Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek szkolnego autobusu w Dąbrowicy. Sześcioro dzieci w szpitalu

Utworzony przez mariusz, 19 marca 2013 r. o 12:31
NIe jestem fanem wójta, ale droga w Dabrowicy była odśnieżona, niestety - nie posypana. A kierowca wiozący dzieci i powinien brac pod uwagę sytuację zastaną na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co Wy piszecie? tu chodzi o zdrowie i życie dzieci! niestety drogi zaczęły być odśnieżane dopiero po feralnym wypadku, pług jeździł jak szalony w jedną i drugą stronę (co w tej gminie jest rzadkością) taka jest prawda i nie ma co usprawiedliwiać osób odpowiedzialnych za zaistniałą sytuację. Poza tym to nie pierwsza wpadka tego przewoźnika, nie raz te autobusy wjeżdżały tu i tam, ale Wójta w tym głowa jak skutecznie ukryć takie zdarzenia, które są niewygodne i które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Mam nadzieję, że ktoś w końcu utrze nosa temu ignorantowi. Szkoda tylko, że musiały ucierpieć w tym dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie Wójcie i Panie Sekretarzu w piątek 15.03.2013 wielokrotnie było dzwoniono do Gminy z prośbą odśnieżenia drogi w Dąbrowicy po długiej rozmowie był tylko krzyk ze strony pracowników gminy, bo oni się tym nie zajmują, po czym zadzwoniłam do firmy która zajmuje się odśnieżaniem dróg Gminie Jastków i tam dowiedziałam się że kierowcy odśnieżarek nie dojechali jeszcze do pracy. Droga w Dąbrowicy była przez połowę dnia nie przejezdna, dopiero o godzinie 16 przejechał jeden pług z prywatnej firmy, a po jakimś czasie pług z firmy obsługujący gminę Jastków , a droga była nadal w fatalnym stanie, tak nie powinno być bo tak jest co roku!!. Kierowca pługu który odśnieża powinien mieć pług opuszczony a nie podniesiony i droga też powinna być poszerzona i posypana, chyba nie za sam przejazd płaci wam Wójt tylko też za odśnieżanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Drogi Panie Wójcie i Panie Sekretarzu w piątek 15.03.2013 wielokrotnie było dzwoniono do Gminy z prośbą odśnieżenia drogi w Dąbrowicy po długiej rozmowie był tylko krzyk ze strony pracowników gminy, bo oni się tym nie zajmują, po czym zadzwoniłam do firmy która zajmuje się odśnieżaniem dróg Gminie Jastków i tam dowiedziałam się że kierowcy odśnieżarek nie dojechali jeszcze do pracy. Droga w Dąbrowicy była przez połowę dnia nie przejezdna, dopiero o godzinie 16 przejechał jeden pług z prywatnej firmy, a po jakimś czasie pług z firmy obsługujący gminę Jastków , a droga była nadal w fatalnym stanie, tak nie powinno być bo tak jest co roku!!. Kierowca pługu który odśnieża powinien mieć pług opuszczony a nie podniesiony i droga też powinna być poszerzona i posypana, chyba nie za sam przejazd płaci wam Wójt tylko też za odśnieżanie.
Zgadza się, sama wielokrotnie widziałam odśnieżarkę jadącą z uniesionym pługiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igraszek1 napisał:
U nas to norma kierowca który kierował ma wypadek średnio 2 razy na miesiąc nie wiem jakim cudem jeszcze pracuje
To już lekka przesada, jak na razie to ten kierowca nie miał żadnego wypadku. Ludzie odróżnijmy wypadek od wjechania do rowu. A to że zsuneło dwa razy autobus do rowu to wynikało z wymijania się z innym pojazdem, no cóż takie mamy drogi, że cięzko się minąć. Apel do tych osób, które nie znają sytuacji a piszą głupoty. LUDZIE NIE BYŁO WAS NA MIEJSCU ZDARZENIA, NIE WIECIE JAK BYŁO, TO NIE OPOWIADAJCIE BAJEK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
bo drogi w gminie u wójta Samonia to albo śliskie albo dziurawe, albo to i to. nie ładnie
haha za czasów panowania Pana Gorczycy wogóle nie było zrobionych dróg, a o ich odśnieżeniu można było tylko pomarzyć, w porównaniu do tego co było to teraz jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku w piątek nie tylko nasza Dąbrowica była zasypana stał cały Lublin. Odśnieżanie zaczyna się po zakończeniu opadów. Jadąc dziś naszymi ulicami widziałem że wielu ludzi do dziś nie odśnieżyło sobie jeszcze wjazdów, to też jest wina wójta? Gdzie te czasy gdy każdy brał łopatę i do roboty, przynajmniej poznawało się nowych sąsiadów. A teraz ledwo oczy otwarte już dzwonią że zasypało. Zima niestety, a w mieście mieszkać było żle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...