Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek przy ul. Nadbystrzyckiej: Zderzenie dwóch samochodów

Utworzony przez Gość, 20 września 2012 r. o 20:29 Powrót do artykułu
A może ruszcie zady zza biurek i sami zróbcie foty ? Choć podejrzewam, że jakby jeszcze czytelnicy sami pisali artykuły, to przynajmniej brzmiało by to sensownie i uniknęliśmy m.in. takich celnych spostrzeżeń jak "Nasz Czytelnik dodaje, że trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu w okolicach wypadku."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapłacicie mi za zdjęcia????? Ja za wasze marne artykuły i zdjęcia muszę zapłacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadek, to gdy są ofiary śmiertelne; gdy są uszkodzone tylko pojazdy to można to nazwać inaczej i - nawet - jest na to słowo w j. polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadnina, drogi redaktorze, czyli miejsce, gdzie się HODUJE konie, znajduje się w Janowie Podlaskim, na przykład. Ten obiekt przy Nadbystrzyckiej, w krtórym się na koniach JEŹDZI, to KLUB JEŹDZIECKI, jak sama nazwa wskazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby uczestniczące w wypadku proszę o kontakt pod adresem mailowym: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Jarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek z dołu chce zając się waszymi pieniędzmi z odszkodowania. Lepiej oddajcie je mi Jadzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...