Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypuścili podejrzanego o gwałt. A on wyszedł i zgwałcił

Utworzony przez ~gość~, 19 października 2009 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Do odpowiedzialności powinien być pociągnięty sędzia, który wypuścił bandziora na wolność. Kobieta mogła być zastraszana i dlatego zeznawała tak , a nie inaczej. Teraz , gdy dopuścił się powtórnego ( zbiorowego ) gwałtu , powinien dostać taką karę , aby nikomu więcej nie zrobił krzywdy - więzienie i kastracja dla takich zboczków.Zadziwiające jest to , jak niektóre sądy są pobłażliwe dla takich bandziorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu -moralność i etyka nie idą w parze z przepisami prawa -wobec prawa sędzia postąpił w 100% słusznie i poprawnie dlatego nikt go nie pociągnie do odpowiedzialności Sędzia nie może prowadzić wolnej amerykanki i stosować przepisów w zależności od humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu -moralność i etyka nie idą w parze z przepisami prawa -wobec prawa sędzia postąpił w 100% słusznie i poprawnie dlatego nikt go nie pociągnie do odpowiedzialności Sędzia nie może prowadzić wolnej amerykanki i stosować przepisów w zależności od humoru
Jasne i dlatego mamy to , co mamy .Niektórzy sędziowie, bardziej litują się nad bandziorami , niż nad ofiarami przestępstw. I pewnie dzieje się tak , bo postępują w 100% wobec prawa. Przestań pisać takie banialuki . Zejdż z obłoków na ziemię. Gość ma rację. Niektórych sędziów powinno się wywalać na bruk, bo nie powinni byli nigdy nimi zostać. Dziwne , że jeden sędzia , potrafi surowo ukarać , a drugi wypuszcza na wolność.. Przecież obaj działają według tych samych przepisów prawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisałem że szkoda mi tej dziewczyny ale była trochę sama sobie winna i nijako sprowokowała całą sytuację. A dzisiaj powiem tak: skończony zwyrodnialcu czeka Cię wiele lat za kratami, będziesz pakowany w odbyt i po kilka razy dziennie,nie wiem czy to wytrzymasz.Masz przeje****,właściwie to koniec Twojego głupiego życia.Jeść będziesz na bardaszce nikt nigdy z ludzi nie poda Ci ręki.Jesteś skończonym idiotą. Bardzo ciemno Cię widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Do odpowiedzialności powinien być pociągnięty sędzia, który wypuścił bandziora na wolność. Kobieta mogła być zastraszana i dlatego zeznawała tak , a nie inaczej. Teraz , gdy dopuścił się powtórnego ( zbiorowego ) gwałtu , powinien dostać taką karę , aby nikomu więcej nie zrobił krzywdy - więzienie i kastracja dla takich zboczków.Zadziwiające jest to , jak niektóre sądy są pobłażliwe dla takich bandziorów.
Masz Gościu absolutną rację. Wielokrotnie dochodziłam do tego samego wniosku: ci, którzy decydują o wypuszczeniu oskarżonego na wolność, powinni mieć na tyle mocne przekonanie o braku jakiegokolwiek zagrożenia z jego strony,że mogą własnym podpisem poręczyć za osobnika. Jeśli nie są gotowi podjąć takiej odpowiedzialności, powinni się tysiąc razy zastanowić, nim wypuszczą go na kłopot innym, Bogu ducha winnym ludziom. Wierzę, że tak kiedyś będzie i dziwię się, że ci, którzy tworzą prawo,jeszcze na to nie wpadli, skoro idea taka gości w głowach przeciętnych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w najbliższym czasie zgwałci i zamorduje. I wtedy sędzia zacznie może myśleć. A najlepiej żeby zgwałcił mu córkę, siostrę lub żonę. Wtedy wyda inny wyrok. Czekajmy na rozwój wydarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymbardziej mi nie żal tej kretynki co ją teraz zgwałcicli, znała ich, wiedziała co to za element, wiedziała, ze wczesniej już kogoś zgwałcono i mimo to poszła z nimi pić. Nie mam pojęcia jak to nazwać, kompletnym brakiem odpowiedzialności czy skrajną głupotą. Zazwyczaj ofiary gwałtu nie proszą się o niego a ta idiotka owszem. Nie ma komu wspólczuć. Nie tej patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Wczoraj pisałem że szkoda mi tej dziewczyny ale była trochę sama sobie winna i nijako sprowokowała całą sytuację. A dzisiaj powiem tak: skończony zwyrodnialcu czeka Cię wiele lat za kratami, będziesz pakowany w odbyt i po kilka razy dziennie,nie wiem czy to wytrzymasz.Masz przeje****,właściwie to koniec Twojego głupiego życia.Jeść będziesz na bardaszce nikt nigdy z ludzi nie poda Ci ręki.Jesteś skończonym idiotą. Bardzo ciemno Cię widzę.
widzę, że masz ukryte pragnienia o których boisz sie otwarcie mówić - zgłoś sie do psychologa - powinien pomóc ci się wyzwolić z tak perwersyjnych marzeń z sobą w roli głównej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd upewnił się, że teraz już nie jest podejrzany, tylko winny. Tak właśnie działają polskie sądy To, że ktoś jest podejrzany to dla nich za mało. Trzeba czekać aż komuś łeb utną.... taaaa..... łeb na tacy podany sądowi - to jest dopiero dowód w sprawie - a i tak znajdą się wątpliwości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu -moralność i etyka nie idą w parze z przepisami prawa -wobec prawa sędzia postąpił w 100% słusznie i poprawnie dlatego nikt go nie pociągnie do odpowiedzialności Sędzia nie może prowadzić wolnej amerykanki i stosować przepisów w zależności od humoru
Innymi słowy - sędzia nie wymyśla prawa, on je tylko realizuje... nawet jeśli jest do bani. Czyli sędzia to takie narzędzie w rękach tworzących paragrafy. Co oni wymyślą, ten ma zrealizować. Nawet jak się z tym nie zgadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie nie da inaczej wykrecic czy wywinac to zawsze mozna skorzystac z uslug jakiegos waznego POreczyciela: http://tnij.org/poreczyciel , ze o natychmiastowej wplacie kaucji nie wspomne ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam w ten t.zw. wymiar sprawiedliwości jakos nie wierzę. A wypuszczanie przestępców to już prawidłowość. Vide : wypuszczono zabójcę i gwałciciela zamieszkałego przy ul. Lipowej 18. Minęło kilka lat i facet zniknął. Druga sprawa wypuszcza się faceta z aresztu, który kawałkami trotuaru rzucał w policjantów bo jak podała Pani Chatu : " jest włascicielem firmy". Czyli jak masz firmę to możesz drugiego walić trotuarem w łeb. Ale teraz dopiero będzie sprawa. Stary lis i cwaniak ( byly radny Forum Samorządowego) Prezes MPWiK przez kilka lat na stanowisku rzecznika prasowego zatrudniał żonę sędziego. I teraz UM Lublin ma kłopot bo odwołał Pana Prezesa. Już przed sprawą sąd zakwestionował statut firmy po odwołaniu Pana Prezesa. Jestem w 100%, że Pan Fijałka sprawę z UM wygra. Warto mieć takiego anioła stróza w rękawie. Wtedy wystarczy Go w odpowiednim momencie wyciągnąć na wierzch. Moja uwaga jest taka: jeżeli Ta Pani żona sędziego wygrała konkurs na rzecznika prasowego MPWiK to niech pracuje dalej aż JEJ rec spuchną. Gorzej jak żadnego konkursu nie było i Pan Prezes wybrał kandydata z wolnej ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Do odpowiedzialności powinien być pociągnięty sędzia, który wypuścił bandziora na wolność. Kobieta mogła być zastraszana i dlatego zeznawała tak , a nie inaczej. Teraz , gdy dopuścił się powtórnego ( zbiorowego ) gwałtu , powinien dostać taką karę , aby nikomu więcej nie zrobił krzywdy - więzienie i kastracja dla takich zboczków.Zadziwiające jest to , jak niektóre sądy są pobłażliwe dla takich bandziorów.
To nie Sądy tylko niedouczony sędzia. Dlaczego prasa nie podaje nazwiska sędziów mecenasów łobuzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu -moralność i etyka nie idą w parze z przepisami prawa -wobec prawa sędzia postąpił w 100% słusznie i poprawnie dlatego nikt go nie pociągnie do odpowiedzialności Sędzia nie może prowadzić wolnej amerykanki i stosować przepisów w zależności od humoru
Kpisz czy o droge pytasz? Ciekawe co bys powiedzial gdyby ten kolejny gwalt byl na Tobie albo na kims z rodziny najblizszej - np na dziecku czy wlasnej zonie? To niemal tak jak z instytucja poreczenia http://tnij.org/poreczyciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPUŚCIĆ ZBOCZEŃCA JEST NADZIEJA ŻE ZGWAŁCI CÓRKĘ SĘDZIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tymbardziej mi nie żal tej kretynki co ją teraz zgwałcicli, znała ich, wiedziała co to za element, wiedziała, ze wczesniej już kogoś zgwałcono i mimo to poszła z nimi pić. Nie mam pojęcia jak to nazwać, kompletnym brakiem odpowiedzialności czy skrajną głupotą. Zazwyczaj ofiary gwałtu nie proszą się o niego a ta idiotka owszem. Nie ma komu wspólczuć. Nie tej patologii.
SKĄD TA PEWNOŚĆ,ŻE WIEDZIAŁA O TYM ŻE WCZEŚNIEJ JUŻ KOGOŚ ZGWAŁCIŁ?????????????NO RACZEJ SIĘ JEJ TYM NIE CHWALIŁ!!!!! SAM JESTEŚ KRETYNEM!!! INACZEJ BYŚ MOWIŁ JAKBY ZGWAŁCILI CI SIOSTRĘ, ŻONĘ,DZIEWCZYNĘ.....A POZA TYM DŁUGOŚĆ ICH ZNAJOMOŚCI NIE MA NIC DO TEGO!GWAŁTY RÓWNIEŻ ZDARZAJĄ SIĘ W W MAŁŻEŃSTWIE W Z POZORU DOBRYCH RODZINACH, MAŁZEŃSTWACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAAAAAAAAAA napisał:
SKĄD TA PEWNOŚĆ,ŻE WIEDZIAŁA O TYM ŻE WCZEŚNIEJ JUŻ KOGOŚ ZGWAŁCIŁ?????????????NO RACZEJ SIĘ JEJ TYM NIE CHWALIŁ!!!!! SAM JESTEŚ KRETYNEM!!! INACZEJ BYŚ MOWIŁ JAKBY ZGWAŁCILI CI SIOSTRĘ, ŻONĘ,DZIEWCZYNĘ.....A POZA TYM DŁUGOŚĆ ICH ZNAJOMOŚCI NIE MA NIC DO TEGO!GWAŁTY RÓWNIEŻ ZDARZAJĄ SIĘ W W MAŁŻEŃSTWIE W Z POZORU DOBRYCH RODZINACH, MAŁZEŃSTWACH!!!!
Nie krzycz, każdy tutaj potrafi czytać. Przede wszystkim nie zadaję się z patologią, podobnie jak inne osoby z mojej rodziny. Mylisz pojęcia, niestety, a szkoda. Zazwyczaj do przemocy dochodzi w patologicznych rodzinach z problemem alkoholowym. Jeżeli 19 letnia dziewczyna sama idzie w podejrzane towarzystwo żuli i pije z nimi alkohol do nieprzytomości to kim wg was ona jest jak nie zwykłą meliniarą. Nie pochwalam tego co zrobiło te towarzystwo, ale też nie współczuję tej deb***nej panience. Żadna normalna osoba nie czekalaby tyle czasu ze zgłoszeniem o popełnieniu przestępstwa czyli albo dziewczyna jest upośledzona albo tak jak wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie krzycz, każdy tutaj potrafi czytać. Przede wszystkim nie zadaję się z patologią, podobnie jak inne osoby z mojej rodziny. Mylisz pojęcia, niestety, a szkoda. Zazwyczaj do przemocy dochodzi w patologicznych rodzinach z problemem alkoholowym. Jeżeli 19 letnia dziewczyna sama idzie w podejrzane towarzystwo żuli i pije z nimi alkohol do nieprzytomości to kim wg was ona jest jak nie zwykłą meliniarą. Nie pochwalam tego co zrobiło te towarzystwo, ale też nie współczuję tej deb***nej panience. Żadna normalna osoba nie czekalaby tyle czasu ze zgłoszeniem o popełnieniu przestępstwa czyli albo dziewczyna jest upośledzona albo tak jak wyżej.
No nieźle dla mnie ty jesteś patologią ze znieczulicą społeczną. "Inteligent z wyższych sfer" - nie no w ogóle kto ci pozwolił wypowiadać się w takich kwestiach gdzie krzywdzeni są ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejton napisał:
No nieźle dla mnie ty jesteś patologią ze znieczulicą społeczną. "Inteligent z wyższych sfer" - nie no w ogóle kto ci pozwolił wypowiadać się w takich kwestiach gdzie krzywdzeni są ludzie.
Istnieje coś takiego jak wolność wypowiedzi i nie ty decydujesz o tym kto i w jaki sposób ma się wypowiadać. Jezeli tak ci żal tej poszkodowanej to może zamiast siedzieć na forum jakoś jej pomożesz, "wspólczujący" człowieku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='20.10.2009, 10:08:59' post='182502'] Nie krzycz, każdy tutaj potrafi czytać. Przede wszystkim nie zadaję się z patologią, podobnie jak inne osoby z mojej rodziny. Mylisz pojęcia, niestety, a szkoda. Zazwyczaj do przemocy dochodzi w patologicznych rodzinach z problemem alkoholowym. Jeżeli 19 letnia dziewczyna sama idzie w podejrzane towarzystwo żuli i pije z nimi alkohol do nieprzytomości to kim wg was ona jest jak nie zwykłą meliniarą. Nie pochwalam tego co zrobiło te towarzystwo, ale też nie współczuję tej deb***nej panience. Żadna normalna osoba nie czekalaby tyle czasu ze zgłoszeniem o popełnieniu przestępstwa czyli albo dziewczyna jest upośledzona albo tak jak wyżej. [/qu jakie podejrzane towarzystwo?a może po prostu zrobili na niej dobrej wrażenie?wzbudzali zaufanie?a ty jestes taki swięty,że nigdy alkoholu nie piłeś?!może i nie zadajesz się z patologią ani twoja rodzina ale wiedz że taka krzywda może się przydarzyć każdemu nawet jak się wraca z pracy, od rodziny,z kościoł itp.....skąd wiesz,że ta dziewczyna pochodzi z patologicznej rodziny?a może z tzw. dobrego domu, gdzie rodziców oprócz kariery nic nie obchodzi i szukała zrozumienia gdzie indziej!!!nie zgłosiła tego wczesniej na policje bo może sie wstydziła albo bała, że policja potraktuje ją jakby sama była sobie winna!nie ma nic do tego ze badania DNA po upływie miesiąca nie potwierdzą gwałtu ale potwierdzi to psycholog jak w wielu sprawach m.in. o molestowanie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...