Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wywalić muszyńskiego bo robi prywate,rozdaje stołki dla kumpli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnijcie jeszcze Mariana Jakubiaka. Tak tego Jakubiaka co wyleciał za brak kompetencji z PZL Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzidek napisał:
Dzienniku, dobrze, że piszecie o takich sprawach. Nie bójcie się tego robić i nie ulegnijcie jakimkolwiek naciskom. Zdecydowanie DW zrobił więcej pozytywnego niż złego, a w nagłaśnianiu afer jesteście zasłużenie na 1. miejscu.
Człowieku!? O czym Ty piszesz??? Ten artykuł jest autorstwa magdaleny bożko - TUBY PROPAGANDOWEJ ludzi z zarządu lotniska. Weź się obudź i poczytaj co ta pani od lat wypisuje i jak wychwala "dokonania" zarząd PLL. Są ludzie, którym wyrządziła wiele krzywdy wyśmiewając w swoich jednostronnych artykulikach problemy lokalnej ludności ograbionej przez PLL. Myślę że właśnie za te "dokonania" otrzymała jakiś czas temu nagrodę dziennikarską. Miałem okazję poznać tę panią i czytałem jej zmanipulowane artykuły (znanych wydarzeń), które zupełnie mijały się z prawdą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O ponownym zatrudnieniu Andrzeja G. nic nie wiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk. – Nie znam decyzji operacyjnych prezesa Muszyńskiego. Być może wiąże się to z dopuszczeniem lotniska do użytkowania i jest on niezbędny do kontynuowania pewnych działań – mówi prezydent Żuk" Andrzej G. jest NIEZBĘDNY, zapamiętajcie to fundatorzy tego lotniska. A fundatorami nie są prywatne firmy tylko wasze podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...