Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Prawiednikach. Motocyklistka w stanie ciężkim

Utworzony przez Gość, 31 sierpnia 2012 r. o 18:57 Powrót do artykułu
pod tym sklepem to wiecznie coś się dzieje! wyjazd spod niego bez jakiegokolwiek problemu jest raczej rzadkim przypadkiem. Na trasie Lublin - Bychawa w godzinach porannych i ok 15:00 - 17:00 jest dość spory ruch. Faktem jest też że kierowcy nie patrzą na znaki umieszczone w okolicach sklepu, wyprzedzają na przejściu dla pieszych, które znajduje się przy samym sklepie. Bardzo ciężko jest też wyjechać po zrobieniu zakupów, bo idioci stają jak chcą, i nie są to tylko kobiety, jak większość mężczyzn zakłada. Bardzo często to mężczyźni pozostawiają swoje samochody w bezsensownych ustawieniach, a przecież można zaparkować też za sklepem, gdzie jest do tego wydzielony parking. No ale po co skoro można stanąć jak ciele na środku. Ludzie nie myślą, a później nic nie widać i o wypadek nie trudno. A prawdą jest też że niekiedy kierowcy wyjeżdżają po prostu na farta i niekiedy się uda, a innym razem dochodzi do poważnych wypadków. Nie raz musiałam ostro hamować, bo jakiś 'kierowca' na farta chciał wyjechać z myślą, 'ehh może się uda'. Dlatego ja pozostawiam swój samochód na tym nowym parkingu za sklepem, skąd wyjazd nie sprawia takiego problemu jak przed nim. Pozdrawiam i trzymam kciuki za życie dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wies nie jest stanem pochodzenia tylko stanem umyslu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tz palancie.....a co uważasz ze jak jointa zapalisz to jestes z masta!!! To Tobie powinni prawo jazdy nie na 2 lata....ale na 2 miesiace!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba tam postawic swiatla lub zrobic male rondo jak w Kołbieli i nie bedzie wypadkow .... i dajcie w koncu spokoj to nie sprzet powoduje wypadki a ludzie jak sie komus spieszy to zwykle w cos wpada . Ja wole poczekac te 5 minut i miec wolna droge niz spowodowac wypadek i czekac na gliny 2 godziny ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Wies nie jest stanem pochodzenia tylko stanem umyslu.
I Like
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie tego sklepu to też nie jest dobrze.Kombinatorstwo właścicieli jest dość duże.Co z kolei odbija się na personelu.A ten skubie nieudolnie klientów. Klienta opisuje artykuł. Jednym słowem jaki Pan taki kram. Szkoda dziewczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zaraz sie zaczną zj*bane kometntarze na temat motocyklistów jacy oni to źli.
Nie, nie są źli, nie myl złych z tymi, którzy za nic nie maja szcunku dla innych uczestników ruchu, dzisiaj wyprzedzał mnie motocyklista na podwójnej ciągłe i pasie dla odwrotnego kierunku jazdy , gdy mu zatrąbiłem pokazał mi srodkowy palec - nie, motocykliści nie są źli!! Jeżeli chcą,niech się wszyscy powybijają (mam na myśli motocyklistów, oczywiście nie wszystkich) ale przepisy ruchu drogowego dotyczą w takin samym stopniu wszystkich uczestników ruchu i " motorzystów" także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIELNA MOTOCYKLISTKA NIEZLE SIE TRZYMA, A JEJ PŁEĆ NIE MA TU NIC DO WYPADKU TYM BARDZIEJ ZE NIE BYŁ Z JEJ WINY, CIEKAWE CZY CI NAJMĄDRZEJSI CO TU SIE WYPOWIADAJĄ MIELI BY TYLE PRZYTOMNOSCI UMYSŁU CO ONA W TAKIEJ SYTUACJI. NIE JEST W STANIE CIĘŻKIM, ZA TO JA JESTEM KIEDY PATRZE NA GLUPOTE NEKTORYCH OSOB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze deb*** w OPLU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QWERTY napisał:
DZIELNA MOTOCYKLISTKA NIEZLE SIE TRZYMA, A JEJ PŁEĆ NIE MA TU NIC DO WYPADKU TYM BARDZIEJ ZE NIE BYŁ Z JEJ WINY, CIEKAWE CZY CI NAJMĄDRZEJSI CO TU SIE WYPOWIADAJĄ MIELI BY TYLE PRZYTOMNOSCI UMYSŁU CO ONA W TAKIEJ SYTUACJI. NIE JEST W STANIE CIĘŻKIM, ZA TO JA JESTEM KIEDY PATRZE NA GLUPOTE NEKTORYCH OSOB.
