Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w lubelskiej wytwórni wódek

Utworzony przez alkomat, 8 lipca 2009 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Czy zbadano stan trzeźwości urządzenia,które mogło się samo włączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje tam i szkoda chlopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie byli rodzice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij mordę sku...synu! to jest człowiek, młody chłopak!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gracjan jesteśmy z tobą... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gracjan jesteśmy z tobą :-( pomimo wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najpierw bezmyślne podnoszenie norm zastaszanie zwolnieniami ciągły stres póżniej alkoholowe wyczyny nowego kierownika a teraz tragedia miejmy nadzieje że cos to ich nauczy. Ale czy musiało dojś do tego żeby ktos w tym obozie zaczą myśleć?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest podnoście wyżej normy a każdy z nas będzie robić za dwie osoby dalej. Całe kierownictwo gówno wie jak się pracuje na tych maszynach i ile wysiłku trzeba włożyć by utrzymać stanowiska pracy w czystości i jednocześnie wyrabiać normy, które wzięli sobie z kosmosu. Przede wszystkim tych norm nie da się wyrobić i wy dobrze o tym wiecie ustalacie je specjalnie po to tylko byśmy ich nie wyrabiali a co za tym idzie wszyscy wiemy.Była mowa o podwyżkach dawno temu i gdzie one są ? Dalej ludzie ledwo wyrabiają na zakrętach za te same gówniane pieniądze. Napychacie kieszenie kosztem naszego zdrowia. Panie Prezesie w Anglii traktujecie Polaków jak ścierwo to i tu przyjechaliście traktować nas jak ścierwo ? Za Palikota tego nie było . Mam nadzieje ze Inspekcja Pracy dobierze się wam do dupy w końcu bo to dalej tak być nie może i nie może to się kończyć takimi tragicznymi wypadkami spowodowanymi wszyscy pracownicy polmosu dobrze wiemy czym. Gracjan jesteśmy z Tobą . Trzymaj się !!! Wczoraj po tragicznym wypadku linia Robak miała nie pracować aż do wyjaśnienia przyczyn wypadku , jednak mądre kierownictwo kazało nam pracować na tej właśnie linii . Zero szacunku do chłopaka i jakiejkolwiek skruchy do tego co się stało. Produkcja-Pieniądze najważniejsze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dziewczyną Gracjana,dziękuje wszystkim za miłe słowa otuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to jest maszyna do rozladunku pustuch butelek z palety. jak maszyna sie zatrzyma to sie wylancza samoczynnie i wtedy sie sprawdza co sie stalo belka nie moze sie obsunac jest tak zrobione ze nie moze maszyna sama mogla sie uzbroic i uruchomic i tak bylo najpredzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maszyna ma isc i ma byc czysta jak to zrobic wejsc do maszyny podczas pracy jej i sprzatac kierownictwo ma to gdzies ma byc tylko produkcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ RACJE LYSY JAK GADALEM Z LUDZMI O SPRAWIE TO PREZES CHCIAL ABY LUDZIE Z ROBAKA I KHS POSLI NA MALA HALE NA PRODUKCJE BO IM ku*** MALO WÓDY ALE SIE JAKOS OPAMIETAL I WYSLAL ICH DO SZATNI DZISIAJ JEST ROZMOWA Z PREZESEM I ZE ZWIAZKOW ZAWODOWYCH JAK NIC NIE ZROBI ONA TO WSZYSCY SIE WYPISZEMY ZE ZWIAZKOW JAK NIC NIE UMIE ZALATWIC TO PO CO TU ku*** SIEDZI WRACAJ DO ZDROWIA GRACJAN JESTESMY Z TOBA WSZYSCY SA Z TOBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedewszystkim to jest pytanie kto taką maszyne dopuścił do pracy i tego kogoś powinni pociągnąć do odpowiedzialności, tymbardziej że na tego typu maszynie zgineło już ponoć trzy osoby, więc ktoś powinien się troszke zastanowić. a po drugie primo, dlaczego pracuje się na tej lini skoro miała byc nieczynna aż do wyjaśnienia okolicznosci tej tragedji, to powinno zostać zgłoszone do prokutarury moim zdaniem. Moim skromnym zdaniem do wypadku by nie doszło jeśli maszyna byłaby sprawna. JESTEŚMY Z TOBĄ GRACJAN mam nadzieje że się z tego wyliżesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym z forum jedna z dziennikarek zostawiła swoje namiary 814626857 692 849 837 Chce porozmawiać z nami o wypadku i sytuacji panującej w zakładzie. Musimy się wziąć za nich i im zrobić koło dupy bo będzie jeszcze gorzej. Podobno dzisiejsze rozmowy nie przyniosły efektu, a oni nic nie wyciągneli z wczorajszej tragedii. WINA PRACOWNIKA JAK ZAWSZE. Prezes nie przystał na żadne żądania. Pozostaje tylko spór zbiorowy albo wysłanie przewodniczące na bezrobocie WYPISZEMY SIĘ ZE ZWIĄZKÓW jeśli nic nie zrobią Gracjan trzymaj