Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z opisu wypadku wcale mi nie żal kierowcy passata. Takim cwanym kierowcom wydaje się, że są królami szos, bo mają brykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cedet napisał:
Z opisu wypadku wcale mi nie żal kierowcy passata. Takim cwanym kierowcom wydaje się, że są królami szos, bo mają brykę.
taki passat jakim on jechał to żadna bryka ,a może kierowca zasłabł to jest też możliwe .Tżeba wspułczuć rodzinie i poszkodowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
coś czesto tam są wypadki ostatnio, pewnie jakis burak znowu wymusił
Burak to ty powinieneś siś nazywać cwaniaku może kierowca zasłabł to jest możliwe poczekaj z takimi opiniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialem jak go wyjmowali,kaleka do konca zycia,szkoda rodziny.Mamy tak wiele spraw a sekunda konczy je wszystkie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy .........w tym wypadku uczestniczyły dzieci z najbliższej mojej rodziny ........ Całe szczęście , że dla nas wszystko skończyło się szczęśliwie ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanownej pani nauczycielce zachcialo sie zimowiska tj. obozu siatkarskiego w Pulawach zamiast zorganizowac na miejscu w Swdniku w SP 7, gdzie maja najwieksza i najladniejsza sale sportowa w miescie. Jeszcze zeby ten oboz byl w Zakopanem lub w Muszynie . A tak najlepiej powyciagac od rodzicow po 500zl i spedzic na ich koszt tydzien w Pulawach (50)km od Swidnika. Cale szczescie ze dzieci malo ucierpialy.A co by bylo gdyby zginelo dziecko.Dlatego rodzice zacznijcie myslec i nie wysylajcie dzieci nie zgadzajcie sie na zchcianki pani trenerki na sportowe wyjazdy zima bo prawdopodobienstwo wypadku jest wieksze zima niz latem.Oboz na miejscu to wieksze bezpieczenstwo i 500zl w kieszeni.A jak nauczycielka chce jezdzic to niech jedzie na Hawaje pocwiczyc pilke plazowa na swoj koszt.Tym razem opatrznosc czuwala nad dziecmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby wyrażające swoje opinie odnosnie tego wypadku są idiotami (może nie wszystkie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca ktory zginąl to też nauczyciel, osoba obok kierowcy też nauczyciel w autobusie tez uczniowie i nauczyciele traf czy przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
v-gen to nier bryka jak marcedes i BMW kolor jest nie istotny przy śmierci kolegi z ktorym dzień wcześniej się bawiłem na balu karnawałowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba która zgineła to nauczyciel i policjant, jego żona dyrektor szkoły jest w szpitalu a 21 letnia- bardzo poszkodowana- córka to przyjaciółka. więc jak wy możecie mówić o samochodach w obliczu tej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak w ogóle to ten cwaniak nie wie co pisze!!! jak tak można co ty sobie wyobrażasz!!! jak tak można nie znasz tych ludzi, a ja tak i nikt z nich nie lubił brawury, wypadek przez nie uwagę. I mimo że w tej wypowiedzi, zachowałeś się jak nie człowiek tylko jakaś istota bez serca, nie życzę ci nigdy tego co spotkało tą rodzinę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boss4 napisał:
szanownej pani nauczycielce zachcialo sie zimowiska tj. obozu siatkarskiego w Pulawach zamiast zorganizowac na miejscu w Swdniku w SP 7, gdzie maja najwieksza i najladniejsza sale sportowa w miescie. Jeszcze zeby ten oboz byl w Zakopanem lub w Muszynie . A tak najlepiej powyciagac od rodzicow po 500zl i spedzic na ich koszt tydzien w Pulawach (50)km od Swidnika. Cale szczescie ze dzieci malo ucierpialy.A co by bylo gdyby zginelo dziecko.Dlatego rodzice zacznijcie myslec i nie wysylajcie dzieci nie zgadzajcie sie na zchcianki pani trenerki na sportowe wyjazdy zima bo prawdopodobienstwo wypadku jest wieksze zima niz latem.Oboz na miejscu to wieksze bezpieczenstwo i 500zl w kieszeni.A jak nauczycielka chce jezdzic to niech jedzie na Hawaje pocwiczyc pilke plazowa na swoj koszt.Tym razem opatrznosc czuwala nad dziecmi.
oczym ty kobieto piszesz o jakich pieniądzach w obliczu tej tragedi dla poszkodowanych może i kierowca zawinił ale nigdy nie jeżdził szybko( wiem bo go znam)nie nam go oceniać był super mężem ojcem przyjacielem to człowiek któremy należy się szacunek i wspułczucie dla pogrążonej w smutku rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie przykra sprawa, znałem osobiście kierowcę passata, to dobry spokojny człowiek - prawie kończył doktorat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielony
~gosc~ napisał:
czy ktos wie jakiego koloru byl ten passat?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem jak to wyglądało byłam w autokarze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wypadek wydarzył się około 13.00 bo sama wiem bo jechałam tym autobusem do Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z moich koleżanek mogła umrzeć bo uderzyła sie w skroń!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...