Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spam
Ostatnio edytowany 23 grudnia 2013 o 13:37
Zaloguj się, aby oddać głos
0
:( współczuję rodzinie, jakież tragiczne święta mają :(  
0
współczuje rodzinie :(  
0
skad byla ofiara ?
0
Została ościerocona dwójka dzieci ... tak im współczuję ;//
0
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie
0
a skąd pochodziła ta kobieta??   ;(
0
biedne dzieci... szczere wyrazy współczucia... Ciocia była kobietą ze złotym sercem... ;(
0
głupie jednostki eliminuja sie same
0
teraz czas na szczera prawda współczucie
0
Nie obrażaj zmarłych. Znałeś/-aś? Byłeś/-aś na miejscu wypadku? Znasz okoliczności? Piszesz o osobie, którą znałem. Nie była głupia. A nawet jeśli ginie ktoś głupi, ginie człowiek, rozumiesz? Miejże szacunek dla ludzkiego życia i nieszczęścia i daruj sobie takie chamskie teksty, nawet jeśli brak ci empatii. Nie życzę czy niczego złego, ale nie chciałbyś/-aś chyba, żeby ktoś tak pisał o twoich bliskich albo o tobie... 
0
Ostatnio na tej stronie trafiłem na fajną stronę, która pokazuje gdzie znajdują się działające fotoradary w danej chwili. W święta każdy gdzieś jedzie, każdemu się śpieszy, dlatego sprawdz czy na twojej trasie będą fotoradary w święta. http://pp.gdziefotoradar.pl/bmbhj Super strona.  
0
0
Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy będzie musiał opuścić swoją rodzinę.A nazywanie kogoś tak jak Ty to zrobiłeś jest mówiąc delikatnie niestosowne. Znałam dziewczynę i mogę oświadczyć była jak najbardziej w porządku. Tutaj droga była zdradliwa.Jeżdżę tą drogą,to mogę coś na ten temat powiedzieć. A Basia była bardzo dobrym człowiekiem i gdybyś to Ty był na jej miejscu, Ona nie powiedziałaby o Tobie złego słowa. Pomyśl raczej o Jej dzieciach i co Ty mógłbyś dla nich zrobić dobrego a nie złego nazywając matkę....
0
Ostatnio na tej stronie trafiłem na fajną stronę, która pokazuje gdzie znajdują się działające fotoradary w danej chwili. W święta każdy gdzieś jedzie, każdemu się śpieszy, dlatego sprawdz czy na twojej trasie będą fotoradary w święta. http://pp.gdziefotoradar.pl/bmbhj Super strona.
 Gratuluję wyczucia...
0
FILM z tego tragicznego wypadku www.youtube.com/g728dmn
0
FILM z tego tragicznego wypadku www.youtube.com/g728dmn
myślisz ze nabijesz sobie ludzi w rejestracji do tego badziewa bo ktoś pomyslał ze to naprawde filmik z wypadku ?
0
a skąd pochodziła ta kobieta??   ;(
Iżyce
0
baby na tory !! baby do garów !! tak  smutno kończą się wyczyny pań,które nigdy nie powinny siadać za kółkiem!! pisałem, mówiłem:do garów , do patelni, do zlewu!! one nic, będą jeszcze mistrzyniami F1 !! nasyp wybił tej pani mrzonki o motoryzacji!!
0
Szkoda kobiety biedne dzieciaczki nie znalam ale wspolczuje [*]
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: