Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe który frajer z czechowa sie pierwszy rozj.ebie w puszce?
to dawaj gitesie namiar na siebie jak twardy jestes taki na necie,giets to chyba taki nick bo oczerniasz dobrych chlopakow,zaden sie nie rozjebie bo i nie ma do czego,rozjebał to się wielce poszkodowany,który plantację marichuany miał i gonił ją na lewo i prawo,a jak przyszedł przypał to rozpier***ił się,ot cały kozak.Zastanówcie się2 razy za nim cos napiszecie bo nie znacie sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy, zarówno sprawcy jak i ofiara to dno spoleczne drobne bandziorki z czechowa, niby mafia lubelska buhhahahah cos ukradna kogos pobija jak to dresy intelektualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z twarzy widac ze wszyscy to intelektualna elita czechowa, to osedle juz dawno jest dla obszczymurków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie znam calej sprawy od przyslowiowej podszewki, ale wnioskujac z opisanych czynow smiem mniemac, ze owi trzej mlodzi mezczyzni wykazuja sie wielkim deficytem intelektualnym, a wiec nie powinni byc skazani na pobyt w zakladzie karnym, ale jekies dlugoletnie leczenie psychiatryczne... Przeciez zawsze istnieje nadzieja na wyleczenie. kazdemu nalezy dac szanse w zyciu i stworzyc warunki do bezkolizyjnego funkcjonowania w spoleczenstwie. Bez "psychuszki" zaprzepaszczamy takie szanse...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszystkie internetowe kOOrwy, jeszcze wyjda i beda was ruchac w du?pe! chwdp je)ba*c rudego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pfff.. Znam te szumowiny , ja za bratem mieszkałem w bloku z nim :) Już gdy "Sylwester S." i jego brat A.R.O dorastali były same problemy z nimi.  Od najmłodszych lat klasyczne prójdupy :)  Całe życie wstyd tylko było ich znać. Już dawno szczylwester powinien być zutylizowany. Łaził i kombinował coś , a jak nie wykombinował to wyżebrał od małolatów. Kicha straszna. Teraz społeczeństwo będzie go utrzymywać.  Jak wyjdzie 6mc przed końcem kary , będzie nadal nikim.  Pozdrawiam z UK łachudry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pfff.. Znam te szumowiny , ja za bratem mieszkałem w bloku z nim :) Już gdy "Sylwester S." i jego brat A.R.O dorastali były same problemy z nimi.  Od najmłodszych lat klasyczne prójdupy :)  Całe życie wstyd tylko było ich znać. Już dawno szczylwester powinien być zutylizowany. Łaził i kombinował coś , a jak nie wykombinował to wyżebrał od małolatów. Kicha straszna. Teraz społeczeństwo będzie go utrzymywać.  Jak wyjdzie 6mc przed końcem kary , będzie nadal nikim.  Pozdrawiam z UK łachudry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pfff.. Znam te szumowiny , ja za bratem mieszkałem w bloku z nim :) Już gdy "Sylwester S." i jego brat A.R.O dorastali były same problemy z nimi.  Od najmłodszych lat klasyczne prójdupy :)  Całe życie wstyd tylko było ich znać. Już dawno szczylwester powinien być zutylizowany. Łaził i kombinował coś , a jak nie wykombinował to wyżebrał od małolatów. Kicha straszna. Teraz społeczeństwo będzie go utrzymywać.  Jak wyjdzie 6mc przed końcem kary , będzie nadal nikim.  Pozdrawiam z UK łachudry. 
  podoba mi sie pana slowo zutylizowany , tak wlasnie , nie skazany na kare smierci , ale zutylizowany jak smiec  , kiedy zaczniemy traktowac takich smieci na to jak zasluguja , pozdrawiam , tez z UK :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester wybral swoja drogę ale ARO byl przeciwieństwem brata zawsze wszystkim pomagał więc nie rozumiem dlaczego ktoś chlopaka ocenia po okladce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są osiedlowe lachudry wiecznie bez sary na sępa. Niedorozwinięty Sylwester i Dawidzio co kanapki w szkole kradł wstyd ich znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester po odsiadce nic się nie zmienił sęp i debil tylko chlaja i cpaja z dawidziem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d............. zwiazal sie z prostytutka zostawil dziecko dla dziwki z balaganu. jego byla go pogonila sama dziecko wychowuje a on niech sobie wali tego szlaufa z balaganu co wszystko za *** ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...