Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w autobusie. Dziecko wypadło z wózka

Utworzony przez clio, 25 kwietnia 2012 o 19:59 Powrót do artykułu
ŁAŁ no suoper po prostu. Jutro napisze, że potknąłem się o krawężnik. Też będzie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyżby pasy bezpieczeństwa w wózku nie wytrzymały? A może nie były zapięte?
0
A ja jak byłam mała, to trzy razy na głowę z wózka wypadłam... nic mi nie jest, ale dalej żyję w naszym kraju... i chyba tylko to przemawia za tym, że jednak nie jestem do końca normalna
0
Rzadko mi się zdarza, ale na prośbę córki wsiadłyśmy do trolejbusu linii 155. Siadłyśmy na miejscu za kierowcą, przeznaczonym dla matki z dzieckiem! Na wysokości Plazy trolejbus zahamował nagle, pasażerowie pospadali z siedzeń, a moje dziecko, wyrwane siłą hamowania z moich kolan, z całej siły uderzyło głową o szybę za kierowcą zahaczając o niedługą poręcz przecinającą tę szybę.Temu kierowcy też ktoś zajechał nagle drogę, wezwał Policę, Nadzór Ruchu i tak skończyła się wielka wyprawa mojego dziecka, jedynie(!/) - boi się trolebusów!
0
kobieta-upadła napisał:
A ja jak byłam mała, to trzy razy na głowę z wózka wypadłam... nic mi nie jest, ale dalej żyję w naszym kraju... i chyba tylko to przemawia za tym, że jednak nie jestem do końca normalna
Jesteś najnormalniejszą kobietą na świecie...trudną jak kot do zabicia Trzymaj się zdrowo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: