Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysokie ceny wody na lotniskach. UOKiK pisze do portów lotniczych: Zmowa sprzedawców?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2017 r. o 22:46 Powrót do artykułu
Wysokość czynszu ( za automat czy punkt sprzedaży) jest tak wysoka, że i ceny sprzedaży muszą być wysokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na wszystkich lotniskach sprzedawana jest wyłącznie są wody kranowe firm pepsi i ciola? gdzie są polske marki : STAROPOLANKA, MUSYZNIANKA I INNE? KUPUJMY WODY Z POLSKICH FIRM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie każe kupowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej interesują ceny leków. Dlaczego niektóre preparaty mają tak kosmiczne ceny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba członków rad nadzorczych czymś przecież nakarmić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to już zauważyłam 10 lat temu, gdy przy odprawie wyrzucono mi buteleczkę wody a za chwilę okazało się, że lot będzie opóźniony 3 godziny. Pieniądze polskie były zapakowane i oddane razem z bagażem rejestrowym!! Bez grosza, bez wody- to tylko w Polsce można tak się znęcać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te ceny nie tylko na lotniskach ale na dworcach również za dwie butelki 0,5l cisowianki w sklepikach na dworcach w marketach można kupić 6x1,5l takiej wody. Narzut cenowy 250%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spekulanci nie mają żadnych skrupułów. Widać ją było szczególnie w krajach dotkniętych kataklizmami czy wojną, do których pomoc międzynarodowa wysyłała wodę 'PET'-owaną. Miejscowe cwaniaczki wchodziły w jej posiadanie i oferowały potrzebującym po horrendalnych cenach, często ludziom słabym, schorowanym, matkom z dziećmi... Parytet cen wody 'lotniskowej' pokazuje, że nie inaczej by było w innych krajach, także w wolsce dotkniętej posuchą. Rodzime cwaniaczki sprytnie by się obławiały na podstawowej potrzebie ludzi spragnionych wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ostatnio lecałam z portu Lublin -Torp niestety lot był opózniony o 3,5 godziny moze nie jest to duzo ale jednak. Do samolotu wpuszczono nas o godzinie 14   WYLOT MIAŁBYĆ  O 13) i tak do godziny 16.30 musielismy siedziec w samolocie. Niestety nikt nam nie zaproponował wody czy nawet jakiegoś batona. Nie jest to przyjemnie siedzieć w zamknietej puszce. Na pokładzie było sporo dzieci bo wiadomo ferie zimowe więc duzo wyjazdów. Dzieciaki wiadomo jak to dzieciaki szybka sie nudza i dały popalić i rodzicom i innym podróżujacym . W między czasie jeden z pasażerów dostał ataku paniki więc ratownicy zabrali pana z samolotu. Aby dalej nam sie nie nudziło obsługa samolotu nakazała nam wyjac swoje bagaże i sprawdzić czy jest ok, a następnie musieliśmy włozyć je spowrotem. Tak więc woda się nie nalezy w tanich liniach lotniczych a szkoda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już ktoś umarł z pragnienia? Kolejny sztuczny problem, tworzony przez socjalistów. Można wnieść wodę, chyba nawet 1 l, tyle, że w opakowaniach po 100 mll ze względu na bezpieczeństwo. Jak sie nie chce ktoś bawić w przelewanie albo szkoda 3,5 zyla to zawsze można się też napić z kranu, w Świdniku jest zbliżona do Nałęczowianki. Ja tak robię :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to nie zmowa,u złodziei to się nazywa prawem popytu i podaży!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dwa piwa na bezclowce w wawie zaplacilem 39 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać na wódę ,to i stać na wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...