Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysocy świętowali w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez mężczyzna, 22 lipca 2012 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Nie to żebym był złośliwy ale większość kobiety na tych zdjęciach ma mówiąc wprost niewyjściowe twarze .. A ładna twarz jest dużo bardziej pociągająca niż wzrost.I raczej duża część płci męskiej wolała by niższą ale z ładną twarzą a niżeli takiego konia A i nie jestem jakimś karzełkiem bo zaraz pewnie tak ktoś mi zarzuci, mam 186 cm pokój !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mężczyzna napisał:
Nie to żebym był złośliwy ale większość kobiety na tych zdjęciach ma mówiąc wprost niewyjściowe twarze .. A ładna twarz jest dużo bardziej pociągająca niż wzrost.I raczej duża część płci męskiej wolała by niższą ale z ładną twarzą a niżeli takiego konia A i nie jestem jakimś karzełkiem bo zaraz pewnie tak ktoś mi zarzuci, mam 186 cm pokój !
E tam, nie przesadzaj , na tych zdjęciach mało co widać, większość to nogi albo stopy, więc nie oceniaj pochopnie A może to z zazdrości bo 4 cm Panu brakuje żeby sie do takiego klubu zapisać?;P heh swoją drogą mi 3 Pozdrawiam i więcej optymizmu , uroda to nie wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co za krasnal zdjęcia robił wszystkie od dołu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
News dnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 6 wyjatkowo udane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mężczyzny - super mistera, znawcy kobiecego piękna. Miło by było, abyś nie obrażał moich koleżanek. Czytając Twoją nisko intelektualną wypowiedź to jedynie do czego mogę Ciebie porównać to do zwykłej świni, nie obrażając przy tym świni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mężczyzny - super mistera, znawcy kobiecego piękna. Miło by było, abyś nie obrażał moich koleżanek. Czytając Twoją nisko intelektualną wypowiedź to jedynie do czego mogę Ciebie porównać to do zwykłej świni, nie obrażając przy tym świni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...