Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysadzili 60-metrowy komin w Lublinie

Utworzony przez lublin miasto nepotyzmu, 30 lipca 2011 o 10:18 Powrót do artykułu
60 metrow haha przez noc urosl o 20 metrow niezle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może uda mi się ta chwile nagrać widzę ten monument przez okno
0
Eh niech ktoś nagra w dobrej jakości, ja bym nagrał ale mam zepsutą kamerę, a telefon nagrywa gorzej niż chlebak więc mija się z celem.
0
ja nagram i wsadze na JUTUBA
0
Ja zaś tkwiłem na balkonie z aparatem włączonym ponad 15 m i czekałem na sygnał syren których nie usłyszałem, i niestety nie udało mi sie nagrać tego niecodziennego widoku.;/
0
Ok 15:15 było słychać buuum, komin poszedł w dół
0
nagrał ktoś?
0
Jakoś bardzo żałuję tego komina - był piękny - kształt, kolor, historia. Lubiłam na niego patrzeć - nawet mój syn (6lat) wie, że to ulubiony komin mamy w mieście:) Nie ma ulubionego komina.... Szkoda... Wam też się podobał???
0
a gdzie niby te sygnały były? bo mieszkam tam blisko a jakoś nie słyszałam
0
umyj uszy!
0
wolę mieć brudne uszy jak stwierdziłeś kolego niż omamy słuchowe bo widzę że nie jestem jedyną osobą która nie słyszała sygnałów
0
http://www.youtube.com/watch?v=L0ogDOTbnhQ ale kosa...
0
"2,5 tys. gruzu" ??
0
http://www.youtube.com/watch?v=CgAe3YyUwV4 troche bliżej nagrywane
0
z czego by ten komin?? 2,5 tys kg gruzu?? tyle to dobry samochód waży
0
lublin miasto nepotyzmu napisał:
60 metrow haha przez noc urosl o 20 metrow niezle
Od początku swego istnienia mierzył 60 metrów-widocznie jakiś niedoinformowany jesteś
0
słabo się zawalił,liczyłem że złoży się jak WTC. Lepsze petardy to na sylwestra puszczałem
0
KOMIN
0
W drugiej minucie słychać strzały!!
0
Asia napisał:
Jakoś bardzo żałuję tego komina - był piękny - kształt, kolor, historia. Lubiłam na niego patrzeć - nawet mój syn (6lat) wie, że to ulubiony komin mamy w mieście:) Nie ma ulubionego komina.... Szkoda... Wam też się podobał???
dla ludzi z Kaliny i Tatar ten komin to taki symbol Lublina...podobnie zreszta jak cukrownia;)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: