Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto wymyślił takie mocowanie tak dużego elementu z rury? Śruby są za słabe (nie utwardzone) i powyginały się pod dużym naporem ciężaru i wiatru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam oj tam ale działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołnierz wyrwało z mięsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił takie mocowanie tak dużego elementu z rury? Śruby są za słabe (nie utwardzone) i powyginały się pod dużym naporem ciężaru i wiatru.
  Kryterium przetargu - zapewne 100% cena... Reszta nieważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakoróbstwo, bylejakość, na odwal, jakoś to będzie, nic się nie stanie, byle do jutra. PRL jednak dalej tkwi w ludzkich umysłach, zwłaszcza tutaj na wschodzie Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie niech się stanie tragedia. Po co działać? Za miesiąc może usunie może i nie wogole nie powinien zagrażać itd Czy Ci urzędnicy myślą i odpowiadają za co kolwoek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast powinni zabezpieczyć ten wysięgnik! Za miesiąc będzie za późno, na moje oko może się urwać lada moment!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, po raz kolejny widać niekompetencję Miasta, które nie potrafi wyegzekwować najprostszej rzeczy a zapisy w przetargach wołają o pomstę do nieba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dojdzie do tragedii to się nie zdziwie jakby rząd wymyślił jakieś wymówki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dojdzie do tragedii to bym się nie zdziwiła gdyby rząd wymyślił jakieś wymówki..... p.s źle napisała uprzednio (zjadłam kilka słów) :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero jak spadnie to na łeb jakiemuś radnemu lub posłowi, będzie wielkie larum i szukanie winnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo popracowałby w prywatnej firmie urzędnik odpowiedzialny za takie zapisy w umowie jak ten miesiąc na naprawę gwarancyjną? 15 minut?  Panie Prezydencie Żuk może czas pozbyć się takich "fachowców"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale światła działają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wizytówka miasta dla wjeżdżających Uwaga! w tym mieście grozi Ci niebezpieczeństwo, POLSKA C, Strefa Dziadostwa it. Przyjezdni po wyjeździe z Lublina, mają się cieszyć , że pobyt przeżyli. W końcu Miasto Inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają jak się słucha wyjaśnień tego człowieka. Wynika z nich, że skoro firma ma miesiąc na usunięcie awarii to przez ten zaczarowany czas nic się nie ma prawa wydarzyć. Druga sprawa to jak na usunięcie tego typu awarii można było ustalić miesięczny okres czasu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na tym skrzyzowaniu stal samochod strazy pozarnej z wlaczonymi kogutami. Jak rozumiem, chlopaki zabezpieczali miejsce. Bo straz wiejska byla zajeta innymi arcywaznymi sprawami. Swoja droga to moze prokuratura lub policja powinna sie zajac ta sprawa - art. 231 kodeksu karnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Umowa przewiduje jednak dość długi czas na usunięcie awarii. – Wykonawca ma na to miesiąc." Kto podpisuje takie umowy ?? Teraz jestem w stanie sobie wyobrazić umowę na ten bałagan z sygnalizacją świetlną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa, czyli jak ten sygnalizator całkiem odpadnie, to zgodnie z umową przez miesiąc na skrzyżowaniu nie będzie świateł na tym kierunku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu to spadnie i ubije kogoś.Jestem ciekawa co wtedy zrobią.Miesiąc casu na usunięcie usterki.....kpina jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że po "aqua, nie wiesz za co płacisz" długo nic mnie tu nie ździwi a tu proszę... miesiąc czasu na usunięcie usterki. Gdyby nie zatrudnienie na ciepłych posadkach w UM, "ratuszowi geniusze inwestycji" przy swojej inteligencji do końca życia nie wyszliby z bezrobocia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...