Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w lubelskiej wytwórni wódek

Utworzony przez alkomat, 8 lipca 2009 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Nie wiem czy wypada mi komentowac co sie dzieje w polmosie bo teoretycznie mnie tam nie ma a praktycznie wiem tyle co z szatni...ale wiem jak bylo jeszcze do niedawna i widze jak "ryży" nadal wazelinuje anglikom:/ Odnosnie wypadku - jak to mowia "wypadki chodza po ludziach" inna rzecz ze padlo szereg klamstw ktore media podlapaly i poszlo wszystko w swiat Kolejna sprawa to obsada a wzasadzie jej brak, zdawac sie moze ze decyzje zapadaja spontanicznie z minuty na minute i sa irracjonalne. Tak wlasnie bylo ze zwolnieniem tylu ludzi co skutkuje tym ze mechanicy np siedza na ekranie...pewnie pamietacie slowa prezesa..."chcemy aby ten zaklad stal sie najlepszym polmosem w kraju dlatego stawiamy na najlepszych ludzi, wykwalifikowanych i chcacych sie rozwijac - podstawa to JAKOŚĆ " to jakos tak bylo w przyblizeniu;) pewnie mechanikom najbardziej zalezy na jakosci (nic im nie ujmując) Ciagnac watek zwolnien - zwiazki zawodowe ktore dopuszczaja do takiego stanu powinno sie rozwiazac , moze i dobrze organizuja wycieczki ale praw pracowniczych bronic nie potrafia!!! Wiele by pisac na temat tego co sie tam dzieje Ci co pracowali i nadal pracuja wiedza dobrze o czym mowa ale jak na moj gust nawet anglicy nie sa az tak glupi i wkoncu polapia sie ze nie da sie "szklem dupy podetrzec" i ludzi jest za malo na taki zaklad i znow beda przyjmowac - pytanie tylko co z wykfalifikowana kadra skoro przyjda do pracy ludzie z ulicy? reasumujac - BURDELLO BUM BUM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o prosze bardzo patrzcie ludzie widac ze jednak trafiła sie jakas ku**a co nas z dupska wali lize d*** kierownictwu co ku***ie tobie tez daja w łape zebys z nas jelonków robił h** ci w d*** jeszcze mógł bys sie nam przyznac ze to ty taki i taki to moze my jeszcze bysmy cie zapieli od tylca GRACJAN miał wypadek a ty pało jeszcze przeciwko niemu człowiek cierpi a ty jeszcze zganiasz wine na niego kim ty k**wa jestes chyba sie walisz na magazynie z prezesem je**c jego i ciebi ludzie zapier****ja jak sie da a tu oooooooo trafił sie frajer tylko powtarzam niech sie przyzna kim jest hahahahahaah by sie obsrał ze strach puzniej szkoda słow na te nasze kierownictwo ludzie h** im w d*** i frajerowi co donosi tez GRACJAN JESTEM Z TOBA DASZ RADE ( WARIAT ) dopisek pewnie znasz moja ksywke frajerze ale jak mnie sprzedarz to sie dowiem kim jestes i porozmawiamy w 4444444444 oczka jeszcze raz GRACJAN JESTEM Z TOBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz parenascie dni dlaczego zadna kó**a jeszcze za to nie odpowiedziała gdzie ten pie****ony prokurator juz dostał w łape ku**s z tego co widac kazdy ma to w du*** duzo gadac potrafia tylko i nic wiecej i co był ktos w tych zwiazkach ja sie nigdy nie zapisywałem bo wiedziałem ze oni od poczatku sa nic nie warci gówno robia a teraz co kazdy sra d*** to ku**a powodzenia dopuki nie dojdzie do nastepnego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy
Z tego co wiem to ludzie podali intencje za Gracjana by modlili się na pielgrzymce, która szła z lublina z kościoła MM Kolbego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten chłopak wyjdzie z tego. Niecałe 2 miesiące temu mój bliski miał wypadek w Inergy.... niestety zmarł. Nikt nie chce słuchać tego, co o pracy w tej firmie mówi rodzina i znajomi i dlatego poszukujemy odważnych (byłych) pracowników, którzy powiedzą prawdę prokuratorowi o warunkach pracy w Inergy. Jeżeli przeczyta to Ktoś Taki proszę o kontakt ko244@wp.pl. Serdecznie współczuję Rodzinie a Gracjanowi życzę powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no buraki co nic nikt nie pisze juz ku**a zapomnieliscie o koledze a je**a sie tacy koledze pamietaj ufaj tylko sobie tylko prawdziwi koledzy nie zostawia cie w biedzie a wy tylko umiecie gadac nic wiecej a ja co je**c stock polska hehehhhehehheh najarany normalny stan pajace na czezwo sie nie da hehhehhe pajace wiec je**c stock polska heheheh płomien 81 jestescie tylko pajacami którze zapi******ja w stock polska jest paru zajebistych ziomali w tej firmie ale wam ich nie wymienie wiec sie je**t hahahahhhahhha pozdrowiopnka łysy, sławek,wwa,alberto,krzycho,i reszta palacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzym sie gracjan ja ciagle jestem z toba boli to ze zaden smiec nie przejmuje sie tym co sie stało wyjdziesz z tego musisz wyjsc z tego nie dawno pare miesiecy miałem kolezanke straciłem ja w podobny sposob musisz wyjsc z tego ku**a musisz wariat z toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że sprawa wypadku w dawnym Polmosie jakby trochę ucichła. Nie chce mi się wierzyć, że koledzy Gracjana mogliby o Nim tak szybko zapomnieć. Na pewno są tacy co myślą o Nim. Daliście znać do Uwagi i co, czy wiecie , że zajmą się tą sprawą? Z tego co wiem program z nowymi sprawami ruszy dopiero od września. Jeżeli będziecie dalej działać to zajmą się tym. Walczcie do końca o lepsze jutro dla siebie i swoich rodzin. Wierzę, że uda się Wam jak i w to, że Gracjan wyjdzie z tego. Czy wiecie jaki jest stan Jego zdrowia? Trzymam za Was kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz ku*** tego to już za dużo najpierw deb***e zwalniaja ludzi a póżniej nie ma kto pracować to sie nawet na urlop nie pozwala pójść no tego to już za dużo kupa sku***synów i tyle mam nadzieje ze zbankrutuja na tym je***ym polmosie a nie przepraszam rynsztoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis w nocy zmarl Gracjan,pokoj jego duszy,kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz powinien za to ktos odpowiedziec za wypadek GRACJANA.chłopak zmarł dzisiejszej nocy.nie znałam go osobiscie ale to bardzo przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...