Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten kretyn na fabrycznej przebiegal przez pasy w ogole nie patrzac czy cos jedzie. Szkoda kierowcy Alfy Romeo, starszy Pan bedzie mial problem przez jakiegos idiote...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie,że ludzie czasami w ogóle nie uważają-mam tu na myśli pieszych,którzy często"sami bestii wpychają głowę do pyska". Jeżdżę samochodem,to widzę co się dzieje-tylko,że ja zawsze stosuję Zasadę Ograniczonego Zaufania i w miejscach"zagęszczenia ludzi"znacznie(a nawet i bardzo) zmniejszam prędkość. Prawda jest też taka-no nie oszukujmy się!-że wielu pieszych jest bezczelnych i w ogóle nie schodzi z drogi. Mnie rodzice zawsze uczyli,że trzeba schodzić na pobocze gdy nadjeżdża samochód-z tego powodu w zimie nieraz śnieg z butów wytrzepuję-bo uciekam na pobocze z powodu nadjeżdżającego auta. Niestety-wielu pieszych nawet nie ma zamiaru ustąpić i maszeruje szosą nie zważając na samochody. Jakieś 2 tyg. temu widziałem 2 starsze kobiety,które nieomal wpadły pod trolejbus,który skręcał z ul.Fabrycznej na Wolską-w ogóle nie rozglądały się na boki i przechodziły na czerwonym świetle. Miały ogromne szczęście,że był to trolejbus & bystry kierowca-bo gdyby to był jakiś młody szpaner,to panowie z Zakładu Pogrzebowego mieli by kolejne zlecenia... A na Rondzie Lubelskiego Lipca(przy mostku do ul.Zamojskiej) po godzinie 14-stej też widziałem Policję-to co tam się działo wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Ten kretyn na fabrycznej przebiegal przez pasy w ogole nie patrzac czy cos jedzie. Szkoda kierowcy Alfy Romeo, starszy Pan bedzie mial problem przez jakiegos idiote...
Jakbu "starszy pan" jechał z właściwą prędkością, wyhamowałby bez problemu nawet przed jakimś idiotą, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jechal zbyt szybko to idiota przelecialby przez samochod... po przejsciu dla pieszych nie biega sie i nie jezdzi rowerem, gdybys nie wiedzial PS> Co za kretynski system weryfikacji, DWSCH nie stac na nic lepszego. Kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Jakbu "starszy pan" jechał z właściwą prędkością, wyhamowałby bez problemu nawet przed jakimś idiotą, prawda?
rozumiem ze ty hamujesz z 50 km/z w 50 cm przed przejsciem, wez sie ogarnij tlumoku bo bzdury piszesz niesamowite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W du*** byłeś gówno widziałeś zakompleksiony frustracie. Jakbyś widział całą sytuację to nie pyskowałbyś. Gość bez orientu (nawet nie spoglądając w lewo czy nic nie jedzie) wbiegł na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według tego co piszecie, to mam nadzieję, że i pieszego potraktują stosownie za wkroczenie "bezpośrednio przed" jadący pojazd, co jest wg ustawy PRD przecież zabronione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...