dzięki:D wróciłam i niektóre komenty są bez sensu niestety:) pozdro;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
pod tym sklepem to wiecznie coś się dzieje! wyjazd spod niego bez jakiegokolwiek problemu jest raczej rzadkim przypadkiem. Na trasie Lublin - Bychawa w godzinach porannych i ok 15:00 - 17:00 jest dość spory ruch. Faktem jest też że kierowcy nie patrzą na znaki umieszczone w okolicach sklepu, wyprzedzają na przejściu dla pieszych, które znajduje się przy samym sklepie. Bardzo ciężko jest też wyjechać po zrobieniu zakupów, bo idioci stają jak chcą, i nie są to tylko kobiety, jak większość mężczyzn zakłada. Bardzo często to mężczyźni pozostawiają swoje samochody w bezsensownych ustawieniach, a przecież można zaparkować też za sklepem, gdzie jest do tego wydzielony parking. No ale po co skoro można stanąć jak ciele na środku. Ludzie nie myślą, a później nic nie widać i o wypadek nie trudno. A prawdą jest też że niekiedy kierowcy wyjeżdżają po prostu na farta i niekiedy się uda, a innym razem dochodzi do poważnych wypadków. Nie raz musiałam ostro hamować, bo jakiś 'kierowca' na farta chciał wyjechać z myślą, 'ehh może się uda'. Dlatego ja pozostawiam swój samochód na tym nowym parkingu za sklepem, skąd wyjazd nie sprawia takiego problemu jak przed nim. Pozdrawiam i trzymam kciuki za życie dziewczyny.
dzięki:D masz dużo racji, bo tam zawsze się coś dzieje i niestety trafiło na mnie, ale luzik, trzymam się pozdro dla Cb:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gulczas napisał:
W woli ścisłości kierowca opla włączał sie do ruchu wykonując jednocześnie manewr zawracania w kierunku lublina dziewczyna jechała w kierunku bychawy podziwiam tą motocyklistkę za przytomność umysłu ze zdąrzyła połorzyć motocykl ze 20m przed uderzeniem by zminimalzować skutki zderzenia jednak widząc uszkodzenia motocykla :kurcze prędkość musiała być znaczna. Jestem mieszkańcem Prawiednik i mam do was ludziska apel !!!!!!!!zachowajcie szczególną ostrożność zwolnijcie w tych miejscowościach :to drugi wypadek w ciągu tygodnia na odcinku 300m ,a 5 w przeciągu 2 miesiecy w tej miejscowości.Takie miejscowości jak Prawiedniki ,Polanówka, Żabia Wola, Pszczela Wola w ostatnich latach strasznie sie zaludniły przybyło zarówno mieszkańców jak i samochodów porobili nam tu troche dróg sklepów niekoniecznie z bezpiecznymi bezkolizyjnymi wyjazdami spod nich,jest dyżo pieszych niekoniecznie dobrze oznakowanych ,wieczorami dużo młodzierzy spaceruje w związku z tym że mamy tu dużą liczbę szkół dobre drogi zachęcają przejezdnych do ciśniecia w tych miejscowościach na pedał gazu i dlatego dochodzi do coraz to wiecej wypadków .Dzieci niemogą bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy.Na szczęście jeszcze nikt nie zginął jak pokaże sie drogówka jest chwilę spokoju jeżdżą ksiązkowo aby odjedzie to znowu tor wyścigowy i mistrzowie prostej z początkami rej. LKR i LJA cisną bo przecież nadrobią stracony czas spędzony na światłach w lublinie. Proszę zwolnijcie w tych miejscowościach prędkość zabija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prędkość była prawidłowa:D a przeszkoda nagła:/ ale dzięki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka napisał:
Trzymam kciuki za stan zdrowia motocyklisty/stki!
w srod zywych:D dzięki ze trzymałąś kciuki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...