Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki: Karambol na ul. Filaretów, tir w rowie na drodze nr 19

Utworzony przez dfgfg, 18 listopada 2011 r. o 08:21
Może napiszcie lepiej kolejny artykuł, że jest ślisko, bo to masakra co się dzieje na drodze. A drogi ? Nie posypane niczym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby drogowcy zaspali ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mózg w domu został panie kolego i trzeba aż o tym pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o kontakt poszkodowanych w kolizji na filaretów w celu złożenia pozwu zbiorowego (10 osob minimum) przeciwko zarzadzcy wiaduktu ze droga nie byla posypana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczestnik kolizji napisał:
prosze o kontakt poszkodowanych w kolizji na filaretów w celu złożenia pozwu zbiorowego (10 osob minimum) przeciwko zarzadzcy wiaduktu ze droga nie byla posypana
Kontaktować prosze sie na email w3bpro@gmail.com , dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, drogowcy zaspali a kierowcy się dziś rano obudzili i wydaje im się, że dalej jest lato. Mijał mnie ponad setką taki jeden matołek. I pewnie każdy taki uważa się za świetnego kierowcę tylko inni są winni. A drogowcy zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oponki na zimowe to się zmieniło? Wszyscy szukają winnych a sami sobie są winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas19s napisał:
A oponki na zimowe to się zmieniło? Wszyscy szukają winnych a sami sobie są winni
Na takim lodowisku i tak niewiele by to zmieniło... Ale prawdą jest, ze pewnie nie pozmieniali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do uczestników zdarzenia: było jechac 50 a nie stówą, zresztą trzeba myśleć, a nie wszyscy stówą przez miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanych w wypadkach www.kancelariaanlex.pl lub 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas19s napisał:
A oponki na zimowe to się zmieniło? Wszyscy szukają winnych a sami sobie są winni
zanim cos napiszesz warto sie zastanowic jechal przez ten wiadukt na sekundy przed tym zdarzeniem i mimo opon zimowych oraz minimalnej predkosci kierowanie i hamowani nie bylo praktycznie mozliwo bo wiadukt byl niczym lodowisko a dodatkowo sytuacje sprowokowalo dwoch kierowcow ktorzy staneli zaraz za wiaduktem na lewym pasie - i wg mnie to byl spory przyczynek do zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
do uczestników zdarzenia: było jechac 50 a nie stówą, zresztą trzeba myśleć, a nie wszyscy stówą przez miasto
bzdury wygadujesz - na tej nawierzchni - czyli zywy lod - praktycznie nie mialo sie kontroli nad samochodem nawet przy predkosci ok 40 km/h samochod nie dawal sie kierowac a kazda proba uzycia hamulcow dawal dokladnie nic zero jechalem na chwile przed tym zdarzeniem przez ten wiadukt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczestnik kolizji napisał:
prosze o kontakt poszkodowanych w kolizji na filaretów w celu złożenia pozwu zbiorowego (10 osob minimum) przeciwko zarzadzcy wiaduktu ze droga nie byla posypana
a ja polecam odszukac keirowcow ktorzy wspanialomyslnie zastawili lewy pas zaraz za wiaduktem - bo to bezposrednio ich bezmyslne i niezgodne z przepisami zachowanie w polaczeniu z oblodzeniem dalo taki a nie inny efekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jechałem bezpośrednio za tym białym LANOS-em. Jakoś udało mi się go wyminąć bo auto jadące za mną już uderzyło w barierki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...