Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chlopaki za kradziez bulki dostaja 2 lata a on za zabicie dziewczyny dostal 3 mies. Dajcie mi go pod ciezarowke zobaczymy czy tak fajnie mu bedzie skandal panstwo policyjne!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co jechał tak blisko za tamtym samochodem. Kazdy może skręcić gdzie mu pasuje. Przy szybkości 50/55 km/h ślady uderzenia w człowieka są zupełnie inne. Udaje naiwniaka, chyba że był nawalony, ale odjechał szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bardzo Was proszę nie oceniajcie tego człowieka. Niech każdy choć przez chwilę pomyśli, zastanowi się jak sam by się zachował w takiej sytuacji.... Wiem, wiem większość jest pewna że nie uciekłaby z miejsca wypadku, że udzieliłaby pomocy.... Ale....??? Cóż mogę tylko życzyć wszystkim aby nigdy nie znaleźli się w podobnej sytuacji. Wtedy niejeden z nas postąpiłby tak jak ten człowiek...uciekłby ze strachu. Proszę nie oceniajcie, bo los jest nieprzewidywalny....
Dokładnie  idalenie ujęte Nie wiemy jak bysmy się zachowali a oceniać każdy pierwszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie  idalenie ujęte Nie wiemy jak bysmy się zachowali a oceniać każdy pierwszy
Wiesz co? Oceń, co ty w ogóle piszesz. Dociera do ciebie, że on tę dziewczynę ZABIŁ? Znałam ją, wiesz? I jakoś ciężko mi go nie oceniać, w momencie, gdy kierowca ma OBOWIĄZEK udzielić pomocy poszkodowanemu, bo inaczej właśnie idzie do pierdla. I nieważne, do jakiego stopnia się kogoś rozwali - nawet jak komuś mózg na ulicę płynie, masz obowiązek wezwać karetkę lub zakład pogrzebowy. CAPISCI? >.<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO SKURWYSYN KŁAMCA PIERDOLONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie  idalenie ujęte Nie wiemy jak bysmy się zachowali a oceniać każdy pierwszy
Nikt nikomu nie życzy takiej sytuacji. Większość nie ocenia lecz wymienia poglądy. Forum jest po to by dyskutować, wyrażac swoje opinię na dany temat. Jedni tą możliwość wykorzystuja do ubliżania no cóż, ale duże grono osób pisze to co myśli. To pomaga w trudnej chwili jaką jest śmierć. Możliwość wyrzucenia z siebie złych emocji. Może dla rodziny czy bliskich p.B. jest to przykre, ale proszę tez pomyśleć o rodzinie tragicznie zmarłej dziewczyny i o tych co Ją znali, stracili ukochaną osobę która niczego złego nikomu nie zrobiła, a nawet po wypadku nie mogła liczyć na natychmiastową pomoc przez sprawcę - bo uciekł. To jest poprostu szokujące, nie mieści sie społeczeństwu takie zachowanie w głowie stąd taki wysyp komentarzy pod każdym pojawiającym się artykułem dotyczacym tego przykrego zdarzenia. Ja równiez nikomu nie życzę takiej sytuacji, i nie chce oceniać choc wiele jestem w stanie zrozumieć to zachowanie p.B po wypadku jest karygodne i od tak komentarzy nie ubędzie bo sprawa jest poprostu bulwersująca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie bądzcie katem dla tego kierowcy ,ciekawe jak byscie się zachowali w podobnej sytuacji , ja wiem ze dziewczyna była na pasach i rozmawiwła przez telefon i zycia jej nie wróci . Niech to będzie przestroga dla kierowcówi pieszych. Jest takie powiedzenie kierowców TU ZGINĄŁ TEN CO MA PIERWSZEŃSTWO.My nie wyciągamy z tragedi wniosków tylko dużo krzyczymy a mało robimy.PS. Widziałem na przejsciu jak młody kierowca zabił pieszego na przejściu bo drugi kierowca zatrzymał się przed przejscieaby go przepuscić  i nie było takiego rozgłosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie bądzcie katem dla tego kierowcy ,ciekawe jak byscie się zachowali w podobnej sytuacji......
