Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tego strasznego miejsca nie jest w stanie uratowac zadna wystawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że ci, którzy wynajęli tam powierzchnię handlową płaczą głośno po nocach. Byłam tam 2 razy. Za pierwszym razem widziałam 3 klientów, za drugim dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha. Outlet który nie jest outletem tylko kolejną galerią sieciówek. Ktoś wogóle tam kupuje? Byłem raz i dziękuje, równie wzniośle można było nazwać Galerię Lubelską czy też to coś na Fabrycznej. A wystawa klocków lego przez szybę to już szczyt żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A owszem, bywam tam regularnie, co kilka tygodni i z zadowoleniem mogę powiedzieć, że w Outlet Center otwierają się kolejne ciekawe sklepy. A przedstawicielom innych galerii za ten "hejt" mogę podziękować, na mnie nie działa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego nie zbudowali współczesnych makiet fabryk Ursusa, EDY w Poniatowej, Cukrowni, Stoczni Hut i Kopalń. Czyżby już ich nie było???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się tam podoba, klimat jak w starej fabryce, całkiem inaczej niż tych szklankach. Klienci chodzą falami, fakt, zwykle są to ci sami co przejeżdżają do Castoramy. Wystawę na pewno obejrzę, ale na pewno nie w pierwszych dniach, bo nie lubię dużych skupisk.  Rozbawił mnie ten komentarz o oglądaniu przez szybę. Bądźmy realistami. Niestety w naszym kraju w innym przypadku, już po kilku godzinach niewiele byłoby do oglądania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego nie zbudowali współczesnych makiet fabryk Ursusa, EDY w Poniatowej, Cukrowni, Stoczni Hut i Kopalń. Czyżby już ich nie było???
Ale co ty chcesz od Ursusa? Istnieje, działa, ma nowe zlecenia, eksport rośnie, zatrudnienie wzrasta, w sprzedaży nowe produkty więc nie wiem o co chodzi? EDA, przecież na jej miejscu powstało mnóstwo małych firm, ja wiem że nie zatrudniają 10 tys ludzi, że nie organizują wycieczek i wakacji pod gruszą ale działają i co dziwne, zysk przynoszą! Cukrownia, no tu mnie masz bo rzeczywiście szkoda a co do kopalń, a nie padają oczywiście te państwowe na Śląsku i robią miejsce dla takich jak nasza Bogdanka! Huty, cóż lekki przerost zatrudniania ale nie jest zły! Natomiast stocznie, a Panie toż to temat rzeka! Ja wiem, że płaczesz bo padły molochy zatrudniające x ludzi, x związkowców z x przywilejami itd! Ale pomyśl, na ich miejsce powstały nowe, ba powstało mnóstwo nowych, małych, średnich i dużych! Czy potrafisz sobie wyobrazić że w takiej Chorwacji albo Czarnogórze w każdej marinie statystycznie co dziesiąty jacht pochodzi z polskich stoczni i nie piszę tu o małej łódce z wiosłami ale o jednostkach niekiedy mających po 20 metrów i kosztujących 200 tys dolarów!  Dobra, tyle informacji a tak mało czasu, przeczytaj, ochłoń, przeanalizuj i proszę, nie pisz już więcej takich postów bo to nieprawda no chyba że zwykły prowokator jesteś, a jak prowokator to i kapuś i człowiek któremu w życiu nic nie wyszło   pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do kiedy ta wystawa i od ktorej do ktorej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawa będzie do 27 października :) Pewnie w czasie, kiedy jest otwarty Outlet Center! A w sobotę Targi Zdrowej Żywności, już nie mogę się doczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie na tych targach strefa handmade z akcesoriami domowymi i warsztaty dla dzieci. Wybieramy się całą rodziną 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo... Skoro tylko do 27 to pora sie wybrac.... Chyba nie powiem zonie bo jak wszedlem na ich strone to znou jakies babskie czwartki i pojde z torbami ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noooo ;d w top fashion teraz wszystkie spodnie 29 zyla :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja teraz poluję na płaszcz i upolować nie mogę. Muszę się wybrać do tego outletu, bo widziałam, że w VOLCANO promocja i -100 złotych od cen outletowych. Brzmi dobrze. Obym coś wyhaczyła w końcu, bo mój już się rozwala ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie ciekawi ta prrrrromocja na bielizne termoaktywna, haha......... :D musze sie przejsc i wypytac panie co z nia i jakie ma dokladnie wlasciwosci. moze ktos wie??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest przylegająca do ciała, trzyma ciepło, może modelować sylwetkę i dzięki temu sprzyja zdrowiu :)) Sam zaraz sprawdzę, czy nadal obowiązuje ta promocja i jeśli tak to jutro pójdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ich stronie nadal jest wiec pewnie jeszcze jest :D ale fajnie ze maja takie deale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...