Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakaś sierota która nie ma pojęcia o jeździe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ciecierzynie chrząszcz brzmi w trzcinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeździł po szutrówkach i jak się dostał na expresówę do go jebło w dynię i przyszalał. A skutek widoczny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie opanował tej dużej mocy jaka drzemie pod maską :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On cisnął, a ona piszczała z podniecenia. Czym bardziej on cisnął, tym bardziej ona piszczała i czym bardziej ona piszczała, tym bardziej on cisnął. Ona była już gotowa, ale przed maską wyrosła barierka. Teraz leżą na sąsiednich salach, a ona nie odpisuje na jego sms-y. On już wie że nie dostanie "nagrody" i teraz będzie rwał panienki na intelekt, a nie na furę, bo fury już nie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On cisnął, a ona piszczała z podniecenia. Czym bardziej on cisnął, tym bardziej ona piszczała i czym bardziej ona piszczała, tym bardziej on cisnął. Ona była już gotowa, ale przed maską wyrosła barierka. Teraz leżą na sąsiednich salach, a ona nie odpisuje na jego sms-y. On już wie że nie dostanie "nagrody" i teraz będzie rwał panienki na intelekt, a nie na furę, bo fury już nie ma. 
Chyba na litość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/remonter.lublin/ Polecam usługi ( auto na drugim planie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki ładny był, amerykański....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na obwodnicy Lublina najechałem na jakieś dziadostwo, które zrobiło mi w tylnej oponie dziurę wielkości pomarańczy. Usłyszałem huk jakby ktoś do mnie strzelił, samochód zaczął się chwiać, włączyła się kontrola trakcji a komputer zakomunikowała utratę ciśnienia. Miałem opony tupu RauFlat, bo bez niech skutek byłby podobny. To tak dla tych co się rozpisują o przyczynach tego wypadku. Mam nadzieję, że im się nic nie stało. Dodam na marginesie, że jazda po lubelskich drogach to koszmar i zdecydowanie niebezpieczne zajęcie nie ze względu na stan dróg ale koszmarną kulturę i ogromną głupotę kierowców. Większość to przyjezdni z Anglicy, jazda lewą stroną jeżdżą, wyprzedzanie na trzeciego, pieszy powinien z testamentem wybierać się na spacer, cwaniactwo i agresja na dodatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to łatwo skomentować nie mając pojęcia, co było faktyczną przyczyną. Szkoda, że nic z tego wypadku nie pamiętam. Ale czy ktoś mi powie, skąd biorą się na tak "luksusowej" drodze druty takie, jak ten, który wbił mi się w koło i owinął na feldze? Uszło wówczas powietrze z opony, nie da się wtedy opanować pojazdu, który niesamowicie ciągnęło w lewo, aż ściągnęło na barierki, a potem na słup. Następnie szok powypadkowy sprawił, że nie pamiętam kompletnie nic z tego wydarzenia.  Szkoda, że nikt nie miał wideorejestratora i nie nagrał tego, bo z chęcią bym się temu przyjrzał i dowiedział faktycznej przyczyny wypadku, a nie tylko przypuszczeń (niektórych dziecinnych) wielkich znawców w Internecie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...