Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W całych Płouszowicach jest ogranicznie do 50km/h. Tylko jakos jeszcze nigdy nie widziałem tam Policji, która by ten zakaz wprowadziła w życie. Może dlatego że rejon policji do chyba Lubartów albo Niemce. Tam nawet jak sie jedzie koło 60-70 km/h yo i tak znajdzie się taki cwaniak co chce całą kolumnę wyprzedzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie wszyscy koło i jeb***ie się w czoło. Znawcy. Stało się po co te wszystkie hejty, jeśli zawinił, zapłacił najwyższą cenę on sam. Nikt nie wie jak było, napewno przy 140 ta skoda by tak nie wyglądała, i nie przemieściła by się "kilkanaście metrów" a set metrów.  Świeć Panie nad Jego Duszą! 
  Oczywiście mądralo, jechał 80, prawda? A jeśli rzeczywiście jechał po pijaku, to dobrze, że się wyeliminował zanim by pozabijał niewinnych ludzi - i tyle! No chyba, że wypadek spowodowała usterka samochodu lub np. atak epilepsji kierowcy - wtedy co innego. Poczekajmy więc na oficjalne wyniki śledztwa co do prędkości, stanu kierowcy i przyczyny wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z lublina ale pracuje w nałęczowie codziennie wracam wieczorami do domu , i widzę co się dzieje na tej drodze jest tragedia i pytanie gdzie jest ta śmieszna policja lub jakiś radar może to by kogoś uspokoiło do takich jazd!!!4 dni temu też pewnie bym tak skończyła gdyby nie moja intuicja!!!!! także policja weź się w końcu do roboty!!!!!!!wczoraj widziałam tą tragedie kierowcy jeździjcie normalnie.....nie odbierajcie niewinnym ludziom życia!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się śpieszyć!!? Czasem lepiej 3 minuty później niż cale, a jeszcze takie osoby mogą pozabijać inne na drogach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FILM z tego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie prosze wolniej jechac. Gdzie się wam śpieszy ? To jest wąska szosa . Jak zwykle tam przyśpieszają osoby a pozniej właśnie są takie  efekty . Ja mieszkam w strone Nałeńczowa i jak wracam ze szkołyz Lublina na strony Nałenczowa  to się boje  bo  jada wariaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, co to za szkoła ? Bo chyba nie jakaś elitarna... Nałenczowa? To aż razi w oczy :) a ja Wam powiem czemu ludzie tak jeżdzą... też tak jeździłem swego czasu (mój rekord to 12 min z Nałęczowa do Lublina) ... prosta odpowiedź, DLA ADRENALINNY! teraz jestem troche starszy i aktualnie na tej trasie nie przekraczam 90km/h... a jak widze takich "zje**ów" którzy mnie wyprzedzają że ledwo jestem w stanie zwórcić uwagę na rejestrację to tylko modlę się o to żeby jak coś to zabili siebie a nie niewinnych ludzi... pewnie i tak samo o mnie ktoś myślał 5 lat temu ale to już jest za mną.     pozdrawiam wszystkich normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze - selekcja naturalna zadziałała i dzięki temu będzie odrobinkę bezpieczniej na drogach! W każdym razie ten półgłówek nikogo już nie zabije!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UBOLEWAM NAD WSZELKIMI  WPISAMI,ZRESZTĄ BZDURNYMI! nIKT Z WAS NIE MA POJĘCIA CO BYLO PRZYCZYNĄ WYPADKU,AKURAT TEGO WYPADKU!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...