Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Ty chyba wielce miastowy, którego Rodzice pouciekaki do miasta, bo w Ich domach rodzinnych była taka bieda, że do garnka nie było co włożyć. A więc i Ty WSIOK. Na drugi raz jak kogoś przezywasz to zastanów się, bo możesz i Ty tak się nazywasz. NIGDY NIE WYPOWIADAJ SIĘ NA TEMAT, O KTÓRYM NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCA I NIE OCENIAJ LUDZI PO ICH MIEJCU ZAMIESZKANIA
  No i nie trafiłeś - bo od pokoleń mieszkam na wsi i jestem - co z dumą podkreślam - wieśniakiem! :P   Tak - wieśniakiem, ale nie WSIOKIEM; wieśniak to miejsce zamieszkania, zaś WSIOK to stan umysłu, którym charakteryzują się prymitywne, ciemne zakapiory o inteligencji kołka w płocie.   Btw - znam wsioków z miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za znaczenie czy stał na skrzyżowaniu czy nie. Jeśli pojazd skręca w lewo i użył do powiadomienia kierunkowskazów to nikt nie ma prawa go wyprzedzić z lewej strony!!! Omija się go ze strony prawej. Rozróżnijcie jeszcze pojęcia wyprzedzania i omijania. To pierwsze oznacza wyprzedzenie pojazdu bedacego w ruchu , a to drugie oznacza że przejeżdza się obok pojazdu, który już stoi.
po pierwsze jezeli nie masz drugiego pasa  z prawej strony to lepiej poczekaj ja juz mialem taka kolizje stal na skrzyżowaniu z kierunkiem w lewo a skrecił w prawo no niestety panowie policjanci oznajmili ze to moja wina bo nie ma drugiego pasa  mi sie dostalo a tamten dzban z mniszka byl bardzo zadowolony i odjechał i teraz moje pytanie gdzie ta polska sprawiedliwosc ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż zapis z KRD ? nie masz o czymś  pojęcia to nie wypisuj bzdur 
kolego a dlaczego nie puszcza nagrania z radiowozu ? bo co stali na poboczu i kierunku nie dali jak by nawet dali powinni zrobic to wczesniej a nie na skrzyżowaniu jak już zaczął skrecac co nie ? A tak z racjonalnego punktu widzenia jak by mieli kierunek nie dostali by w przod tylko centralnie w bok . i na sówa sie pytanie czyja wina? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. "lewoskręt". Sprawcą jest ten co skręca a nie ten co wyprzedza. Podwójnej ciągłej tam nie było więc kierowca busa mógł wyprzedzać a policjant powinien zachować szczególną ostrożność i mieć oczy dokoła d..y. Nawet gdyby był zakaz wyprzedzania to kierowca busa został by ukarany za złamanie zakazu wyprzedzania a policjant kierujący fiatem za spowodowanie wypadku. Miałem taką samą sytuacje: skręcałem w lewo na posesję niezauważyłem wyprzedzajacego mnie samochodu byłem przekonany że jestem niewinny. Sprawa w sadzie przegrana, odwołanie i przegrana druga sprawa, Ciekaw jak będzie w tym przypadku.Biorac pod uwagę że sprawcą jest policjant to tak to przekręcą żeby go uniewinnić bo pożegnał by się z kolegami z kryminalnej. Wniosek jest jeden: jezeli wiesz że masz skręcać na ruchliwej trasie w lewo wrzuć kierunek kilometr wcześniej i jedz przy osi jezdni i pięć razy spójrz w lusterko zanim skręcisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić.... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D     Ja słyszałem, że po wejściu na tą stronę można zostać impotentem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!http://elokalizacja.com.pl/7ybe
Super, to chyba jedyny działajacy lokalizator w sieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty specjalista "doświadczony przez los" a od kiedy to można wyprzedzać na skrzyżowaniu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty skręcałeś na posesję czyli w miejscu gdzie można cię było wyprzedzić, na skrzyżowaniu obowiązuje zakaz wyprzedzania. Prawo jazdy to chyba za jajka i masło???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. "lewoskręt". Sprawcą jest ten co skręca a nie ten co wyprzedza. Podwójnej ciągłej tam nie było więc kierowca busa mógł wyprzedzać a policjant powinien zachować szczególną ostrożność i mieć oczy dokoła d..y. Nawet gdyby był zakaz wyprzedzania to kierowca busa został by ukarany za złamanie zakazu wyprzedzania a policjant kierujący fiatem za spowodowanie wypadku. Miałem taką samą sytuacje: skręcałem w lewo na posesję niezauważyłem wyprzedzajacego mnie samochodu byłem przekonany że jestem niewinny. Sprawa w sadzie przegrana, odwołanie i przegrana druga sprawa, Ciekaw jak będzie w tym przypadku.Biorac pod uwagę że sprawcą jest policjant to tak to przekręcą żeby go uniewinnić bo pożegnał by się z kolegami z kryminalnej. Wniosek jest jeden: jezeli wiesz że masz skręcać na ruchliwej trasie w lewo wrzuć kierunek kilometr wcześniej i jedz przy osi jezdni i pięć razy spójrz w lusterko zanim skręcisz.
co ty bredzisz?? nie wolno wyprzedzac pojazdu, ktory rozpoczal juz manewr wyprzedzania lub skretu w lewo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bronię kierowcy busa, ale i policjantów też nie. Zauważ na innych zdjęciach, że tuż obok jest linia przerywana...
chłopie tam masz przerywana ostrzegawczą!marsz do lektury PRD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty bredzisz?? nie wolno wyprzedzac pojazdu, ktory rozpoczal juz manewr wyprzedzania lub skretu w lewo!!!!!
Co Ty bredzisz gamoniu. spójrz zdjęcie 6, 8, 12, 15 widać podowójną ciągłą, ciagłą boczną = ewidentne skrzyżowanie. Busem wyprzedzał na skrzyzowaniu i na podówjnej ciąglej, popełnił dwa wykroczenia albo i trzy bo pewnie prędkość też byla wyższa niż dozwolona i doprowadzil do wypadku. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno ruscy nagrali odwrotną sytuację. Dokładnie odwrotną- nieoznakowany radiowóz walnął w skręcający samochód.  Ale kochani.....  I tu i tu winni będą cywile....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...