Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypróbuj nową toyotę iQ

Utworzony przez KK, 14 marca 2009 r. o 08:50 Powrót do artykułu
ZA DROGA ,ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA KUPIĆ WCALE NIE GORSZE AUTO I WIĘKSZE ,A TO TAKI MALUCH ,TAMTEN BYŁ CHOCIAŻ TANI,OCZYWIŚCIE TO MOJE ZDANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA 54 TYS MOŻNA KUPIĆ OD NIEMCA BMW LUB PASSATA FULL WYPAS ZE SKÓRĄ Z "MAŁYM PRZEBIEGIEM"(100 TYS/10 LAT), OD DZIADKA CO TO TYLKO DO KOŚCIOŁA JEŻDZIŁ I TO NIE W KAŻDĄ NIEDZIELĘ.DO TEGO JESZCZE UŻYWANY DRES W "PEWEXE" I FRYZURĘ NA ŁYSO ZROBIĆ U DOBREGO FRYZJERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd.. co za gów.. 56 tysięcy jeszcze. za golfa V z 2005 r. dałem 35 tys zł i mam 10 poduch, 1.9 TDI 105 KM, pełna elektryka, podwójny klimatronik, firmowe radio, ABS, Kontrole trakcji, system antypoślizgowy. Ludzi przecież to na gołe oko widać co lepsze. Po co takie gówn.. produkujecie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja pierd.. co za gów.. 56 tysięcy jeszcze. za golfa V z 2005 r. dałem 35 tys zł i mam 10 poduch, 1.9 TDI 105 KM, pełna elektryka, podwójny klimatronik, firmowe radio, ABS, Kontrole trakcji, system antypoślizgowy. Ludzi przecież to na gołe oko widać co lepsze. Po co takie gówn.. produkujecie???
Gówno to mnie obchodzi za ile i jaki masz samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTO.GDA.PL ZAPRASZA WSZYSTKICH MILOSNIKOW MOTORYZACJI NA SWOJE STRONY. TESTY , OGLOSZENIA, PUBLICYSTYKA. www.moto.gda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Toyota Plska źle sie czuje??!!! Kto kupi takie maleństwo za ... 54 tys zł ??!!! W dodatku to auto jest 2 a nie 4 osobowe jak reklamuje go Toyota. Z tyłu pomimo swoich 170 cm nie udało mi sie usiąść !!! Moze zmieści sie tam 3-4 letnie dziecko (bo starsze już na pewno nie) ale nie osoba dorosła !! To auto i jego cana to jakis chory żart "speców" od marketingi z Toyoty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja pierd.. co za gów.. 56 tysięcy jeszcze. za golfa V z 2005 r. dałem 35 tys zł i mam 10 poduch, 1.9 TDI 105 KM, pełna elektryka, podwójny klimatronik, firmowe radio, ABS, Kontrole trakcji, system antypoślizgowy. Ludzi przecież to na gołe oko widać co lepsze. Po co takie gówn.. produkujecie???
Kolego 10 to ty mozes ziec znaczków informujących o możliwości rozwinięcia sie poduszki w danym miejscu. A poduszek to ty masz ... 6 szt. (2 przednie, 2 boczne w przednich fotelach i 2 kurtyny rozciągajace sieod słupka A do C) Warto by było wiedzieć co się kupuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...