Zatrzymalibyśmy się żeby udzielić pomocy, chyba że bylibyśmy pijani więc uciekalibyśmy żeby zachować prawko. ty krety....ie. Nie rozumiesz że on był policjantem, przedstawicielem prawa i jego egzekutorem. Jeśli uciekał to złamał wszystkie zasady które przysięgał przestrzegać. My nie jesteśmy policjantami a wiemy lepiej jak się zachować, nie tak jak ten gnojek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 miesiące? ludzie jak można było tak postąpić? i co? 'sarne' potrącił? Policjant - ktoś kto powinien dawać przykład teraz chowa się za kurtka? przerażony, bo karę może dostać? Uciekł. Zostawił ja... Dziwię się, że będąc policjantem i bądź co bądź znajac możliwości policji próbował zatrzeć ślady po wydarzeniu. Zniszczył życie sobie, swojej rodzinie, a przede wszystkim tej dziewczynie i jej rodzinie. Przecież miała jeszcze całe życie przed sobą. Jak mógł ja potrącić skoro miała kilka kroków do końca przejścia, a pobocze tam jest bardzo szerokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś z osób wypowiadajacy sie w tym przyapdku był w podobnej sytuacji? Nikt z nas nie wie jak by się zachował, człowiek działą impulsywnie w stachu, w amoku. Jest powiedzenie nie osądzaj książki po okładce. Zanim coś napiszecie pomyślcie, bo dana sytuacja mozę i wam sie przytrafić.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odróżnijcie tymczasowe aresztowanie od wyroku. Na rozprawie może wyłapać nawet około 8-10 lat. Kurtka na twarzy jest po to, żeby chłopaki z AŚ w Lublinie nie poznali wcześniej jego twarzy, bo już wiekszość z nich czeka na jego tyłek. Witek będzie miał teraz ciężkie dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mamy przyjmować za normę ludzkich zachowań porzucenie takiej osoby? Czy gdyby ludzie nie byli tak znieczuleni uznaliby w takim przypadku za normę zatrzymanie się i udzielenie pierwszej pomocy? Wydaje mi się, ze na to wkazuje etyka i zwykle ludzkie instynkty, których jak widać współczesne społeczeństwo ma coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pałą go może sobie wszystko przypomni, życzę temu mordercy ażeby siedział w celi że wszystkimi których osobiście wsadził do paki, a uwierzcie mi że jego odbyt za niespełna miesiąc będzie lśnił niczym złotko, zaś w nocy będzie jaśniejszy niż gwiazda polarna która cały Lublin nam rozświetli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co jechał tak blisko za tamtym samochodem. Kazdy może skręcić gdzie mu pasuje. Przy szybkości 50/55 km/h ślady uderzenia w człowieka są zupełnie inne. Udaje naiwniaka, chyba że był nawalony, ale odjechał szybko.
nie prawda. byłam świadkiem jak samochód zabił człoweka który przebiegał przez jezdnię. on jechał 50-60 km./h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ta krowa co wjechała do tunelu w W-wie nie ma zabranego prawa jazdy chociaż ją już 3 raz złapali po pijaku??? BO JEST PRAWNICZKĄ??? A ten co przywalił w teatr w Lublinie ma zabrane prawo jazdy??? Może też nie BO JEST PRAWNIKIEM???? Tak ma to wyglądać nadal???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten były krawężnik piepszy jakby jechał przepisowo to by jej nie potrącił wczoraj przyglądałem się dokładnie temu miejscu przejście jak przejście dla mnie widoczne z daleka. Pewnie jechało się dość szybko i przejchało się na puznym żółtym i but a co tam to ja jestem prawem zdrogi śledzie bo tu kundel jedzie. Mam nadzieje że zgnijesz w pierdlu że ci dobrze dupsko wyruchają nie jesteś godzien nosić munduru przyniosłeś wstyd reszcie policji w Łęcznej.Na twoim miejscu to bym się powieśił tylko na grubej gałęzi. Jakbyś się zatrzymał to byś i może pracy nie stracił bo to by było przestępstwo nieumyślne ale że stchórzyłeś to teraz idz się powieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podczas przesłuchania w prokuraturze stwierdził, że prowadząc samochód był trzeźwy i jechał z prędkością 50–55 km/h."   .... prawdopodobnie dwa razy skłamał. A Ty prawdopodobnie byś powiedział prawdę, tylko prawdę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam te komentarze to nie wiedzialem ze mamy w tym kraju tylu prokuratorow i bieglych sadowych...a ilu specjolistow ruchu drogowego...szkoda ze tego nie widac na drogach tylko na forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten shmaciarz za samą ucieczkę z miejsca popełnionej przez siebie zbrodni powinien siedzieć całe 12 lat bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Szmaciarz dlatego, że miał policyjną... a mimo tego, z nią w kieszeni uciekł jak szczur (nie obrażając tych zwierząt) z miejsca, w którym zabił młodą kobietę. Jeśli taka jest nasza Policja to ja dziękuję. Wiem, wiem, bez uogólniania ale ktoś tego gościa do służby przygotowawczej zakwalifikował, tak? Kolega? Wujek? Tatuś? Inna rodzina? W większości przypadków "plecaczki" mają najlepiej. Kraj POpaprańców, nepotyzmu i układów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co linczować chłopaka,jakby się zatrzymał to co niby miałby zrobić jak jej pomóc,wezwać karetkę do zmarłej,był w szoku i nie kontrolował swoich zachowań,nie dziwie się, jak ona mu pod maskę wlazła ? przejscie przejsciem a własny rozum i zasada ograniczonego zaufania obowiązuje nie tylko kierowców lecz także wszystkich uczestników ruchu drogoego w tym także pieszych,gdyby sie rozejżała i przeszła dopiero jak jest "czysto" to by się nic nie stało,a tak wyszło cwaniactwo młodzieży ... R.I.P (przepraszam jeśli kogoś uraziłem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...