Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"...zderzyły się mercedes, opel i polonez." - to dziwne, bo ja widziełm tam Renault Megane II sedan ze skasowanym przodem. więc ktos cos z tymi markami namieszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jezeli byl mercedes (a zdjecie jest prawdziwe)to tez ktos niezly tunnig walna i przod od BMW wstawil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BMW zamiast Mercedesa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na zdjeciu widze BMW i chyba opla astre no i poloneza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, nawet na zdjęciu mają jak byk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko znajac DW to zdjecie moze byc np sprzed roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba mercedes zwany BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam 20 minut temu tamtędy, zdjęcie jest aktualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę deszczyku popadało i panowie nibykierowcy głupieją. To jest koszmar co niektórzy wyprawiają, zero podstawowych umiejętności i zero wyobraźni... Wczoraj zrobiłem służbowo trasę ponad 400 km i to co widziałem to jest horror. Jeździ tylu matołów i głupków, że życie każdego wisi na przysłowiowym włosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj mała pomyłka, zdarza się chodziło o BMW nie merca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze były 2 wypadki. Jeden o godzinie 5 ( polonez ze skoda bodajże octavią) drugi zaś o godzinie 7 (bmw z oplem astrą). Przestańcie wciskać ciemnotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zresztą jak to możliwe, że w wypadku uczestniczyły 3 samochody w tym 2 ze zderzeniami bocznymi w sam środek samochodu oraz 1 ze skasowanym przodem? Przynajmniej zastanówcie się zanim coś napiszecie. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zaraz będzie piękna Betka do sprzedania, 100% bezwypadkowa mało jeżdżona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Zresztą jak to możliwe, że w wypadku uczestniczyły 3 samochody w tym 2 ze zderzeniami bocznymi w sam środek samochodu oraz 1 ze skasowanym przodem? Przynajmniej zastanówcie się zanim coś napiszecie. Pozdrawiam:)
Pierwsze info było, że doszło do jednego wypadku po godz. 5. Od tamtej pory spokojnie mogli jeden samochód usunąć na pobocze. Dopiero później się okazało, że były dwa wypadki. Nie rozumiem zawiści niektórych, przecież wiadomo, że w internecie publikuje się rzeczy na bieżąco. Gdybyśmy chcieli czekać na pełną informację, to podejrzewam, że o wypadku dowiedzielibyście się gdyby tam już było posprzątane. A chyba nie o to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator napisał:
Pierwsze info było, że doszło do jednego wypadku po godz. 5. Od tamtej pory spokojnie mogli jeden samochód usunąć na pobocze. Dopiero później się okazało, że były dwa wypadki. Nie rozumiem zawiści niektórych, przecież wiadomo, że w internecie publikuje się rzeczy na bieżąco. Gdybyśmy chcieli czekać na pełną informację, to podejrzewam, że o wypadku dowiedzielibyście się gdyby tam już było posprzątane. A chyba nie o to chodzi?
ale też chodzi o to, żeby te informacje podawać jakoś z sensem a nie z bmw robić merca umieszczając jednocześnie zdjęcie bmw. masz rację, że info w necie jest publikowane na bieżąco ale 2 minuty dłużej posiedzieć, opracować te info przed publikacją i nie byłoby tyle szumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
ale też chodzi o to, żeby te informacje podawać jakoś z sensem a nie z bmw robić merca umieszczając jednocześnie zdjęcie bmw. masz rację, że info w necie jest publikowane na bieżąco ale 2 minuty dłużej posiedzieć, opracować te info przed publikacją i nie byłoby tyle szumu
to była zwykła pomyłka, jakie się niestety zdarzają o czasu do czasu. Mimo niej myślę, że informacja miała sens: korki po wypadku na solidarności. Poza tym wierz mi, gdybym posiedział te dwie min dłużej, to i tak wątpię żebym zauważył ten błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest BMW to jest Merol 5tka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego jak mimo sygnalizacji ze wszystkich stron kazdy tam jezdzi na zoltym albo na czerownym trzeba uwazac na takie osoby bo inaczej bedzie tak jak widac wyzej na zdjeciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że Panowie Policjanci nie zadbali o to by z miejsca kolizji uprzątnięto wszsytkie części należące do rozbitych aut. Zjeżdżając z ronda w lewo w solidarności można uszkodzić samochód o leżącą belkę/wzmocnienie, a po drugiej stronie wala się inny złom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze o godz.5.00 w Lublinie na Unii Lubelskiej został przejechany ze skutkiem śmiertelnym mężczyzna . Taką informację przekazał taksówkarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...