Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyparli się, że źle pisali o posłance Gąsior Marek

Utworzony przez zajcew, 4 września 2012 r. o 17:10 Powrót do artykułu
Czy pani Gąsior pisze doktorat z bukieciarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś jej pisze pracę doktorską, czy sama to robi, ale wiem, że to ona jako jedyna pobiegła z kwiatami i gratulacjami do Grabarczyka. Do tego samego, który poprzez swoje działania powiedział: mam Lubelszczyznę gdzieś, S17 nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Nie wiem czy ktoś jej pisze pracę doktorską, czy sama to robi, ale wiem, że to ona jako jedyna pobiegła z kwiatami i gratulacjami do Grabarczyka. Do tego samego, który poprzez swoje działania powiedział: mam Lubelszczyznę gdzieś, S17 nie będzie.
Z tego co pamietam to właśnie dzięki Grabarczykowi mamy kasę na S17.... może to za ten bukiet:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo. Pani poseł. Nie słyszałem o niej od czasu wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pani poseł zrobiła dla lubelskiego ? Śmiem twierdzić, że - NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uu twarz się już trochę pomarszczyła - zabrakło photoshopa jak na plakatach wyborczych w paincie pani poginaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=40Q_1h13oJU[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego miasta, Pani Poseł, naszego miasta Lublina. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają jej szpilki. To nie ludzie – to wilki!... Niech żyje nam Pani Poseł sto lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistaPL napisał:
Co Pani poseł zrobiła dla lubelskiego ? Śmiem twierdzić, że - NIC
Jak to NIC - została posłanka naszego regionu,reprezentuje nas i bardzo godnie ośmiesza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki osiol z niej poslanke zrobil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza tym prokuratura też sie chyba nie spisała najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...