Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Ale przewagą naszego miernika było to, że działał w sposób natychmiastowy i był dostępny publicznie, dla przysłowiowych gospodyń domowych" No pewnie, żadna gospodyni nie nastawiła garnka z zupą nie sprawdziwszy wcześniej poziomu radioaktywności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tyś - nie przesadzają? Taki miernik można kupić os 1500 zł do 5 tys za na prawdę profesjonalny sprzęt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ale przewagą naszego miernika było to, że działał w sposób natychmiastowy i był dostępny publicznie, dla przysłowiowych gospodyń domowych" No pewnie, żadna gospodyni nie nastawiła garnka z zupą nie sprawdziwszy wcześniej poziomu radioaktywności.
Tak, bo jak zbliża się podmuch radioaktywny to garnki indukcyjne same się grzeją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tyś - nie przesadzają? Taki miernik można kupić os 1500 zł do 5 tys za na prawdę profesjonalny sprzęt...
To idź i im powiem, bo może nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 50tys? Złóżcie grant o 500tys, a co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może on się wcale nie zepsuł!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydem jest to, że na UMCS nikt nie napisał wniosku grantowego na czas, aby utrzymać ten miernik. Przykro mi to stwierdzić, jako absolwentowi 2 wydziałów UMCS, ale ta uczelnia totalnie dziadzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było jodu ani cezu? hehe a ja widziałem że był, i był jod nawet w momencie wygaszenia, tyle że obecnie już pisze że nie wykryty. kłamstwa, cez pojawiał się kilkakrotnie w tym roku :/ nie wiem czy było go wiele ale monitor go wykrywał. jod pojawiał się bardzo często pod koniec roku tylko w nocy, w tym roku także i w dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było jodu ani cezu? hehe a ja widziałem że był, i był jod nawet w momencie wygaszenia, tyle że obecnie już pisze że nie wykryty. kłamstwa, cez pojawiał się kilkakrotnie w tym roku :/ nie wiem czy było go wiele ale monitor go wykrywał. jod pojawiał się bardzo często pod koniec roku tylko w nocy, w tym roku także i w dzień.
Chyba jadu a nie jodu !!!! I Jezu a nie cezu !!! Sami analfabeci czy na po alkoholu ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest to związane z geoinżynierią? Opylają nas jak kiedyś chłop kartofle Azotoxem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro 10 lat pracy tego urządzenia kosztuje 50k zł to jeden dzień pracy miernika kosztuje około 14 zł. Takich pieniędzy nie ma uczelnia...? wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Rektor takie zarządzanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Profesor mówi z jakich przyczyn przestał miernik działać to z takich przestał, a nie, że wysoka radioaktywność. Nie straszcie ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest to związane z geoinżynierią? Opylają nas jak kiedyś chłop kartofle Azotoxem.
Związki azotu dopiero wtedy są szkodliwe dla zdrowia , gdy dostają się do organizmów z wykorzystaniem biokatalizatora ( związku chemicznego inicjującego reakcję chemiczną ). Dlatego Azotox,  jeśli były zachowane zasady bezpieczeństwa przy jego stosowaniu był bezpieczny. Tak było za socjalizmu. A jak jest teraz ? Związki azotu dodaje się do paszy ,tzw. żywności...!!! I biokatalizatory tzw. trzeciego rzędu...!!! Proponuję doświadczenie !!! Kup 28 dkg szynki wieprzowej z ceną poniżej 24 zł za kilogram wsadź do zamrażalnika, po zamrożeniu wyjmij ,rozmroź i zobaczysz strukturę gąbki !!! To samo zrób z szynką wiejskiej produkcji ...i wyciągnij właściwe wnioski...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pan - taki kram. Dziadowska uczelnia. Władze przeznaczają miliony złotych na budowę obiektów, których za kilka lat nie będzie miał kto wykorzystywać (brak studentów). A tutaj rektorowi żal było 50 tys. złotych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech przestaną się ośmieszać i wreszcie zajmą się monitorem zamontowanym na budynku od strony Al. Racławickich. Od listopada 2015 r. straszy wyświetlaniem nie wiadomo czego. Jak nie macie sposobu naprawienia to go zdemontujcie. Wstyd! Tacy uczeni a to ich przerasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotopowielacz nie wytrzymał skażonego powietrza-taka prawda. Wystarczy wejść na strony pokazujące faktyczne zanieczyszczenie powietrza w Europie, by stwierdzić że powietrze w Lublinie w niektórych dniach jest bardziej skażone niż np na Śląsku przy koksowniach. Jednym z takich adresów jest "aqicin"-wpisz to haslo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqicn.org/map/poland/ - to mapa pokazująca jak skażone jest powietrze w Europie,Polsce i Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Proferorze dr. hab.! Dowodzik WTF (FLT) jest opublikowany, pomimo jego okazania tu i tam przed publikacją. Przecież pan wie, że jesli chodzi o kaliber sensacyjności, to wyprzedziłem największych geniuszy świata. Do tego dorzuciłem: A new method of solving the equation with given- któtko LWG Theorem, The direct proof of the Beal's Conjecture. The proof of the Erdős-Straus Conjecture. The proof of the Jeśmanowicz’s Conjecture. Disproof the Oesterlé–Masser Conjecture (the ABC Conjecture). The short proof of the Goldbach’s Conjecture. Best wishes, LWG P.S. A mówiłem, że najwazniejsze są patenty? A tak i UMCS to dziad, i LWG to dziad, i w ogóle RP, to dziad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech UMCS ogłosi całemu światu moje wyniki i wydrze na moją rzecz od USA należny mi szmal. Kopsnę wtedy co nieco dla UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...