Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w centrum Lublina, rozbity radiowóz

Utworzony przez gregor, 22 czerwca 2010 r. o 10:03 Powrót do artykułu
czyzby radiowoz wymusil pierszenstwo ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oczywiście to nie będzie policji wina !!! JAK ZAWSZE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z umiejscowienia pojazdow wynika jakby radiowoz sie wlaczal do ruchu na rondzie a osobowka z niego zjezdzala i miala pierwszenstwo. bo skoro radiowoz dostal w lewy bok to chyba inaczej byc nie moglo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że wymusił!! jeśli dostał w bok to znaczy że wjeżdżał na rondo, a fiat juz tam był, sami sobie odpowiedzmy kto ma w takiej sytuacji pierwszeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już najwyższy czas zrobić porządek z tym punktem miasta. Codziennie uczęszczam odcinkiem od strony ul. Ruskiej na Lwowską. Korki ogromne, a samochody nagminnie tarasują przejścia dla pieszych, licząc na szybszy zjazd z ronda. Później następni kierowcy mają pretensję do pieszych, którzy wkraczają na jezdnię, chcąc wreszcie przejść. A najgorsi są kierowcy wpadający (np. na ul. Ruskiej) na przejście z wewnętrznego pasa i niemalże hamujący na przechodniu... A radiowozy policyjne stoją na placyku za cerkwią i czekają... Ale na co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalęży wysłać niedouczonych... kierowców na doszkalanie z jazdy po rondach. Jest to jedno z ostatnich rond w Lublinie[Lwolska,Jana P.II] bez sygnalizacji świetlnej kosztujących nas mln pln. Jak dalej będziemy tak mądrze modernizować ronda to gdzie będą uczyć się L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fx napisał:
Nalęży wysłać niedouczonych... kierowców na doszkalanie z jazdy po rondach. Jest to jedno z ostatnich rond w Lublinie[Lwolska,Jana P.II] bez sygnalizacji świetlnej kosztujących nas mln pln. Jak dalej będziemy tak mądrze modernizować ronda to gdzie będą uczyć się L.
Zgadzam się. Ja w sobotę miałem pierwszy wypadek w życiu (stłuczki sprzed 14 lat nie liczę). Na al.Solidarności, przed rondem płk.Kuklińskiego młoda kobieta wjechała mi w zad, bo nie zauważyła czerwonego światła. Samochód do kasacji a ja sobie pochodzę przynajmniej 2 tygodnie w kołnierzu ortopedycznym (uszkodzenie mięśni szyi). Dla kierowcy bezmyślnego nawet światła na rondzie nie stanowią przeszkody do spowodowania wypadku. (przy okazji pozdrawiam pana z Golfa, który nawrzeszczał na mnie, żebym samochód usunął z pasa... proszę pana, dopiero pomoc 5 strażaków, moje własne wysiłki i solidny łom pozwoliły nam ściągnąć samochód z jezdni)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca, a nie uchronił się przed wypadkiem i przykrymi konsekwencjami. Ach te bezmyślne baby...Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdzaielm tamtedy zaraz po wypadku, i przed chwila rowniez, dalej stoi banda tlumokow z napisem policja i sie drapia w czolo myslac jak to sie stalo, oczywiscie zaden samochod nie zepchniety, a korki ze hoho, radiowozow wokolo jakby zycinskiemu ukradli tace, radiowoz wymusil pierszenstwo, ale znajac policje okaze sie ze wina lezy po stronie kierowcy zjezdzajacego z ronda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina radiowozu wymusił pierwszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kara dla stróżów prawa powinna być podwójna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o_o napisał:
przejezdzaielm tamtedy zaraz po wypadku, i przed chwila rowniez, dalej stoi banda tlumokow z napisem policja i sie drapia w czolo myslac jak to sie stalo, oczywiscie zaden samochod nie zepchniety, a korki ze hoho, radiowozow wokolo jakby zycinskiemu ukradli tace, radiowoz wymusil pierszenstwo, ale znajac policje okaze sie ze wina lezy po stronie kierowcy zjezdzajacego z ronda
Gdyby mogli to by zepchnęli, ale nie mogą bo w przypadku wypadku radiowozu musi przyjechać prokurator, i dlatego tyle to trwa i tyle policji, a poza tym nie wiadomo czy radiowóz nie jechał na sygnale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle zrobią że nie ich wina, powiedzą że jechali na sygnale i co im zrobicie, w takich sytuacjach zawsze winny jest kto inny niż policjant, szkoda gościa bo będzie miał same kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie widział, nikt nie słyszał, ale wszyscy wszystko wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..ale motłoch ma radochę, jest okazja to trzeba dopiec policji. To nic, ze zdarzenie jest wyjasniane, motłoch juz wydał wyrok.: wina plicji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
replay napisał:
..ale motłoch ma radochę, jest okazja to trzeba dopiec policji. To nic, ze zdarzenie jest wyjasniane, motłoch juz wydał wyrok.: wina plicji!!!
ZAPATRZYLI SIĘ NA BILBORD PREZIA I BACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
To kara dla stróżów prawa powinna być podwójna.
...a czemu podwojna? Moze lepiej potrojna,nie 25 lat doodsiadki, co ja mowie - lepsza kara smierci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propozycja kary... była znacznie łagodniejsza. Takie wyroki... to tylko ktoś bezwzględny mógłby wydawać. Kara musi być współmierna do winy.... Trzymajcie się chłopaki... Ja Was na szczęście nie będę karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
replay napisał:
..ale motłoch ma radochę, jest okazja to trzeba dopiec policji. To nic, ze zdarzenie jest wyjasniane, motłoch juz wydał wyrok.: wina plicji!!!
jakby cie rodzice zrobili inteligentnym to bys wiedzial sam, wystarczy znajomosc zasad ruchu drogowego, a ze wyszedl im nieudany egzemplarz to wylewasz swe frustracje na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumie jak przyczyny wypadku nie są znane ,gdyby to były samochody prywatne to Policja przyczyny ustaliła by w ciągu 5min.od swojego przybycia na miejsce zdarzenia,ale że to był radiowóz no to przyczyny i konsekwencje pozna tylko kierowca ferelnego auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...