się Jesteśmy z tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się wyprawia w Polmosie jest nie do pomyślenia. Zmiany, które miały wyjść na lepsze okazały się jednym wielkim niewypałem.Maszyny, które rzekomo miały usprawnić produkcję zagrażają naszemu życiu. Ktoś musi odpowiedzieć za tą tragedię. Nie zrozumiałe jest jak jeden pracownik może obsługiwać kilka stanowisk, a tak jest. Wymaga się od nas utrzymania czystości na stanowiskach pracy, a trudno jest znaleźć, chociażby szczotkę ,nie wspomnę o środkach czystości. Najważniejsze, że wóda napełnia butelki i kieszenie kierownictwa. Każdy wie jak przestrzegane są zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Ciągłe straszenie zwolnieniami to już jest na porządku dziennym. Powiesz coś, co nie podoba się kierownictwu, a słyszysz w zamian "jesteś za mądry, jak ci się nie podoba to do widzenia". Normy to istna paranoja.Brak ludzi na stanowiskach nie zwiększy produkcji, a jeżeli ma się to odbywać kosztem naszego zdrowia i narażaniem życia to chyba nie tędy droga. Ludzie chcą pracować, ale za godną zapłatę. Mam nadzieję, że sprawa naszego kolegi nie zostanie odłożona na przysłowiową półkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Na jednym z forum jedna z dziennikarek zostawiła swoje namiary 814626857 692 849 837 Chce porozmawiać z nami o wypadku i sytuacji panującej w zakładzie. Musimy się wziąć za nich i im zrobić koło dupy bo będzie jeszcze gorzej. Podobno dzisiejsze rozmowy nie przyniosły efektu, a oni nic nie wyciągneli z wczorajszej tragedii. WINA PRACOWNIKA JAK ZAWSZE. Prezes nie przystał na żadne żądania. Pozostaje tylko spór zbiorowy albo wysłanie przewodniczące na bezrobocie WYPISZEMY SIĘ ZE ZWIĄZKÓW jeśli nic nie zrobią Gracjan trzymaj się Jesteśmy z tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie trzeba działać w tej sprawie, pomysł z dziennikarką jest bardzo dobry. My koledzy Gracjana musimy brać się za to i kuć żelazo póki gorące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej sprawy nie można tak zostawić, jeżeli kierownictwo polmosu ma sprawę Gracjana w du...e to jego koledzy powinni wziąć sprawy w swoje ręce! Zwalnianie ludzi to nie najlepszy pomysł na podniesienie produkcji jak człowiek ma dbać o swoje bezpieczeństwo skoro musi biegać od jednego stanowiska do drugiego. Pan Krzytsztof J. który łazi z linii do linii i tylko popędza mojemu koledze który mu powiedział że nie da rady sam obsługiwać maszyny powiedział "Jak ci nie pasuje to wypier***aj", ale tak się dzieje jak cham dorwie się do władzy. Ludzie nie dajmy się zastraszyć tym sku***synom bo będzie jeszcze gorzej. Może by tak Cebula z UWAGI się tym zajął bo prokuratura jest już pewnie opłacona tak jak panie z kacapu które widzą tylko szkiełka na podłodze a nie widzą jak ktoś zapier***a w nadludzkich warunkach na starych rozpadających się maszynach. Coś z tym trzeba zrobić. Szkoda tylko że młody chłopak musiał mieć wypadek żeby ktoś się tym w ogóle zainteresował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gratulacje" dla nowego kierownika!!! Norma norma i jeszcze raz norma. A przeciez we wtorek chodziły słuchy że normy są za małe i zostaną podniesione!? Myślicie że to kogoś obchodzi że pracujemy na dwuch lub trzech stanowiskach że praca jest ponad nasze siły NIE ważne jest by zapier....ć i nabijać kase w ich kieszenie by mogli się bawić w luksusowych hotelach... A na związki nie ma co liczyć bo pokazały na co je stać przy majowych zwolnieniach jestem za grupowym wypisaniem się ze związków. GRACJAN JESTEM Z TOBĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAJCIE KOCHANI. W LATACH 80 PRACOWAŁAM W POLMOSIE. WIEM ,ŻE CZĘŚĆ OSÓB NADAL TAM PRACUJE. TERAZ MOJEJ KOLEŻANKI SYN TAM SIĘ PONIEWIERA. DOSŁOWNIE, BO JAK OPOWIADA CO SIĘ DZIEJE TO WŁOS SIĘ JEŻY NA GŁOWIE. KIEDYŚ NIE BYŁO NOWOCZESNYCH MASZYN, A PRODUKCJA NIE BYŁA NAJGORSZA. BYŁY TYLKO DWIE LINIE. TERAZ JEST WIĘCEJ, A MASZYNY NIBY NOWOCZESNE. PYTAM TYLKO KTO ODPOWIE ZA TO CO SIĘ STAŁO Z WASZYM KOLEGĄ? KTOŚ NAPISAŁ, ŻE MŁODY CHŁOPAK JEST WINNY. NIE POZWÓLCIE , ABY TAKI BYŁ FINAŁ TEGO WYPADKU. WIDZĘ, ŻE NA ZWIĄZKI ZAWODOWE NIE MACIE CO LICZYĆ. RÓBCIE SWOJE, JESTEM Z WAMI I MOCNO TRZYMAM KCIUKI. NA KONIEC MAŁA UWAGA DLA SZEFOSTWA : POZWÓLCIE LUDZIOM PRACOWAĆ W GODNYCH WARUNKACH, CZASY OBOZÓW PRACY DAWNO MINĘŁY, ZNAJDŹCIE WŚRÓD SIEBIE JEDNĄ OSOBĘ, KTÓRA JEST W MIARĘ MĄDRA, ABY ZARZĄDZAĆ TYM INTERESEM. LUDZKIE ŻYCIE JEST NAJWAŻNIEJSZE, NIE WIECIE O TYM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...