Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrzuceni na bruk. Wszyła załatwić sprawę, jak wróciła skuwali już ściany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Co sobie wszyła? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no skandal człowiek chce z własnym majątkiem zrobić co chce. Niech te pajace z akcji lokatorskiej wezmą ich do siebie. Tak najprędzej im pomogą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymusowo dokwaterować tych ludzi do tego lewackiego ciula z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej i po kłopocie. Wszyscy będą zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba stawać po stronie słabszych, nie można przyjść i wywalić kogoś na bruk. Nasz kraj to nie te standardy (a przynajmniej jeszcze nie te, bo jak będzie to kto wie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziękujcie solidarnościowcom z  lat 80,ielismy my na dole zyć godnie, gdzie te spełnione postulaty,  bo za komuny czegoś takiego nie było. Nie bylo bezdomnych, wyrzucanych, bezrobotnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję tej Pani, lecz jeśli właściciel lokalu mówi nie chcę mieć z Panią umowy najmu to powinna to uszanować. To nie jest jej własność. To tak jakbym od wypożyczalni np. samochodów zarzadal dożywotniego użytkowania auta i to po mojej cenie. Trzeba mieć szacunek do czyjeś własności i mieć honor. sytuacja wyglada tak: pasuje mi tu mieszkać i nidzie nie pójdę. Nie muszą mieszkać u rodziny i znajomych bo jest wiele mieszkań do wynajęcia w Lublinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłoście się do byłej minister, obecnie europosłanki Łybackiej z sld..Ona taka dobra! Przygarnie, ugości, zamelduje w apartamentach. Co wieczór postawi butelczynę  Johnny Walker black label, będzie wesoło, walcie do niej śmiało. Wielokrotnie, w swoich wystąpieniach sejmowych, gdy była posłem, deklarowała chęć pomocy ludziom   "poszkodowanym przez los", czyli takim, których nie stać nawet na pół litra denaturatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawactwo uważa, że w Polsce nie trzeba się troszczyć o obywateli. Nie radzą sobie, to na bruk, niech zdychają. Prawactwo tak uważa dopóki ich nie dotknie jakikolwiek problem w życiu. Wtedy się okazuje, że te ich prawackie bajdurzenia, to wycieranie sobie gęby tymi patriotycznymi sloganami do niczego się nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech te 664 osoby, tak przejęte losem tej pani, złożą się , wykupią dla niej i jej partnera, apartament  w hotelu DONALD TRUMP TOWER przy Central Park West w Nowym Jorku, jakieś 5000 $ za dobę i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo współczuję tej Pani, lecz jeśli właściciel lokalu mówi nie chcę mieć z Panią umowy najmu to powinna to uszanować. To nie jest jej własność. To tak jakbym od wypożyczalni np. samochodów zarzadal dożywotniego użytkowania auta i to po mojej cenie. Trzeba mieć szacunek do czyjeś własności i mieć honor. sytuacja wyglada tak: pasuje mi tu mieszkać i nidzie nie pójdę. Nie muszą mieszkać u rodziny i znajomych bo jest wiele mieszkań do wynajęcia w Lublinie....
Usprawiedliwiasz zwykłe sk*rwysyństwo!!! Bo to nie może być tak, że mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu, regularnie opłacasz czynsz i inne rachunki. Wychodzisz, jak co dzień do pracy, aż pewnego razu okazuje się, że właściciel pod twoją nieobecność wywalił z mieszkania wszystkie twoje rzeczy i postanowił zrobić sobie "remont". Sorry, to nie Rosja tylko Unia Europejska i tu obowiązują pewne zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LAL zamiast walczyć, niech opłaci im mieszkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast łazić i zawracać gitarrę różnym ludziom, wzięłaby się baba do roboty i zapłaciła czynsz- taką mam koncepcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zamiast łazić i zawracać gitarrę różnym ludziom, wzięłaby się baba do roboty i zapłaciła czynsz- taką mam koncepcję.
Zamiast pisać bzdury najpierw zapoznałbyś się ze sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jadą do wałęsy mieszkać, ma duży dom, bo obiecywał nam tym na dole godne życie, chociaż za komuny nie było bezdomnych, bezrobotnych (bo dostawali nakaz pracy), wyrzucanych na bruk itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal bezdusznosc nie wiem brak slow aby okreslic taka znieczulice tak nie zachowuja sie ludzie to bezduszne monstrum bez serca i sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo tej pani współczuję, szkoda że właściciel się nie wypowiedział co skłoniło go do takich działań? Zawsze jest jakaś druga strona medalu. Czy była jakaś forma kontaktu, czy były jakieś rozmowy? Bo jak tak bez niczego ktoś wpada sobie ściany skuwać no to jest straszna ludzka nieprzyzwoitość. Jeśli właściciel chce żeby ktoś się wyniósł to się mu daje wypowiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę, że nastąpiło to nagle, bez wiedzy lokatorów. Prywatny dom, wypowiadam lokal ale nie, ja się nie wyprowadzę! I mają jeszcze jakieś prawa! Chory kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkamy w dzikim kraju. Ten kto ma pieniądze jest nie do ruszenia. Nie boi się sądów, urzędów , nakazów i zakazów. Robi co chce. Róbta co chceta - tak przez lata wmawiał ludziom Bolek i tak już zostało. Polska transformacja. Ubeki i komuniści zamienili się w biznesmenów, kto był uczciwy i biedny dalej nic nie ma i można go zdeptać i upodlić. Dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten partner to ma czysty życiorys w prokuraturze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąść kredyt, kupić sobie mieszkanie i w nim zamieszkać. Z partnerem wejść w związek małżeński (najlepiej w kościele) to będzie się miało wyższą zdolność kredytową. Nie trzeba będzie poniżać się i naprzykszać jakimś najemcom. Ba, jak się kupi większe mieszkanko, to jeden pokój można nawet wynająć dwóm studentom i sobie w ten sposób podreperować budżet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...