierali razem ze mną . dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...